Manchester Metropolitan University
PhD (by Dissertation) - Zdrowie, psychologia & Opieka społeczna PhD
Manchester Metropolitan University - Manchester Metropolitan University

Przegląd kursu

Jest to konwencjonalna droga do uzyskania tytułu doktora, na której oczekuje się od ciebie stworzenia oryginalnej propozycji badań.

Zespół doradców wspiera Cię podczas studiów doktoranckich, dostarczając regularnych informacji zwrotnych na temat Twojej pracy i postępów.

Twoje badania zakończą się pracą dyplomową o długości około 80 000 słów, która zostanie poddana analizie. Zostaniesz zapytany o aspekty tej pracy i będziesz miał możliwość konstruktywnej odpowiedzi podczas egzaminu viva voce.

Najnowsze tematy prac dyplomowych obejmują: triaging w nagłych wypadkach oddechowych; rolę rehabilitacji w poprawie krótko- i długoterminowych wyników u osób, które przeżyły chorobę krytyczną oraz demencję i opiekę nad chorymi na raka.

Nasze badania w zakresie zdrowia i opieki społecznej obejmują niepełnosprawność komunikacyjną, rozwój uczenia się, nauczania i praktyki zawodowej oraz rehabilitację mięśniowo-szkieletową.

Cechy i korzyści

• Stworzysz oryginalną propozycję badań opartych na Twoim doświadczeniu zawodowym lub zainteresowaniach.

• Możesz ukończyć tę drogę w pełnym wymiarze godzin (trzy lata) lub w niepełnym wymiarze godzin (sześć lat), tak aby dopasować ją do swoich zobowiązań zawodowych.

• Zazwyczaj będziesz miał zespół nadzorujący, w skład którego wchodzi Dyrektor Studiów oraz jeden lub dwóch dodatkowych opiekunów.

• Badania na naszym Wydziale skupiają uznanych na całym świecie i multidyscyplinarnych naukowców w sześciu grupach badawczych: Zdrowie psychiczne; Starzenie się społeczne i poznawcze; Perspektywy globalne, marginalizacja i rozwijające się społeczności; Stres, zdrowie i wydajność; Rehabilitacja mięśniowo-szkieletowa oraz Niepełnosprawność komunikacyjna.

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować PhD (by Dissertation) - Health, Psychology & Social Care, PhD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Manchester Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów Manchester Metropolitan University

O Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University jest instytucją finansowaną ze środków publicznych i został założony w 1970 roku w mieście Manchester. Położony w samym sercu miasta, studenci mogą w pełni korzystać z bycia mniej niż dziesięć minut spacerem od centrum miasta. Akademicko, uniwersytet oferuje wszystkie z najbardziej popularnych programów Liberal Arts, ale także kilka rzadziej widzianych przedmiotów, takich jak kryminologia i socjologia. Studenci mogą cieszyć się prywatnością i spokojem na siódmym piętrze uniwersytetu, które jest w całości przeznaczone dla studiów podyplomowych i doktoranckich.

Lista 278 kursów licencjackich i magisterskich Manchester Metropolitan University - Katalog Kursów

Skład uczniów Manchester Metropolitan University

• What to Expect on Arrivals Day: Birley
  • #McrMetUni Open Day: Welcome