Newcastle University
Media i kulturoznawstwo MPhil
Newcastle University - Newcastle University

Podjęcie studiów doktoranckich w zakresie mediów i kulturoznawstwa zapewni Ci dostęp do szerokiej gamy możliwości zawodowych i akademickich, w tym nadzoru gwarantującego jakość oraz regionalnych, krajowych i globalnych powiązań z przemysłem kreatywnym i kulturalnym.

Staniesz się częścią zespołu Mediów i Studiów Kulturowych, przyczyniając się do powstania tętniącej życiem społeczności uczącej się. W trakcie studiów będziesz miał możliwość prezentowania referatów na konferencjach, pisania artykułów do czasopism akademickich oraz przyczyniania się do powstawania artykułów w redagowanych kolekcjach, a także innych publikacji. Dodatkowo, będziesz miał możliwość zapisania się na uznawane w kraju kwalifikacje Teaching in Higher Education, co pozwoli Ci prowadzić seminaria licencjackie i podyplomowe.

Jesteśmy wiodącą jednostką badawczą na Uniwersytecie Newcastle z silną kulturą doktoratu. Nasze środowisko badawcze wspiera wiodące na świecie, doskonałe w skali międzynarodowej stypendia. Nasze podejście jest odrębne i interdyscyplinarne, skupiające się na obszarach teoretycznych i stosowanych.

Superwizja doktoratu: Nasze badania charakteryzują się podejściem krytyczno-kulturoznawczym, z nadzorem doktoranckim. Zobacz nasz Prospekt on line, aby poznać szczegóły obszarów badawczych.

Dostarczanie: Zajęcia w ramach tego programu odbywają się w kampusie Newcastle. Obecność na zajęciach jest elastyczna i uzgodniona pomiędzy Tobą a Twoimi opiekunami w zależności od wymagań projektu badawczego.

Udogodnienia: Jako student studiów podyplomowych w zakresie mediów i kulturoznawstwa będziesz korzystać z dedykowanych pomieszczeń badawczych w ramach School of Arts and Cultures.

• Foundation / Pathway Courses
    • Others
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Media and Cultural Studies, MPhil. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Newcastle University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów Newcastle University

O Newcastle University

Założony w 1834 roku, Newcastle University znajduje się w małym mieście Newcastle upon Tyne. Mniej niż godzinę jazdy autobusem od wybrzeża, ta instytucja szkolnictwa wyższego oferuje studentom studiów licencjackich nowoczesne sale wykładowe, najnowocześniejsze laboratoria oraz przestrzenie do spotkań towarzyskich i bycia kreatywnym, takie jak ich Fine Arts Hub. Studenci studiów podyplomowych mają dostęp do własnej biblioteki, wyposażonej w system wypożyczania laptopów oraz pomoc kompetentnych bibliotekarzy, aby zapewnić studentom wszelkie środki do osiągnięcia sukcesu.

Lista 366 kursów licencjackich i magisterskich Newcastle University - Katalog Kursów

Skład uczniów Newcastle University

20355
  • Day in the Life Of A Media Student - Newcastle University
  • Advice on Applying for a Postgraduate Course at Newcastle University
  • What's it like being an International student at Newcastle University?
  • Why Study English at Newcastle University?
  • My Postgraduate Story - Studying As A Postgraduate At Newcastle University

Main Site (Newcastle)

Szkocka etnologia i szkocka historia MA (Hons)
72% 5% 3% £26500 182 Edynburg Oncampus W pełnym wymiarze godzin