Nottingham Trent University
Polityka i polityka publiczna MSc
Nottingham Trent University - Nottingham Trent University

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

Podejrzenia, skandale i nieunikniony wzrost zmęczenia polityką - w kontestowanym krajobrazie "post-prawdy" populistycznej polityki i partyzanckich mediów, wiara społeczeństwa w demokrację jest wystawiana na ciężką próbę. Możesz być kluczową siłą w przywracaniu tego zaufania poprzez dostarczanie skutecznych, świadomych i integracyjnych polityk publicznych.

**Nasz kurs koncentruje się na zaangażowaniu publicznym: co działa, dlaczego ma znaczenie i jak można zmienić kluczowe modele i metody. Chodzi o dotarcie do ludzi - zwłaszcza młodych - aby upewnić się, że są reprezentowani w decyzjach, które mają wpływ na ich życie. Poznasz trendy i teorie w tej dziedzinie oraz zmieniające się społeczne wzorce uczestnictwa w życiu politycznym. Rozważysz bariery wejścia w przestrzeń kształtowania polityki i zaproponujesz rozwiązania. Łącząc wiedzę teoretyczną z praktycznym doświadczeniem, będziesz współpracować z lokalnymi grupami obywatelskimi i społecznymi, aby rozwijać swoje umiejętności praktyczne, pracy zespołowej i komunikacji - wszystkie niezbędne cechy dla każdego aspirującego rzecznika lub decydenta. Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć. Nasz kurs jest domem dla globalnej społeczności twórców zmian, osób podnoszących kwalifikacje i politycznie ciekawych. W kraju i za granicą nasi absolwenci wykorzystują swoje talenty w sektorze publicznym, prywatnym i non-profit, od dziennikarzy i analityków po lobbystów i decydentów. Twoja własna podróż zaczyna się tutaj, z nami. Ten połączony kurs MSc Politics and Public Policy oferuje Ci możliwość podjęcia aktywnego i aktualnego studiowania polityki i polityki publicznej na poziomie zaawansowanym. Kurs zapewnia umiejętności i wiedzę niezbędne do zbadania związku między polityką a kształtowaniem polityki w dzisiejszych czasach, szczególnie w odniesieniu do roli różnych formalnych i nieformalnych podmiotów, procesów i instytucji, które kształtują demokrację i politykę wpływającą na codzienne życie.

• (minimum of 6.0 in Writing)
    • (minimum of 6.0 in Writing)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Politics and Public Policy, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Stopień licencjata równoważny brytyjskiemu stopniowi licencjata z wyróżnieniem (zwykle 2.2 lub wyższy).

Kandydaci z niestandardowymi kwalifikacjami i/lub odpowiednim doświadczeniem będą rozpatrywani indywidualnie. Będziesz musiał wykazać, w jaki sposób twoje doświadczenia i wiedza pozwolą ci studiować ten kurs na poziomie magisterskim w swoim osobistym oświadczeniu.

Rankingi Nottingham Trent University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Nottingham Trent University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 19 października, 2023]
    Nauki społeczne

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Nottingham Trent University

O Nottingham Trent University

Założony w 1843 roku, Nottingham Trent University, znany również jako NTU, ma cztery oddzielne kampusy rozmieszczone w całym Nottinghamshire, z głównym City Campus znajduje się w samym sercu Nottingham. NTU jest szczególnie znany w brytyjskim środowisku akademickim za posiadanie jednych z najlepszych statystyk zatrudnienia po ukończeniu studiów z każdego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii, z instytucją pomagającą ponad 94% swoich studentów rozpocząć pracę w wybranej dziedzinie.

Lista 368 kursów licencjackich i magisterskich Nottingham Trent University - Katalog Kursów

Skład uczniów Nottingham Trent University

• NUA campus life
  • What is it like to study at Norwich University of the Arts? - by US student Kyra Vergho