Falmouth University
Produkcja muzyczna i inżynieria dźwięku BA (Hons)
Falmouth University - Falmouth University

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

Jeśli widzisz siebie jako producenta lub inżyniera dźwięku i chcesz skupić się na produkcji studyjnej, ten tytuł licencjata (z wyróżnieniem) w dziedzinie produkcji muzycznej i inżynierii dźwięku zapewni Ci umiejętności, wiedzę i doświadczenie branżowe, aby opanować studio na profesjonalnym poziomie.

Idealne połączenie kreatywności i wiedzy technicznej, nasze studia licencjackie (z wyróżnieniem) w zakresie produkcji muzycznej i inżynierii dźwięku zostały skrupulatnie zaprojektowane, aby przekształcić Cię w wysoko wykwalifikowanego producenta muzycznego i inżyniera dźwięku, wyposażonego w wiedzę i pewność siebie, aby nagrywać i produkować muzykę na najwyższym poziomie.

Opanuj techniki nagrywania, kompozycję, nowoczesne metody produkcji i zasady inżynierii dźwięku, odkrywając różnorodny świat muzyki i dźwięku. Wyprzedź konkurencję dzięki naszym najnowocześniejszym modułom Immersive Audio i Innovation in Sound, zagłębiając się w świat dźwięku obiektowego, dźwięku przestrzennego i Dolby Atmos oraz ucząc się, jak wykorzystać moc dźwięku w rzeczywistych środowiskach.

Oprócz umiejętności technicznych, będziesz badać generowanie pomysłów, przepływ pracy i zarządzanie projektami, co pozwoli ci być produktywnym dzięki swoim umiejętnościom i przygotuje cię do kariery w branży muzycznej. Dowiesz się również o różnych strumieniach przychodów dostępnych w branży muzycznej, wyposażając się w umiejętności potrzebne do skorzystania z tych możliwości zarobkowych.

W trakcie studiów będziesz mieć dostęp do bogatego programu wykładów gościnnych, obejmującego tematy od demonstracji i instrukcji dotyczących nowych technologii po osobiste punkty widzenia i techniki doświadczonych praktyków zawodowych.

Ten kurs jest prowadzony przez dBs i przyznawany przez Falmouth University.

Żałujemy, że ten kurs nie jest dostępny dla międzynarodowych kandydatów, którzy wymagaliby wizy studenckiej. Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, będziesz musiał wykazać się znajomością języka angielskiego, która jest wystarczająco rozwinięta, aby pomyślnie ukończyć studia. Akceptujemy szereg uznanych kwalifikacji w zakresie języka angielskiego, które są równoważne z minimalnym wynikiem 6,0 w skali ogólnej w międzynarodowym systemie testowania języka angielskiego (IELTS), z minimalnym wynikiem 5,5 w czytaniu, pisaniu, mówieniu i słuchaniu.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Music Production & Sound Engineering, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Falmouth University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Falmouth University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów Falmouth University

O Falmouth University

Założony w 1902 roku, Falmouth University (FU) znajduje się w portowym mieście o tej samej nazwie, Falmouth. Uniwersytet ten poświęca się różnorodnym przedmiotom związanym z projektowaniem i sztuką, szczególnie w sensie technologicznym. Niektóre przykłady tego, czego można się tutaj spodziewać to kursy gier i informatyki, fotografii i studiów filmowych. Ponieważ Falmouth znajduje się w słynnym hotspocie surferów - Kornwalii, fanatycy sportów wodnych szybko poczują się jak w domu. Jeśli surfing nie jest dla Ciebie, możesz nadal cieszyć się dziewiczymi plażami i sceną towarzyską w okolicy.

Lista 97 kursów licencjackich i magisterskich Falmouth University - Katalog Kursów

Skład uczniów Falmouth University

• Week in the Life of a Falmouth Student
  • Creative Writing BA(Hons)