Queen Mary University of London
Struktury i materiały dla lotnictwa i kosmonautyki MSc (PG)
Queen Mary University of London - Queen Mary University of London

Nowoczesne konstrukcje lotnicze i kosmiczne zazwyczaj wymagają użycia materiałów kompozytowych, zaawansowanej produkcji komponentów strukturalnych, optymalnego projektowania i konstrukcji cienkościennych. Program ten jest skierowany do studentów, którzy posiadają już głęboką wiedzę z zakresu inżynierii lotniczej i materiałowej, i którzy chcą się dalej specjalizować w jednym z obszarów struktur i materiałów lotniczych. Będziesz mógł wybrać moduły studiów, które są zgodne z twoim wykształceniem, wyborem obszaru specjalizacji i tematem projektu.

Producenci i projektanci samolotów stoją dziś przed wyzwaniem stworzenia lżejszych, paliwooszczędnych i przyjaznych środowisku samolotów. Aby sprostać wymaganiom rozwoju nowych struktur lotniczych, zaawansowane techniki produkcji efektywnie wykorzystują zaawansowane materiały. Aby uzyskać poziom wydajności wymagany od struktur lotniczych, niezbędna jest dogłębna wiedza na temat ograniczeń materiałowych, stabilności strukturalnej i aspektów wytrzymałościowych. W Szkole Inżynierii i Materiałoznawstwa obecne badania kładą nacisk na zaawansowane obliczeniowe projektowanie materiałowe/strukturalne, termomechanikę, obróbkę/formowanie komponentów tytanowych, dynamikę strukturalną, zdatność pojazdów do zderzenia, modelowanie wieloskalowe, funkcjonalne struktury materiałów gradientowych, aeroelastyczność, monitorowanie stanu strukturalnego i optymalizację projektu. Specjalizacja ta obejmuje teorię, obliczenia, eksperymenty i zagadnienia wdrożeniowe, jak również badanie konkretnych pojazdów kosmicznych.

Ten MSc obejmuje znaczący projekt badawczy w strukturze lotniczej i inżynierii materiałowej, nadzorowany przez personel pracujący w szerokim zakresie obszarów badawczych i pracujących w naszych doskonałych obiektach. Obejmują one klastry obliczeniowe o wysokiej wydajności należące do QMUL, szeroką gamę silników spalinowych, urządzenia do wymiany ciepła, tunele aerodynamiczne, komorę bezechową, brytyjski symulator lotu cueSim, stanowisko testowe silnika odrzutowego France-Price Induction oraz laboratoria syntezy i charakteryzacji materiałów.

Nasi pracownicy naukowi są zaangażowani w uznane na całym świecie badania w szerokim zakresie tematów, w tym:

• Struktury lotnicze i kosmiczne, w tym produkcja i optymalizacja

• Materiałoznawstwo, w tym materiały strukturalne i funkcjonalne

• Inżynieria obliczeniowa, zarówno ciała stałego, jak i aeroakustyki i aerodynamiki

• Wymiana ciepła i mechanika płynów

• Inżynieria kontroli

• Robotyka

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Aerospace Structures and Materials, MSc (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Queen Mary University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów Queen Mary University of London

O Queen Mary University of London

Queen Mary University of London (QMUL) został założony w 1989 roku w dzielnicy Mile End w Londynie. Ten Russell Group University oferuje state-of-the-art obiektów, w tym ich Advanced Molecular Imaging Services, a Barts i London Genome Centre do badań DNA, wśród wielu innych dla szerokiej gamy tematów. QMUL jest bez wątpienia doskonałą opcją dla każdego studenta, który chce realizować ścieżkę kariery w badaniach naukowych, i jest uznawany na całym świecie jako taki.

Lista 427 kursów licencjackich i magisterskich Queen Mary University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Queen Mary University of London

• What is the best thing about studying at Queen Mary?
  • Queen Mary University of London students talk about their experiences of Clearing
  • Undergraduate study: Engineering at Queen Mary University of London
  • Joining Queen Mary – hear from our students

Inżynieria (lotnicza) MEng (Hons)