Queen Mary University of London
Inżynieria elektroniczna przez badania MSc (Res)
Queen Mary University of London - Queen Mary University of London

MSc by Research dostarczy Ci niezbędnych umiejętności do podjęcia badań, zarówno w środowisku akademickim jak i przemysłowym. Oczekuje się, że każdy absolwent tego stopnia opublikuje co najmniej jeden artykuł konferencyjny jako część badań. Będziesz miał możliwość rozwinięcia dalszych umiejętności badawczych i technicznych oraz zademonstrowania poziomu niezależności, który jest większy niż ten wypracowany na czysto nauczanym programie.

Program jest odpowiedni dla wybitnych studentów, którzy są zainteresowani zaawansowanymi studiami opartymi na badaniach w jednej z naszych specjalizacji badawczych: Antena i Elektromagnetyka; Centrum Muzyki Cyfrowej (C4DM); Multimedia i Wizja (MMV); Sieci.

Na tym kursie będziesz używał teoretycznych i eksperymentalnych technik badawczych, aby odkrywać i tworzyć innowacyjne, najnowocześniejsze technologie, umożliwiając Ci transfer Twojej wiedzy do praktycznego zastosowania w przyszłości.

Dołączysz do jednej z naszych grup badawczych, biorąc udział w czterech wybranych modułach nauczania i realizując rozszerzony projekt badawczy. Będziesz miał możliwość rozwinięcia dalszych umiejętności badawczych i technicznych oraz wykazania się poziomem niezależności, który jest większy niż na programie czysto dydaktycznym.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Electronic Engineering by Research, MSc (Res). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Queen Mary University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów Queen Mary University of London

O Queen Mary University of London

Queen Mary University of London (QMUL) został założony w 1989 roku w dzielnicy Mile End w Londynie. Ten Russell Group University oferuje state-of-the-art obiektów, w tym ich Advanced Molecular Imaging Services, a Barts i London Genome Centre do badań DNA, wśród wielu innych dla szerokiej gamy tematów. QMUL jest bez wątpienia doskonałą opcją dla każdego studenta, który chce realizować ścieżkę kariery w badaniach naukowych, i jest uznawany na całym świecie jako taki.

Lista 427 kursów licencjackich i magisterskich Queen Mary University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Queen Mary University of London

• Queen Mary University of London students talk about their experiences of Clearing
  • Undergraduate study: Engineering at Queen Mary University of London
  • Joining Queen Mary – hear from our students
  • What is the best thing about studying at Queen Mary?

Inżynieria elektroniczna i komputerowa z rokiem w przemyśle (rok 3) MEng (Hons)
- - - £28600 - Nottingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Inżynieria elektryczna i elektroniczna (z rokiem w przemyśle) MEng (Hons)
(Queen's University of Belfast)