Sheffield Hallam University
Zaawansowana praktyka kliniczna w radioterapii i onkologii MSc
Sheffield Hallam University - Sheffield Hallam University

Sprawdź stronę internetową Sheffield Hallam University, aby uzyskać najnowsze informacje.

Podsumowanie kursu

• Rozwijaj umiejętności eksperckie w określonym zakresie praktyki.
  • Wzmocnij swoje krytyczne umiejętności, w tym rozwiązywanie problemów i podejmowanie krytycznych decyzji.
  • Przejdź od praktyki eksperckiej do zaawansowanej.
  • Wzmocnij umiejętności krytycznej oceny w oparciu o bazę wiedzy w zakresie swojej praktyki.
  • Zostań autonomicznym praktykiem, doskonaląc swoje umiejętności badawcze, przywódcze i zdolność do wdrażania zmian w usługach.

Ten tytuł magistra może być wykorzystany jako dowód Twojego rozwoju w zakresie praktyki i jest realizowany we współpracy z Twoim pracodawcą. Rozwiniesz się jako zaawansowany lekarz radioterapii i/lub onkologii, zwiększając swoje umiejętności kliniczne, przywódcze, badawcze i edukacyjne, łącząc się z wieloma profesjonalnymi ramami zaawansowanej praktyki klinicznej.

Jak się uczysz

Wszystkie nasze kursy są zaprojektowane w oparciu o zestaw kluczowych zasad opartych na angażowaniu Cię w świat, współpracy z innymi, rzucaniu wyzwań do myślenia w nowy sposób i zapewnianiu wspierającego środowiska, w którym możesz się rozwijać.

Moduły tego kursu zostały zaprojektowane tak, aby zachęcić Cię do krytycznej refleksji nad swoją rolą i dalszego poszerzania wiedzy, umiejętności i zachowań jako Advanced Clinical Practitioner.

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności w zakresie praktyki eksperckiej, przywództwa, etycznych i prawnych elementów tej dziedziny. Rozwiniesz również swoje umiejętności badawcze, aby poprawić opiekę nad pacjentem. Moduły do wyboru pozwolą Ci dostosować studia do Twoich potrzeb zawodowych.

Twoja nauka na odległość będzie wspierana przez lidera modułu. Będziesz regularnie korzystać z e-zajęć i wzajemnych informacji zwrotnych.

Uczysz się poprzez:

• samodzielna nauka z przewodnikiem
  • nauka kierowana przez ucznia
  • wykonywanie zadań kształtujących
  • korzystanie z naszego wirtualnego środowiska nauki (Blackboard)

Nauka stosowana

Praktyki zawodowe

Ten kurs został zaprojektowany tak, aby odpowiadał Twoim potrzebom zawodowym i będzie odbywał się zarówno w formie kształcenia na odległość, jak i nauki w miejscu pracy.

**Opracowanie** **Praktyczny** **Egzamin**

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Advanced Clinical Practice Radiotherapy and Oncology, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kwalifikacje akademickie

Musisz posiadać dyplom z pokrewnego przedmiotu związanego z opieką zdrowotną, na przykład BSc (Hons) Radiotherapy and Oncology lub Therapeutic Radiography lub Diploma of the College of Radiographers (T).

Inne formalnie poświadczone kwalifikacje

Równoważne, międzynarodowe kwalifikacje akademickie i/lub zawodowe będą rozpatrywane indywidualnie.

Poziom znajomości języka angielskiego

Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem lub jesteś studentem zagranicznym studiującym z nami, musisz uzyskać wynik IELTS na poziomie 6,5 z minimum 6,0 w każdym obszarze umiejętności.

Odpowiednie doświadczenie zawodowe lub związane z pracą

Zazwyczaj będziesz pracować w rozszerzonej / zaawansowanej roli lub przejdziesz do jednej z nich w dziedzinie radioterapii i / lub onkologii. Musisz mieć wsparcie kierownictwa / pracodawcy i wyznaczonego mentora w odpowiedniej roli, aby wspierać swój rozwój podczas kursu. Zazwyczaj będzie to pracownik służby zdrowia już pracujący w rozszerzonej / zaawansowanej roli, klinicysta lub konsultant / zaawansowany lekarz kliniczny. Aby spełnić te wymagania, przed rozpoczęciem kursu wymagane będzie pismo z prośbą o wsparcie od kierownika / pracodawcy.

Będziesz musiał mieć dostęp do niezawodnego połączenia internetowego, aby wspierać zaangażowanie w kurs i posiadać solidne umiejętności informatyczne.

Rankingi Sheffield Hallam University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 25 rankingi uniwersytetów Sheffield Hallam University

O Sheffield Hallam University

Założony w 1969 roku, Sheffield Hallam University położony jest w miejskim otoczeniu Sheffield, Yorkshire i Humber. Sheffield jest piątym co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii, a 60% z nich to tętniące życiem tereny zielone, takie jak parki miejskie, ogrody i tereny wiejskie. SHU szczyci się ważną pozycją, jaką zajmuje w Sheffield jako filar lokalnej gospodarki, siły roboczej i infrastruktury. Znajduje to odzwierciedlenie w fakcie, że prawie połowa studentów tej uczelni pochodzi ze środowisk o niskich dochodach, co świadczy o chęci inwestowania we wszystkich swoich studentów.

Lista 315 kursów licencjackich i magisterskich Sheffield Hallam University - Katalog Kursów

Skład uczniów Sheffield Hallam University

• One Sheffield Hallam student's journey through university
  • Why I love Sheffield
  • My learning experience at Sheffield Hallam in 2020/21.
  • Why I chose to study at Sheffield Hallam University
  • A student's view of BA (Hons) Criminology at Sheffield Hallam University
  • A student's view of BA (Hons) Interior Architecture and Design at Sheffield Hallam University

Nauki o nowotworach Msci (Hons)