Manchester Metropolitan University
Wczesne lata i studia nad dzieciństwem BA (Hons)
Manchester Metropolitan University - Manchester Metropolitan University

Early Years and Childhood Studies BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 85 absolwentów o poszczególnych kursach na Manchester Metropolitan University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Edukacja w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Edukacja

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Edukacja na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £23000 £18500 £20000
Zakres 25-75 percentyla £19000 - £25500 £14000 - £22500 £15500 - £26000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Edukacja (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £22820 £18460 £20799
Zakres 25-75 percentyla £17528 - £26934 £13130 - £23882 £14555 - £27277

W jaki sposób współczesna presja może wpływać na zdrowie psychiczne dzieci i jakie czynniki mogą wpływać na ich rozwój? W jaki sposób nasze indywidualne doświadczenia z dzieciństwa wpływają na nasze poglądy i perspektywy? W jaki sposób dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w życiu społecznym i jak może to przyczynić się do zmian w polityce i praktyce?

Od odkrywania szeregu różnych perspektyw teoretycznych po analizę myśli kluczowych filozofów, na tym kursie będziesz badać złożone czynniki, które wpływają na życie dzieci i badać sposoby pozytywnego kształtowania i wpływania na ich przyszłość.

Studiując przedmioty z różnych dyscyplin, takich jak psychologia, socjologia, filozofia i kryminologia, weźmiesz pod uwagę etykę, opiekę społeczną oraz znaczenie polityki i prawodawstwa dotyczącego dzieci. Dowiesz się również o tym, jak dzieciństwo zmieniało się w czasie zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie, a także rozważysz alternatywne perspektywy związane z rozwojem dziecka, w tym teorie postmodernistyczne i społeczno-kulturowe.

Zastanowisz się nad własnym doświadczeniem dzieciństwa i zbadasz, jak zostało ono ukształtowane przez społeczeństwo. Zastanowisz się również nad różnorodnymi doświadczeniami dzieci, młodzieży, rodzin i społeczności oraz nad tym, jak polityka na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym wpływa na życie dzieci.

Jeśli wybierzesz powiązane jednostki i spełnisz wymagania wstępne, ten program da ci możliwość studiowania w celu uzyskania kwalifikacji Early Years Educator. Po ukończeniu studiów otrzymasz stopień naukowy wraz ze statusem edukatora wczesnoszkolnego na poziomie 3.

Ten kurs ma dostępny rok podstawowy.

Cechy i korzyści

• Powiązania ze społecznością** - Stworzyliśmy ten kurs z pomocą lokalnych pracodawców z sektora edukacji, opieki zdrowotnej i społecznej, a także organizacji społecznych i wolontariackich, aby pomóc Ci rozwinąć umiejętności i wiedzę, których będziesz potrzebować w miejscu pracy.
  • Praktyczne doświadczenie - będziesz mieć możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku edukacyjnym i udziału w prawdziwych projektach społecznych.
  • Doświadczenie w nauczaniu** - nasz zespół dydaktyczny ma praktyczne doświadczenie w wielu dziedzinach, w tym w pielęgniarstwie, zdrowiu psychicznym i seksualnym, wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych, szkolnictwie podstawowym i średnim, wczesnych latach życia, samorządzie lokalnym oraz polityce i badaniach.
  • Dowiedz się więcej** - Będziesz mieć możliwość poznania edukacji poza klasą, przyglądając się międzynarodowym perspektywom edukacji i edukacji w środowisku społecznym.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Early Years and Childhood Studies BA (Hons) w Manchester Metropolitan University

26% Zawody administracyjne
7% Zawody związane ze sprzedażą
6% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
6% Specjaliści od mediów
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Specjaliści ds. zarządzania projektami biznesowymi i finansowymi
3% Zawody artystyczne, literackie i medialne
2% Zawody związane ze sportem i fitnessem

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Early Years and Childhood Studies, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Manchester Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Manchester Metropolitan University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 22 lipca, 2023]
    Globalny ranking przedmiotów akademickich GRAS - ShanghaiRanking
    [Opublikowany 19 lipca, 2022]

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Manchester Metropolitan University

O Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University jest instytucją finansowaną ze środków publicznych i został założony w 1970 roku w mieście Manchester. Położony w samym sercu miasta, studenci mogą w pełni korzystać z bycia mniej niż dziesięć minut spacerem od centrum miasta. Akademicko, uniwersytet oferuje wszystkie z najbardziej popularnych programów Liberal Arts, ale także kilka rzadziej widzianych przedmiotów, takich jak kryminologia i socjologia. Studenci mogą cieszyć się prywatnością i spokojem na siódmym piętrze uniwersytetu, które jest w całości przeznaczone dla studiów podyplomowych i doktoranckich.

Lista 278 kursów licencjackich i magisterskich Manchester Metropolitan University - Katalog Kursów

Skład uczniów Manchester Metropolitan University

• #McrMetUni Open Day: Welcome
  • International Students: Living and Studying in Manchester