Cardiff University
Medycyna paliatywna dla pracowników służby zdrowia MSc
Cardiff University - Cardiff University

**Ten multidyscyplinarny program jest przeznaczony dla pracowników służby zdrowia, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat postępowania z pacjentami z nieuleczalnymi i terminalnymi chorobami.

Magister medycyny paliatywnej dla pracowników służby zdrowia zapewnia wysokiej jakości edukację na odległość dla klinicystów pracujących z noworodkami, dziećmi i dorosłymi w wielu różnych środowiskach we wszystkich częściach świata.

U podstaw jego projektowania i realizacji leży chęć poprawy wyników leczenia pacjentów wszędzie tam, gdzie opieka paliatywna jest praktykowana przez jego studentów oraz poprawa jakości opieki paliatywnej poprzez badania i poprawę jakości.

Stosowanie podejścia opieki paliatywnej zdefiniowanego przez Światowe Zgromadzenie Zdrowia w 2014 r. (WHO 2014) jest coraz ważniejszym imperatywem dla pracowników służby zdrowia na całym świecie w celu zaspokojenia potrzeb ich populacji w zakresie opieki paliatywnej. Chociaż rak jako choroba obciążająca pozostaje problemem w skali globalnej, rośnie liczba pacjentów, w tym noworodków i dzieci, potrzebujących opieki paliatywnej z powodu innych schorzeń. Należą do nich niepełnosprawność intelektualna, demencja, słabość i osoby starsze z wieloma chorobami współistniejącymi.

Wizją kursu jest poprawa opieki nad pacjentem poprzez zapewnienie dostępnej, skutecznej edukacji, poprzez którą staramy się wspierać pracowników służby zdrowia w rozwijaniu, dzieleniu się i poszerzaniu ich wiedzy, zrozumienia i stosowania medycyny opartej na dowodach, najlepszych praktyk i ram zarządzania w opiece paliatywnej odpowiednich dla ich własnego środowiska zawodowego.

Etapy nauczania (lata 1 i 2) obejmują podstawowe zrozumienie, ramy, wyzwania i dowody naukowe istotne dla optymalizacji i rozwoju praktyki medycyny paliatywnej i opieki paliatywnej. Studia magisterskie (rok 3) dają studentom możliwość zidentyfikowania ważnej kwestii w ich własnej praktyce i przeprowadzenia projektu opartego na dowodach naukowych, mającego na celu przyczynienie się do wiedzy i praktyki w medycynie paliatywnej i opiece paliatywnej.

Cechy charakterystyczne

Kurs obejmuje potrzeby pacjentów w zakresie opieki paliatywnej niezależnie od diagnozy, uznając globalne zapotrzebowanie na wiedzę i umiejętności w zakresie opieki paliatywnej. Studenci uczą się w grupie wielozawodowej - dzieląc się doświadczeniami ze swoich ról.

Nasze materiały szkoleniowe online obejmują interaktywne quizy, materiały do czytania, podcasty audio i krótkie klipy wideo, aby poszerzyć dostęp do nauki i uczynić ją bardziej angażującą. Praca na kursie oferuje różnorodne oceny, które pozwolą Ci zademonstrować zastosowanie zdobytej wiedzy we własnej praktyce i konkretnym miejscu pracy. Oprócz refleksyjnego pisania, istnieje możliwość zaprojektowania plakatu dotyczącego obszaru kontroli objawów, pisania opinii i dzielenia się pomysłami na temat skutecznego nauczania tematów związanych z opieką paliatywną. Bezpośrednie dni podczas etapu dyplomowego oferują możliwość dyskusji opartych na przypadkach, debat etycznych, budowania zespołu, przeglądu umiejętności nauczania, zarządzania projektami, krytycznej oceny, podstawowych umiejętności badawczych, a 2 dni są przeznaczone na szkolenie umiejętności komunikacyjnych.

Od 1989 roku naszym celem jest rekrutacja i zapewnienie edukacji globalnej społeczności opieki paliatywnej. Absolwenci kursu zajmowali takie stanowiska, jak krajowy dyrektor kliniczny ds. opieki u schyłku życia w NHS England, dyrektor generalny Worldwide Palliative Care Alliance oraz rozwijali i prowadzili opiekę paliatywną na całym świecie (na przykład w Bośni, RPA, Indiach, Singapurze, Hongkongu i Nepalu).

• MBA
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Palliative Medicine for Health Care Professionals, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Będziesz zazwyczaj:

Absolwenci medycyny lub zawodów pokrewnych medycynie (pielęgniarstwo, fizjoterapia, terapia zajęciowa, farmacja i stomatologia) lub pielęgniarki z kwalifikacjami RGN.
  • I**

Posiadać aktualną rejestrację zawodową w odpowiednim organie regulacyjnym dla wybranego zawodu medycznego przed rozpoczęciem i przez cały czas trwania programu.

• I**

Być obecnie zatrudnionym na stanowisku klinicznym obejmującym opiekę nad pacjentami wymagającymi opieki paliatywnej i posiadać co najmniej 2-letnie doświadczenie po uzyskaniu kwalifikacji w tym zakresie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań wstępnych, odwiedź stronę kursu na naszej stronie internetowej:

**.

Rankingi Cardiff University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów Cardiff University

O Cardiff University

Założony w 1883 roku, Cardiff University znajduje się w miejskim otoczeniu miasta Cardiff, w Walii. Niektóre z najbardziej oczywistych zalet uniwersytetu to wiodące na świecie badania, kompetentne i proaktywne biuro karier oraz centralna lokalizacja. Cardiff jest tętniącym życiem, nowoczesnym miastem z młodą i zróżnicowaną populacją znaną z przyjmowania ludzi ze wszystkich środowisk.

Lista 334 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff University - Katalog Kursów

• Student life at Cardiff University
  • Student Megan tells you all about Chemistry at Cardiff
  • Cardiff University - Adult Nursing (BN)