Canterbury Christ Church University
Media, sztuka i projektowanie MA (Res)
Canterbury Christ Church University - Canterbury Christ Church University

Studia magisterskie w dziedzinie sztuki mediów i projektowania oferują możliwość kontynuowania studiów podyplomowych w wielu specjalistycznych obszarach badawczych.

Jako student studiów podyplomowych magisterskich zapisany na ten program dołączysz do wydziału z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w zapewnianiu doskonałego nauczania i uczenia się, badań i wymiany wiedzy oraz nagradzanej praktyki zawodowej.

Dołączysz do tętniącej życiem społeczności badaczy i praktyków i odegrasz rolę w przyczynianiu się do kultury badań i badań opartych na praktyce, która istnieje na wydziale.

Nie są to studia magisterskie, a zatem nie są oferowane żadne moduły. Zamiast tego jednostka definiuje własny zestaw pytań badawczych w rozmowie z zespołem nadzorującym. Obszary specjalizacji obejmują: Animacja, sztuka użytkowa, kulturoznawstwo, media cyfrowe, film, sztuki piękne, projektowanie graficzne, dziennikarstwo, media i komunikacja, fotografia, radio, telewizja i projektowanie stron internetowych.

Studia MA by Research in Media, Art and Design zapewnią Ci możliwość podjęcia nadzorowanego programu niezależnych badań i praktyki w ustrukturyzowanym i wspierającym środowisku. Będziesz ściśle współpracować z przełożonymi, aby rozwinąć swoje pomysły, dopracować pytania badawcze i ukończyć projekt badawczy.

**Studia magisterskie w dziedzinie mediów, sztuki i projektowania są oferowane w dwóch trybach:**. Tradycyjny tryb badawczy, który obejmuje nadzorowane studia akademickie zakończone złożeniem pisemnej pracy magisterskiej o objętości 25 000 słów. Tryb oparty na praktyce, który składa się z nadzorowanej pracy nad twórczą praktyką, której kulminacją jest złożenie projektu lub portfolio odpowiadającego 15 000-20 000 słów, wraz z refleksyjną analizą nie mniejszą niż 5 000 słów i nie większą niż 10 000. Łączny ekwiwalent liczby słów dla zgłoszenia opartego na praktyce nie powinien przekraczać 25 000 słów. MA by Research jest oceniany przy użyciu zatwierdzonych ram doktoranckich Graduate College, co oznacza, że studenci MA by Research przygotowują pojedynczą pracę dyplomową (pisemną lub zawierającą zarówno elementy praktyczne, jak i pisemne), która zostanie złożona pod koniec studiów. Praca zostanie następnie sprawdzona zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, a cztery możliwe wyniki zostaną osiągnięte: Zaliczenie, Zaliczenie z drobnymi poprawkami, Zaliczenie z poważnymi poprawkami i Niezaliczenie.

• International Foundation
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Media, Art and Design, MA (Res). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Program ten opiera się na nadzorowanych, ale w dużej mierze niezależnych badaniach. Do podjęcia studiów magisterskich wymagany jest dyplom z wyróżnieniem 2:2 w wybranej specjalizacji. Posiadacze innych kwalifikacji będą rozpatrywani indywidualnie.

Rankingi Canterbury Christ Church University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów Canterbury Christ Church University

O Canterbury Christ Church University

Założony w 1962 roku, Canterbury Christ Church University (CCCU) posiada dwa kampusy dla studentów, z których jeden znajduje się w miejskiej scenerii miasta Canterbury, Kent. Studenci przyjeżdżają z daleka, aby wziąć ten uniwersytet kursy STEM w zakresie medycyny i inżynierii, jak również ich ponad 200 kursów licencjackich na różnych przedmiotach.

Lista 365 kursów licencjackich i magisterskich Canterbury Christ Church University - Katalog Kursów

Skład uczniów Canterbury Christ Church University

• Where to go in Canterbury with your uni bestie - Molly and Aimee's Student VLOG
  • CANTERBURY CHRIST CHURCH UNIVERSITY STUDENTS FEEDBACK 1
  • CANTERBURY CHRIST CHURCH UNIVERSITY STUDENTS FEEDBACK 3
  • Why come to Christ Church? Our International Students tell us!
  • Reasons why our students love studying at Canterbury Christ Church University

Canterbury Campus

Kreatywne sztuki ekspresyjne i praktyka zdrowotna MArt
(University of Derby)