Nottingham Trent University
Inżynieria Strukturalna z Materiałami MSc
Nottingham Trent University - Nottingham Trent University

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

Zaprojektowany dla profesjonalistów aspirujących do stanowisk kierowniczych w zakresie inżynierii strukturalnej, kurs ten koncentruje się na zastosowaniu zasad inżynierii, zaawansowanego zachowania materiałów i tematów technicznych w inżynierii strukturalnej.

Rozwiniesz zaawansowane podejście do metod badawczych, dzięki czemu będziesz mógł zastosować swoją wiedzę i zrozumienie ciągle zmieniających się zagadnień związanych z inżynierią strukturalną i materiałową. Poprzez badanie aspektów środowiskowych, technicznych i zrównoważonego rozwoju w inżynierii lądowej i budowlanej, zdobędziesz świadomość, zrozumienie i kompetencje w zakresie projektowania, zarządzania i budowy struktur.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Ten kurs jest odpowiedni dla profesjonalistów pracujących w przemyśle związanym z budownictwem, którzy aspirują do wyższych stanowisk technicznych lub kierowniczych. Dodatkowo, jest on odpowiedni dla studentów studiów licencjackich BSc (z wyróżnieniem) i BEng (z wyróżnieniem) w pokrewnych dziedzinach, którzy chcą kontynuować naukę na technicznych studiach podyplomowych. Umiejętności i wiedza zdobyte na tym kursie otwierają możliwości aplikowania na wyższe stanowiska techniczne oraz kierownicze średniego/wyższego szczebla.

Dlaczego warto studiować ten stopień?

• Akredytacja zawodowa | Ten stopień jest akredytowany, na licencji Engineering Council, przez Joint Board of Moderators (JBM) i uznany za spełniający wymagania dla Further Learning for a Chartered Engineer (CEng) dla kandydatów, którzy już uzyskali częściową akredytację CEng na studiach licencjackich pierwszego stopnia. Zobacz stronę JBM, aby uzyskać więcej informacji.

• Ekspercka kadra akademicka | Skorzystaj z naszego zespołu ekspertów akademickich, którzy mają ustalone powiązania z przemysłem i znaczące doświadczenie w pracy w praktyce. Większość pracowników nauczających na kursie jest członkami jednej lub więcej profesjonalnych instytucji związanych z inżynierią lądową i uczestniczy w działalności przemysłowej, konsultacjach i badaniach, zapewniając, że zawartość naszego kursu jest zgodna z aktualną praktyką przemysłową.

• Specjalistyczne warsztaty i obiekty | Korzystaj z obiektów o standardzie przemysłowym w naszym City Campus, w tym z dedykowanych laboratoriów betonu, materiałów, hydrauliki, geotechniki i sprzętu do testowania konstrukcji.

• Wizytujący eksperci branżowi | Usłysz od wizytujących ekspertów branżowych i akademickich, którzy będą uczyć części modułów, dostarczając prawdziwej perspektywy życiowej na tematy, które będziesz studiować. Ten wkład pomaga powiązać zarówno teorię, jak i praktykę inżynierii lądowej i zarządzania.

• Elastyczne opcje studiów | Nasze trasy studiów wspierają osoby uczące się w niepełnym wymiarze godzin, które chcą pogodzić pracę zawodową z dalszą nauką. Studenci powracający do nauki po dłuższym okresie zatrudnienia mają zapewnione znaczące wsparcie akademickie i doradztwo.

• (minimum of 6.0 in Writing)
    • (minimum of 6.0 in Writing)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Structural Engineering with Materials, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Nottingham Trent University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Nottingham Trent University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Inżynieria

Inżynieria lądowa

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]
    Inżynieria

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Nottingham Trent University

O Nottingham Trent University

Założony w 1843 roku, Nottingham Trent University, znany również jako NTU, ma cztery oddzielne kampusy rozmieszczone w całym Nottinghamshire, z głównym City Campus znajduje się w samym sercu Nottingham. NTU jest szczególnie znany w brytyjskim środowisku akademickim za posiadanie jednych z najlepszych statystyk zatrudnienia po ukończeniu studiów z każdego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii, z instytucją pomagającą ponad 94% swoich studentów rozpocząć pracę w wybranej dziedzinie.

Lista 368 kursów licencjackich i magisterskich Nottingham Trent University - Katalog Kursów

Skład uczniów Nottingham Trent University

• NUA campus life
  • What is it like to study at Norwich University of the Arts? - by US student Kyra Vergho