Buckinghamshire New University
Ochrona dzieci i bezpieczeństwo dorosłych MSc
Buckinghamshire New University - Buckinghamshire New University

Czy chcesz chronić i opiekować się tymi, którzy są najbardziej bezbronni?

MSc in Child Protection and Adult Safeguarding oferuje unikalną perspektywę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, obejmującą najnowsze trendy i polityki w zakresie ochrony, podkreślając konkretne grupy, które mogą być narażone na pewne rodzaje nadużyć lub ukierunkowania, do usług, które powinny być wykorzystywane do ochrony i zapewnienia dostępnych i wspierających ram ochronnych. Pomoże Ci to stworzyć szerszą podstawę dla Twoich badań i przyszłej ścieżki kariery. Używamy aktualnych, najlepszych dowodów, by informować Cię o podejmowaniu decyzji, czy to w polityce, czy w praktyce.

Po co studiować ten przedmiot? Wielu praktyków, niezależnie od dziedziny, w której działają, często powierza się im obowiązki lub role związane z ochroną, podczas gdy brakuje konkretnej wiedzy na ten temat. Ten kurs pomoże wypełnić tę lukę w wiedzy, oferując osobom pełniącym te role możliwość rozwijania pewnej siebie, etycznej praktyki i wzmacniania swojego stylu przywództwa poprzez dzielenie się wiedzą na temat dobrych praktyk i refleksji.

Jeśli nie jesteś pewien, czy program studiów magisterskich jest dla Ciebie, istnieje możliwość ukończenia samodzielnego modułu: 'Critical Practice in Safeguarding'. To może wystarczyć, by wzmocnić twoją praktykę, z opcją kontynuacji na studiach magisterskich, wiedząc, że jeden moduł został już ukończony.

Dlaczego warto studiować na Buckinghamshire New University? Nasz kurs w BNU jest wyjątkowy, ponieważ bada współczesne zabezpieczenia dla dzieci i dorosłych. Umożliwia to praktykom pracę w różnych rolach po uzyskaniu kwalifikacji i oferuje solidne doświadczenie edukacyjne, które może być natychmiast zastosowane w praktyce, jak również wpływać na politykę w organizacjach. Jeśli więc jesteś profesjonalistą, który w ramach swojej roli ma obowiązki związane z ochroną, ten kurs jest dla Ciebie idealny.

Nasi nauczyciele są doświadczonymi profesjonalistami i mają powiązania z pracą socjalną i opieką zdrowotną, a te powiązania wzbogacają kurs poprzez wizytujących wykładowców, którzy specjalizują się w konkretnych dziedzinach, takich jak ochrona w więzieniach, ochrona i zdrowie psychiczne oraz wiele dziedzin związanych ze zdrowiem.

Mamy również kontakty z ekspertami, którzy badają nadużycia w środowiskach religijnych, a wykorzystanie Serious Case Review stanowi podstawę do rozważenia różnych form uwarunkowań kulturowych w praktyce zabezpieczania.

Ten kurs da ci solidny zestaw umiejętności i pewność siebie, by poprawić jakość opieki i komunikacji z bezbronnymi dziećmi i dorosłymi.

W ramach pracy dyplomowej zachęcamy do przeprowadzenia badań podstawowych lub konkretnego projektu, który może zmienić praktykę w organizacji. To sprawia, że kurs ma znaczenie dla poprawy ochrony grup ryzyka w wybranym przez Ciebie obszarze praktyki.

• All other courses

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Child Protection and Adult Safeguarding, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Buckinghamshire New University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 7 rankingi uniwersytetów Buckinghamshire New University

O Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University, znany również jako Bucks, został założony w 1893 roku, w mieście High Wycombe, w południowo-wschodniej Anglii. Uniwersytet ten zdecydował się podzielić swoją ofertę akademicką na siedem odrębnych szkół, co znajduje odzwierciedlenie w tym, że zasoby edukacyjne, takie jak biblioteki, znajdują się w ich odpowiednich obszarach, aby zmniejszyć tłok, a także zwiększyć łatwość poszukiwania materiałów, których student potrzebuje. Bucks jest laureatem wielu nagród, wśród których możemy znaleźć Silver Award od TEF.

Lista 191 kursów licencjackich i magisterskich Buckinghamshire New University - Katalog Kursów

Skład uczniów Buckinghamshire New University

• 5 reasons to study at Bucks New University
  • Tips for International Students and Life at BNU