Manchester Metropolitan University
Zarządzanie zasobami ludzkimi (rok podstawowy) BA (Hons)
Manchester Metropolitan University - Manchester Metropolitan University

Human Resource Management (Foundation Year) BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na Manchester Metropolitan University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Zarządzanie zasobami ludzkimi w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Zarządzanie zasobami ludzkimi

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Zarządzanie zasobami ludzkimi na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £22000 £23500 £27500
Zakres 25-75 percentyla £21000 - £27000 £19000 - £27500 £18500 - £34000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Zarządzanie zasobami ludzkimi (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £23235 - £30863 £19406 - £30999 £21600 - £37048

PRZEGLĄD

Ten kurs ma na celu przygotowanie Cię do studiów licencjackich (z wyróżnieniem) na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Rozwiniesz swoje umiejętności uczenia się, w tym pisanie akademickie oraz rozwój osobisty i zawodowy, aby rozpocząć studia w najlepszy możliwy sposób.

Dowiesz się o biznesie w kontekście globalnym i krajowym, a także o podejściu do kierowania i zarządzania w organizacjach. Rok podstawowy daje również możliwość rozwijania umiejętności analitycznych i uczenia się, jak wykorzystywać dane, aby dodać rzeczywistą wartość do osiągnięcia celów organizacyjnych.

Po zdaniu egzaminu będziesz gotowy do rozpoczęcia studiów. Oznacza to, że Twoje studia potrwają cztery lata lub pięć lat, jeśli obejmują staż zawodowy lub rok studiów za granicą.

• CECHY I ZALETY
  • Potrójna akredytacja - nasza szkoła biznesu posiada uznane na całym świecie trio akredytacji EQUIS, AACSB i AMBA, co plasuje nas wśród najlepszych szkół biznesu na świecie.
  • Wsparcie finansowe** - możesz ubiegać się o dofinansowanie studenckie (np. pożyczkę na czesne, pożyczkę studencką i stypendium studenckie) w taki sam sposób, jak inni studenci.
  • Zaadaptuj się do życia na uniwersytecie - rozwiń swoje umiejętności studiowania i poznaj swój kampus oraz wykładowców podczas roku akademickiego.
  • Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie - poprzez działania obejmujące staże, wolontariat lub naukę nowego języka. Dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu programowi "Rise at Manchester Met" możesz zdobyć dodatkowe punkty akademickie na poczet swojego dyplomu.
  • Wsparcie osobiste i online** - inicjatywy wspierające studentów, w tym sesje drop-in, nagrania wykładów i dedykowane wsparcie, zarówno w trybie online, jak i offline.
  • Przejście na studia** - po ukończeniu Foundation Year możesz dołączyć do naszego programu studiów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Rozwijaj swoje umiejętności i wybierz opcjonalny staż w branży lub rok studiów za granicą.

Akredytowany przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Akredytowana przez EFMD Quality Improvement System.

Akredytowany przez Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD).

Akredytowany przez Stowarzyszenie MBAs (AMBA).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Human Resource Management (Foundation Year) BA (Hons) w Manchester Metropolitan University

25% Zawody administracyjne
10% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
5% Profesjonaliści w dziedzinie terapii
5% Zawody związane ze sprzedażą
5% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
5% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych

Oceny i czas na naukę

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Human Resource Management (Foundation Year), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

• Foundation

Rankingi Manchester Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Manchester Metropolitan University

O Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University jest instytucją finansowaną ze środków publicznych i został założony w 1970 roku w mieście Manchester. Położony w samym sercu miasta, studenci mogą w pełni korzystać z bycia mniej niż dziesięć minut spacerem od centrum miasta. Akademicko, uniwersytet oferuje wszystkie z najbardziej popularnych programów Liberal Arts, ale także kilka rzadziej widzianych przedmiotów, takich jak kryminologia i socjologia. Studenci mogą cieszyć się prywatnością i spokojem na siódmym piętrze uniwersytetu, które jest w całości przeznaczone dla studiów podyplomowych i doktoranckich.

Lista 278 kursów licencjackich i magisterskich Manchester Metropolitan University - Katalog Kursów

Skład uczniów Manchester Metropolitan University

• #McrMetUni Open Day: Welcome
  • International Students: Living and Studying in Manchester