Plymouth University
Szkoła podstawowa (FS/KS1 z QTS) BEd (Hons)
Plymouth University - Plymouth University

Przygotuj się na udaną karierę w edukacji wczesnoszkolnej, rozwijając umiejętności zawodowe, których będziesz potrzebować, aby uczyć w szkołach i innych miejscach w tym sektorze. Ukształtowany przez nasze własne doświadczenie badawcze, kurs ten wspiera Cię w badaniu różnych form edukacji dla dzieci w wieku od trzech do siedmiu lat. Zbadaj rozwój komunikacji i relacji między dziećmi oraz zdobądź dogłębne zrozumienie i praktyczne doświadczenie tego, jak małe dzieci myślą, rozwijają się i uczą. Rozpocznij swoją karierę poprzez uzyskanie zintegrowanego statusu Qualified Teacher Status (QTS), co oznacza, że możesz natychmiast rozpocząć karierę nauczyciela. Poszerz swoje horyzonty, wzbogać swoje praktyczne doświadczenie i wybij się ponad konkurencję, korzystając z możliwości nauczania i studiowania za granicą.

96 procent studentów pracowało/studiowało sześć miesięcy po ukończeniu kursu, a 96 procent osób zatrudnionych sześć miesięcy po kursie miało pracę zawodową/menedżerską. 94 procent studentów zgodziło się, że kadra dobrze wyjaśniała im różne kwestie (źródło: wyniki ankiety 2016 NSS i 2016 DLHE dostępne na Unistats*). Rozpocznij swoją karierę - zintegrowany Qualified Teacher Status (QTS) oznacza, że możesz natychmiast rozpocząć swoją karierę nauczyciela. Zdobądź bezcenne praktyczne doświadczenie w nauczaniu w szkołach, wyposażając się w profesjonalne umiejętności, których potrzebujesz, aby być odnoszącym sukcesy, pewnym siebie nauczycielem w szkole podstawowej. Wyróżnij się z tłumu, Twoja specjalizacja przedmiotowa pozwoli Ci być liderem przedmiotowym w szkołach. Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie - podczas całego kursu będziesz wspierany w przygotowaniach do rozmów kwalifikacyjnych i wejścia na rynek pracy. Poszerz swoje horyzonty, wzbogać swoje praktyczne doświadczenie i wybij się ponad konkurencję, korzystając z możliwości nauczania i studiowania za granicą. Skorzystaj ze studiowania na kierunku ocenionym jako 'Good' przez Ofsted (2013/2014) i ucząc się od zespołu akademickiego, który jest liderem w swoich dziedzinach, prowadząc badania, które zawracają głowy na całym świecie. Ucz się poprzez interaktywne warsztaty i bez egzaminów na koniec roku/semestru. Skorzystaj z okazji, aby zobaczyć jak teorie odnoszą się do prawdziwego świata poprzez regularne wizyty w rodzinie z małym dzieckiem.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Z 5.5 we wszystkich elementach.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Primary (FS/KS1 with QTS), BEd (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Plymouth University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów Plymouth University

O Plymouth University

Założony w 1992 roku, Plymouth University jest ustanowiony w małym mieście Plymouth, południowo-zachodniej Anglii. Uniwersytet oferuje różnorodne akademiki w różnych punktach cenowych, a wszystko to w odległości krótkiego spaceru od twoich sal wykładowych. Podczas wędrówki poza kampusem, studenci znajdą lokalizację, która zapewnia mieszankę zarówno miejskich i wiejskich okolic, zapewniając, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Lista 221 kursów licencjackich i magisterskich Plymouth University - Katalog Kursów

Skład uczniów Plymouth University

• Plymouth as a Playground
  • What students think of University of Plymouth