Manchester Metropolitan University
Bankowość i Finanse (Rok Założycielski) BSc (Hons)
Manchester Metropolitan University - Manchester Metropolitan University

POGLĄD Rok fundacyjny stanowi doskonałe środowisko do rozwoju Twoich umiejętności akademickich przed kontynuacją pełnego kursu dyplomowego. Kluczowe umiejętności i wiedza zdobyte podczas tego roku dadzą ci doskonałe podstawy i szeroką ekspozycję na szereg przedmiotów w naszej potrójnie akredytowanej szkole biznesu.

Rozwiniesz swoje umiejętności studiowania, w tym pisania prac akademickich oraz rozwoju osobistego i zawodowego, aby rozpocząć naukę w najlepszy możliwy sposób dla Twojego stopnia naukowego.

Dowiesz się więcej o biznesie w kontekście globalnym i krajowym oraz o podejściu do kierowania i zarządzania w organizacjach. Rok fundacyjny daje Ci również możliwość rozwinięcia swoich umiejętności analitycznych i nauczenia się, jak wykorzystywać dane, aby dodać prawdziwą wartość do osiągnięcia celów organizacyjnych.

Ten kurs ma na celu przygotowanie Cię do studiowania na kierunku bankowość i finanse. Pomoże Ci rozwinąć umiejętności i wiedzę, których potrzebujesz, by studiować z wyróżnieniem, nawet jeśli nie spełniasz jeszcze wymagań akademickich.

Kiedy już zdasz, będziesz gotowy do rozpoczęcia studiów. Oznacza to, że studia potrwają cztery lata lub pięć lat, jeśli w ich trakcie odbędziesz staż zawodowy lub rok studiów za granicą.

Nasz stopień BSc (Hons) Banking and Finance oferuje umiejętności i wiedzę, których będziesz potrzebować, aby rozpocząć swoją karierę w takich dziedzinach jak bankowość osobista, zarządzanie majątkiem czy finanse korporacyjne (by wymienić tylko kilka). Zaczniesz od zdobycia dobrego gruntu w teorii i praktyce finansowej, przed zbadaniem specjalistycznych obszarów bardziej dogłębnie - od bankowości detalicznej i finansów korporacyjnych, do zarządzania ryzykiem i najbardziej wpływowych instytucji w branży.

FUNKCJE I KORZYŚCI

• Potrójna akredytacja - nasza szkoła biznesu posiada globalnie uznaną trójkę akredytacji od EQUIS, AACSB i AMBA, co stawia nas wśród najlepszych szkół biznesu na świecie.

• Przystosuj się do życia uniwersyteckiego - rozwiń swoje umiejętności studiowania, zapoznaj się z kampusem w Manchesterze i uzyskaj wsparcie, którego potrzebujesz, aby przygotować się do pełnego kursu.

• Wsparcie finansowe - możesz ubiegać się o finansowanie studiów (np. pożyczkę na czesne, pożyczkę studencką i stypendium socjalne) w taki sam sposób jak inni studenci.

• Wzmocnij swoje szanse na zatrudnienie - poprzez takie działania jak staże, wolontariat czy nauka nowego języka. Dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu programowi 'Rise at Manchester Met' możesz zdobyć dodatkowe punkty akademickie do swojego dyplomu.

• Inkluzywne doświadczenie studenckie - będziesz częścią Wydziału Rachunkowości, Finansów i Bankowości, który celebruje różnorodność wśród swoich pracowników i studentów, umożliwiając nam zapewnienie Ci transformującego doświadczenia edukacyjnego.

• Wsparcie osobiste i online - inicjatywy wspierające studentów, w tym sesje typu drop-in, nagrania wykładów i dedykowane wsparcie, zarówno w trybie online, jak i offline.

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Banking and Finance (Foundation Year), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Manchester Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów Manchester Metropolitan University

O Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University jest instytucją finansowaną ze środków publicznych i został założony w 1970 roku w mieście Manchester. Położony w samym sercu miasta, studenci mogą w pełni korzystać z bycia mniej niż dziesięć minut spacerem od centrum miasta. Akademicko, uniwersytet oferuje wszystkie z najbardziej popularnych programów Liberal Arts, ale także kilka rzadziej widzianych przedmiotów, takich jak kryminologia i socjologia. Studenci mogą cieszyć się prywatnością i spokojem na siódmym piętrze uniwersytetu, które jest w całości przeznaczone dla studiów podyplomowych i doktoranckich.

Lista 278 kursów licencjackich i magisterskich Manchester Metropolitan University - Katalog Kursów

Skład uczniów Manchester Metropolitan University

• What to Expect on Arrivals Day: Birley
  • #McrMetUni Open Day: Welcome