Buckinghamshire New University
Zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie w edukacji MSc
Buckinghamshire New University - Buckinghamshire New University

Czy pracujesz w szkolnictwie lub aspirujesz do kariery w szkolnictwie? Czy jesteś pasjonatem zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia? Nasz kurs nauczy Cię ważnych interwencji, umiejętności i strategii opartych na badaniach, które sprawią, że będziesz miał pozytywny wpływ i będziesz praktykował koncepcje psychologiczne z korzyścią dla osób zajmujących się edukacją przez całe życie. Niezależnie od tego, czy chcesz rozwijać swoje umiejętności w obecnej roli nauczyciela, czy rozpocząć karierę w edukacji, ten kurs daje ci narzędzia do stosowania zaawansowanych technik nauczania w profesjonalnym otoczeniu, przynosząc korzyści dla zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia uczniów.

Dlaczego warto studiować ten przedmiot? Ten kurs jest odpowiedni dla wielu profesjonalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym i dobrym samopoczuciem w edukacji, takich jak dyrektorzy szkół, nauczyciele, pracownicy socjalni, pielęgniarki szkolne, psychologowie edukacyjni, policjanci i pracownicy wymiaru sprawiedliwości dla młodzieży. Kurs jest przeznaczony dla profesjonalistów i absolwentów pragnących zrozumieć i zoptymalizować rolę zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia w systemie edukacji.

Jest to zasadniczo szkolenie w zakresie świadomości i praktyk, które mogą być zaadaptowane w obecnym lub przyszłym zawodzie studenta w sektorze takim jak edukacja, a nie szkolenie jako profesjonalista w dziedzinie psychologii.

Dlaczego warto studiować na Buckinghamshire New University?

To, co sprawia, że studiowanie tego kierunku na BNU jest tak atrakcyjne, to elastyczność, jaką oferujemy naszym studentom studiów podyplomowych. Możesz studiować online, w niepełnym wymiarze godzin, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ma napiętą pracę lub życie osobiste. Możesz wybrać spośród wielu różnych ścieżek studiów, decydując się na studiowanie tego fascynującego przedmiotu na poziomie PGCert, PGDip lub jako pełny MSc. To naprawdę zależy tylko od Ciebie, a nasi nauczyciele pomogą Ci zdecydować, co jest dla Ciebie najlepsze, zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym. Oferujemy wysoce interaktywny format nauczania na odległość, który stawia wyzwania i angażuje naszych studentów wraz z naszym profesjonalnie aktywnym zespołem nauczycielskim. Co więcej, wspieramy kulturę opieki w ramach naszego wydziału psychologii tutaj w BNU, co oznacza, że zawsze będziesz zachęcany do dążenia do osiągnięcia osobistych celów.

Czego będę się uczyć? Ten kurs oferuje szczegółowe badanie zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia w całym okresie życia w ramach edukacji jako jej środowiska. Rozwiniesz mocne zrozumienie bezprecedensowych czynników, które mogą mieć na nie wpływ u uczniów w każdym wieku.

Równolegle kurs będzie również badał, jak często indywidualne działanie w środowisku edukacyjnym może być aktem przywództwa i wpływu na zmianę. Ponadto, będziesz badał interwencje oparte na badaniach w edukacji, zostaniesz wprowadzony w podstawy terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) i psychologii pozytywnej z naciskiem na interwencje oparte na badaniach w środowisku edukacyjnym.

Poznasz różne metody badawcze i umiejętności ukierunkowane na wybrany przez Ciebie kontekst zawodowy, co oznacza, że będziesz w stanie zastosować swoją wiedzę już od pierwszego dnia. Takie podejście pomoże Ci również zdecydować się na konkretny obszar tematyczny dla projektu pasji - Twojej końcowej pracy dyplomowej na poziomie MSc.

Jak będę się uczyć i jak będę oceniany? Masz możliwość studiowania tego kursu przez trzy lata i poświęcenia trzeciego roku wyłącznie na ukończenie swojej pracy dyplomowej - ta elastyczność oznacza, że możesz spokojnie pogodzić studia z innymi osobistymi i zawodowymi zobowiązaniami, które możesz mieć.

Jako program nauczania na odległość, będziesz miał dostęp do zasobów i nauczanych modułów poprzez nasze Wirtualne Środowisko Nauki (VLE) i będziesz połączony z innymi studentami w podobnych zawodach, co oznacza, że możesz uczyć się od siebie i wspierać się nawzajem, budując jednocześnie sieć podobnie myślących ludzi.

W trakcie trwania programu będziesz oceniany na wiele różnych sposobów, takich jak przeglądy literatury, dzienniki refleksyjne, raporty analityczne, projektowanie, planowanie i wdrażanie interwencji, a także końcowy projekt dysertacji.

• All other courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Mental Health and Wellbeing in Education, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Buckinghamshire New University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 7 rankingi uniwersytetów Buckinghamshire New University

O Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University, znany również jako Bucks, został założony w 1893 roku, w mieście High Wycombe, w południowo-wschodniej Anglii. Uniwersytet ten zdecydował się podzielić swoją ofertę akademicką na siedem odrębnych szkół, co znajduje odzwierciedlenie w tym, że zasoby edukacyjne, takie jak biblioteki, znajdują się w ich odpowiednich obszarach, aby zmniejszyć tłok, a także zwiększyć łatwość poszukiwania materiałów, których student potrzebuje. Bucks jest laureatem wielu nagród, wśród których możemy znaleźć Silver Award od TEF.

Lista 191 kursów licencjackich i magisterskich Buckinghamshire New University - Katalog Kursów

Skład uczniów Buckinghamshire New University

• 5 reasons to study at Bucks New University
  • Tips for International Students and Life at BNU