Queen Mary University of London
Nowotwory i Biologia Molekularna i Komórkowa Online MSc
Queen Mary University of London - Queen Mary University of London

Nasz program da Ci podstawy w biologii molekularnej i komórkowej, która leży u podstaw biologii i badań nad rakiem. Odkryjesz, w jaki sposób leczenie i diagnozowanie raka jest zaawansowane i jak nowe terapie są opracowywane, oceniane i wdrażane. Zdobędziesz również silne umiejętności praktyczne: weźmiesz moduł umiejętności badawczych i trzymiesięczny projekt laboratoryjny.

• Studiuj i przyczyniaj się do najnowszych osiągnięć w leczeniu raka

• Ukończ trzymiesięczny projekt laboratoryjny, z możliwością dołączenia do jednego z naszych sześciu zespołów badawczych

• Nauczane przez wiodących brytyjskich ekspertów w dziedzinie onkologii - zajmujemy pierwsze miejsce w rankingu badań nad rakiem (REF 2014)

• Opcja pracy w niepełnym wymiarze godzin, dzięki czemu możesz dopasować studia do swoich innych zobowiązań

• Idealny impuls do kariery, jeśli chcesz pracować w badaniach naukowych, biotechnologii lub zrobić doktorat

Ten MSc da ci szczegółowe i dogłębne zrozumienie molekularnych i komórkowych podstaw raka i jego leczenia. Rozwiniesz także głęboką wiedzę z zakresu biologii nowotworów, patologii, farmakologii i rozwoju leków.

Będziesz studiować metody i techniki badawcze, co pozwoli ci w pełni wykorzystać trzymiesięczny projekt laboratoryjny, który stanowi centralny element programu.

Podczas projektu laboratoryjnego będziesz miał możliwość podjęcia badań w swoim miejscu pracy lub w odpowiednim lokalnym laboratorium badawczym. Zdobędziesz cenne umiejętności naukowe i transferowalne, a także doświadczenie w procesie badawczym - w tym w przygotowaniu pracy dyplomowej - dzięki czemu zyskasz solidne podstawy do przyszłej kariery w badaniach naukowych.

Ten program jest prowadzony przez Barts Cancer Institute, centrum doskonałości Cancer Research UK i część centrum Cancer Research UK City of London Centre. Jako student kształcący się na odległość, będziesz uczyć się za pośrednictwem naszej platformy internetowej QMplus. Będziesz miał dostęp do nagranych wykładów, kopii slajdów i innych materiałów pomocniczych.

Zachęcamy Cię do interakcji z kadrą i studentami na naszym forum internetowym, do przyłączenia się do zajęć grupowych i stania się częścią naszej społeczności studenckiej.

Elementy laboratoryjne tego programu są nauczane poprzez samouczki wideo.

Będziesz realizował swój projekt laboratoryjny w zatwierdzonej organizacji zewnętrznej, może to być twoje miejsce pracy lub inne miejsce, z którym masz powiązania. W niektórych okolicznościach osoby uczące się na odległość mogą wykonać swój projekt laboratoryjny w jednym z naszych ośrodków badawczych, ale pierwszeństwo w wyborze miejsc mają studenci uczący się na miejscu.

Jeśli studiujesz w niepełnym wymiarze godzin, moduły, których będziesz potrzebować do ukończenia programu, będą rozłożone na dwa lata.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Cancer and Molecular and Cellular Biology Online, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Queen Mary University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Queen Mary University of London w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Medycyna i zdrowie

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 22 marca, 2023]

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów Queen Mary University of London

O Queen Mary University of London

Queen Mary University of London (QMUL) został założony w 1989 roku w dzielnicy Mile End w Londynie. Ten Russell Group University oferuje state-of-the-art obiektów, w tym ich Advanced Molecular Imaging Services, a Barts i London Genome Centre do badań DNA, wśród wielu innych dla szerokiej gamy tematów. QMUL jest bez wątpienia doskonałą opcją dla każdego studenta, który chce realizować ścieżkę kariery w badaniach naukowych, i jest uznawany na całym świecie jako taki.

Lista 427 kursów licencjackich i magisterskich Queen Mary University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Queen Mary University of London

• What is the best thing about studying at Queen Mary?
  • Queen Mary University of London students talk about their experiences of Clearing
  • Undergraduate study: Engineering at Queen Mary University of London
  • Joining Queen Mary – hear from our students

Nauki o nowotworach Msci (Hons)