Queen Mary University of London
Globalne zdrowie publiczne i polityka MRes
Queen Mary University of London - Queen Mary University of London

Rozwijaj podejście badawcze do studiów nad globalnym zdrowiem publicznym i polityką, a także zdobądź kluczowe umiejętności badawcze, których będziesz potrzebować do studiów doktoranckich. Twoje studia będą miały nacisk na społeczne determinanty zdrowia; nacisk na interfejs między polityką i polityką; troskę o sprawiedliwość społeczną; i nacisk na podstawową opiekę działającą jako platforma dla skutecznych działań w zakresie zdrowia publicznego.

• Zdobądź wszystkie umiejętności, których potrzebujesz, aby przejść na studia doktoranckie

• Podejmowanie analiz, które przekraczają granice dyscyplin, w tym socjologii, antropologii, ekonomii, prawa, geografii i medycyny zdrowia publicznego

• Korzystaj z silnych powiązań z NHS, władzami lokalnymi, decydentami politycznymi i wiodącymi międzynarodowymi postaciami w dziedzinie zdrowia na świecie

• Pójdź do pracy w polityce zdrowotnej i innych dziedzinach zdrowia publicznego i polityki publicznej z globalną perspektywą

Czego będziesz się uczył Jeśli jesteś zaangażowany w politykę zdrowotną i systemy zdrowotne jako lekarz, urzędnik państwowy, prawnik, naukowiec społeczny lub polityczny albo pracownik organizacji pozarządowej, to może być program dla Ciebie. Zainteresuje on także decydentów politycznych, którzy chcą zrozumieć szerszy obraz globalnego zdrowia.

Oprócz pakietu modułów oferowanych w połączeniu z magistrami Global Health w Szkole, będziesz studiować obowiązkowe moduły w zakresie projektowania badań, metod jakościowych i ilościowych podejmowanych wspólnie ze studentami nauk społecznych z różnych dyscyplin w Queen Mary, King's College London i Imperial College London w ramach szkolenia oferowanego przez finansowane przez ESRC London Interdisciplinary Social Science Doctoral Training Partnership.

Rozpoczniesz od rozwinięcia wiedzy na temat kluczowych pojęć, metod badawczych i analiz. Dzięki temu poznasz istotne kwestie metodologiczne i wyzwania, zapewniając sobie jednocześnie interdyscyplinarne podstawy. W trakcie trwania programu zdobędziesz bardziej szczegółowe zrozumienie obszarów istotnych dla Twoich zainteresowań poprzez moduły specjalistyczne i obieralne.

Barts and The London School of Medicine and Dentistry składa się z dwóch renomowanych i prestiżowych szpitali dydaktycznych: St Bartholomew's i The Royal London. Oba wnoszą wybitny wkład we współczesną medycynę i razem są konsekwentnie klasyfikowane w pierwszej piątce najlepszych szpitali medycznych w Wielkiej Brytanii.

Struktura

• Sześć modułów obowiązkowych

• 15,000 słów dysertacji

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Global Public Health and Policy, MRes. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Queen Mary University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Queen Mary University of London w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów Queen Mary University of London

O Queen Mary University of London

Queen Mary University of London (QMUL) został założony w 1989 roku w dzielnicy Mile End w Londynie. Ten Russell Group University oferuje state-of-the-art obiektów, w tym ich Advanced Molecular Imaging Services, a Barts i London Genome Centre do badań DNA, wśród wielu innych dla szerokiej gamy tematów. QMUL jest bez wątpienia doskonałą opcją dla każdego studenta, który chce realizować ścieżkę kariery w badaniach naukowych, i jest uznawany na całym świecie jako taki.

Lista 427 kursów licencjackich i magisterskich Queen Mary University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Queen Mary University of London

• Queen Mary University of London students talk about their experiences of Clearing
  • Undergraduate study: Engineering at Queen Mary University of London
  • Joining Queen Mary – hear from our students
  • What is the best thing about studying at Queen Mary?

Whitechapel

Położnictwo i zdrowie publiczne (styczeń) Msci (Hons)
(Birmingham City University)
- - - £16085 - Birmingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin