Sheffield Hallam University
Przywództwo spółdzielcze i przedsiębiorczość społeczna PgCert
Sheffield Hallam University - Sheffield Hallam University

1. Podsumowanie kursu

• Wzmocnij swoje umiejętności przywódcze poprzez poznanie i zarządzanie różnymi perspektywami odpowiedzialnego zarządzania.

• Studiuj w sposób elastyczny, łącząc studia stacjonarne w Sheffield z nauką samodzielną i na odległość

• Ucz się od specjalistów z Sheffield Hallam University, Cooperative College i Sobey School of Business

Post Graduate Certificate in Cooperative Enterprise and Social Enterpreneurship, realizowany wspólnie z Co-operativeCollege (Manchester, Wielka Brytania) i Co-operative Management Education Programme w Sobey School for Business (Halifax, Kanada), ma na celu wzmocnienie twoich zdolności przywódczych. Kurs koncentruje się na zapewnieniu Ci wsparcia w identyfikacji Twoich mocnych i słabych stron oraz dostarcza niezbędnego rozwoju, który umożliwi Ci rozwój Twojej kariery. Ten rozwój osobisty jest wspierany przez praktyczne doświadczenie i naukę akademicką. Wszystko to razem gwarantuje, że będziesz miał umiejętności, wiedzę i doświadczenie, których współczesne organizacje poszukują od swoich liderów. Na tym specjalistycznym kursie łączymy Cię z pracownikami i studentami Co-operative College (Manchester, Anglia), Co-operative Management Education Programme w Halifax (Kanada) oraz przedsiębiorcami społecznymi trenowanymi przez Social Enterprise International Ltd. To pomoże Ci w nawiązaniu kontaktów zawodowych, a także w rozwoju kariery zawodowej. To wspomaga Twój profesjonalny networking i zwiększa Twoje możliwości zatrudnienia. Po ukończeniu kursu możesz zdecydować się na kontynuację studiów i przejście na pełny stopień magistra, jeśli tego pragniesz.

2. Jak się uczysz Ten kurs oferuje szereg modułów, które poszerzą Twoją obecną wiedzę na temat przedsiębiorczości społecznej i teorii odpowiedzialnego zarządzania, w tym obszarów funkcjonalnych, ludzi, procesów i strategii biznesowej opartej na współpracy. Aby pomóc Ci w połączeniu nauki z Twoją karierą zawodową, usprawniamy dostarczanie modułów w bloki nauki i zajęcia na odległość, a ocena w stylu portfolio pozwala Ci pracować nad zagadnieniami związanymi z pracą jako częścią oceny programu.

Uczysz się poprzez

• Zastosowanie nauki do rzeczywistych i symulowanych studiów przypadku

• Nawiązywanie kontaktów z profesjonalistami z branży

• Dyskusje w klasie i wkład prowadzącego

Uczenie się przez praktykę Zadania w pracy

Okresy pomiędzy poszczególnymi modułami pozwalają ci wypróbować to, czego się nauczyłeś i dać twojej organizacji korzyści z twoich rozwijających się umiejętności. Z tego powodu, po każdym module następuje zadanie w formie portfolio, w którym zastosujesz i ocenisz poznane teorie. Zdajemy sobie również sprawę z tego, jak ważna jest płynność finansowa dla współczesnych liderów przedsiębiorstw społecznych, dlatego finanse są uwzględnione we wszystkich modułach. Dla tych, którzy nie chcą wykorzystywać swojej organizacji jako podstawy do nauki, możemy zaproponować alternatywne opcje zadań.

Możliwości pracy w sieci

Studiując na Sheffield Hallam University dołączasz do społeczności menedżerów i liderów z różnych zawodów i środowisk branżowych. Zapewnia to doskonałe możliwości nawiązywania kontaktów i pozwala czerpać korzyści z poznawania różnych perspektyw i rozwiązań dla wyzwań menedżerskich. Ponadto, łączymy Cię z pracownikami i studentami Co-operative College (Manchester, Anglia), Co-operative Management Education Programme w Halifax (Kanada) oraz przedsiębiorcami społecznymi trenowanymi przez Social Enterprise International Ltd., co pomoże Ci w nawiązaniu kontaktów zawodowych. To wspomaga Twój profesjonalny networking i zwiększa Twoje szanse na zatrudnienie.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Cooperative Leadership and Social Entrepreneurship, PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Sheffield Hallam University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów Sheffield Hallam University

O Sheffield Hallam University

Założony w 1969 roku, Sheffield Hallam University położony jest w miejskim otoczeniu Sheffield, Yorkshire i Humber. Sheffield jest piątym co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii, a 60% z nich to tętniące życiem tereny zielone, takie jak parki miejskie, ogrody i tereny wiejskie. SHU szczyci się ważną pozycją, jaką zajmuje w Sheffield jako filar lokalnej gospodarki, siły roboczej i infrastruktury. Znajduje to odzwierciedlenie w fakcie, że prawie połowa studentów tej uczelni pochodzi ze środowisk o niskich dochodach, co świadczy o chęci inwestowania we wszystkich swoich studentów.

Lista 315 kursów licencjackich i magisterskich Sheffield Hallam University - Katalog Kursów

Skład uczniów Sheffield Hallam University

• One Sheffield Hallam student's journey through university
  • A student's view of BA (Hons) Criminology at Sheffield Hallam University
  • A student's view of BA (Hons) Interior Architecture and Design at Sheffield Hallam University
  • Why I love Sheffield
  • My learning experience at Sheffield Hallam in 2020/21.
  • Why I chose to study at Sheffield Hallam University

City Campus

Strategia, zmiana i przywództwo PgCert
(University of Bristol)