Cardiff University
Administracja biznesowa z wykorzystaniem sztucznej inteligencji MBA
Cardiff University - Cardiff University

Ten program jest przeznaczony dla osób takich jak Ty; osób z odpowiednim doświadczeniem zawodowym lub technicznym, które mają ambicję przyspieszenia awansu na wyższe stanowiska kierownicze poprzez okres ukierunkowanej nauki i rozwoju osobistego .

Czy jesteś ambitnym menedżerem zainteresowanym wprowadzaniem pozytywnych zmian biznesowych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie sztucznej inteligencji, eksploracji danych i uczenia maszynowego? Jeśli tak, to dołącz do nas i rozwijaj się na Cardiff MBA with Artificial Intelligence.

Ten program jest przeznaczony dla osób takich jak Ty; osób z odpowiednim doświadczeniem zawodowym lub technicznym, które mają ambicję przyspieszenia awansu na wyższe stanowiska kierownicze poprzez okres ukierunkowanej nauki i rozwoju osobistego.

We wszystkich modułach przewijają się współczesne zintegrowane tematy, takie jak przyszłość pracy, odpowiedzialne przywództwo i transformacja cyfrowa. Będziesz także studiować specjalistyczny moduł dotyczący sztucznej inteligencji, prowadzony w ramach Data Science Academy w School of Computer Science and Informatics.

Wraz ze studentami z różnych środowisk i z różnorodnymi doświadczeniami, rozwiniesz swoją wiedzę biznesową, zwiększysz samoświadomość i wyostrzysz swoje umiejętności jako skutecznego i inspirującego lidera. Rozważysz szersze komercyjne, społeczne i środowiskowe implikacje podejmowania decyzji w różnych praktycznych kontekstach i będziesz miał okazję zrozumieć wyzwania związane z zarządzaniem związane z zastosowaniem sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w biznesie. Jako członek społeczności Cardiff Business School skorzystasz z możliwości wniesienia zmian do społeczeństwa i gospodarki poprzez naukę i zajęcia pozalekcyjne zgodne z Public Value.

Cardiff MBA with Artificial Intelligence pomoże Ci coś zmienić.

Akredytacje

Stowarzyszenie MBA (AMBA)

• MBA
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Business Administration with Artificial Intelligence, MBA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Typowo, będziesz potrzebować:

** stopień z wyróżnieniem 2:1 (GPA 3.0/4.0) lub równoważny stopień międzynarodowy.

równoważne kwalifikacje akademickie uznawane przez uniwersytet

zatwierdzone kwalifikacje zawodowe

lub odpowiednie doświadczenie zawodowe potwierdzone referencjami.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań wstępnych, odwiedź stronę kursu na naszej stronie internetowej:

**.

Rankingi Cardiff University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów Cardiff University

O Cardiff University

Założony w 1883 roku, Cardiff University znajduje się w miejskim otoczeniu miasta Cardiff, w Walii. Niektóre z najbardziej oczywistych zalet uniwersytetu to wiodące na świecie badania, kompetentne i proaktywne biuro karier oraz centralna lokalizacja. Cardiff jest tętniącym życiem, nowoczesnym miastem z młodą i zróżnicowaną populacją znaną z przyjmowania ludzi ze wszystkich środowisk.

Lista 334 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff University - Katalog Kursów

• Student life at Cardiff University
  • Student Megan tells you all about Chemistry at Cardiff
  • Cardiff University - Adult Nursing (BN)