Brunel University
Międzynarodowe prawo praw człowieka LLM
Brunel University - Brunel University

Brunel International Human Rights Law LLM jest przeznaczony dla absolwentów, którzy chcą rozwijać specjalistyczne umiejętności potrzebne do kariery w tej dynamicznej dziedzinie prawa.

Dzięki szczegółowej analizie teorii, historii i rozwoju praw człowieka oraz badaniu mechanizmów ochrony praw człowieka zdobędziesz kompleksowe zrozumienie międzynarodowego prawa praw człowieka i jego powiązań z międzynarodowym prawem karnym i porównawczym prawem karnym.

Kurs kładzie szczególny nacisk na radykalne zmiany w międzynarodowym prawie praw człowieka od początku XXI wieku, wraz z ustanowieniem Międzynarodowego Trybunału Karnego, trwającym procesem reformy Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz zmianą po 11 września na bardziej "bezpieczne za wszelką cenę" podejście do wartości procesu karnego, zwłaszcza w odniesieniu do wojny z terroryzmem.

Poznasz kluczowe współczesne zagadnienia, takie jak:

• rzecznictwo praw człowieka i globalne zarządzanie za pośrednictwem organizacji pozarządowych i podmiotów niepaństwowych
  • europejski system ochrony praw człowieka
  • prawa grupowe oraz prawa mniejszości i ludności rdzennej
  • wyzwania związane z międzynarodową migracją i ochroną migrantów, osób ubiegających się o azyl i uchodźców
  • prawa kobiet i prawa dziecka, w tym ochrona ofiar handlu ludźmi
  • prawa seksualne i prawa gejów
  • prawo do rozwoju i prawa "trzeciej generacji"

Możesz wybrać studia w pełnym wymiarze godzin (jeden rok) lub w niepełnym wymiarze godzin (dwa lata) i rozpocząć kurs we wrześniu lub w styczniu.

Kwestie praw człowieka coraz częściej pojawiają się w debatach publicznych i rozważaniach dotyczących polityki instytucjonalnej, dlatego pracodawcy poszukują kandydatów do pracy ze specjalistycznym wykształceniem niezbędnym do nadążania za nowymi realiami. Studia International Human Rights Law LLM dadzą Ci tę wiedzę i sprawią, że będziesz poszukiwany przez kancelarie prawne, firmy i organy rządowe.

• All other courses
    • Graduate Degrees Arts, Social Sciences, Education and Social Work
    • Graduate Degrees Law
    • Graduate Degrees Science, Technology and IT
    • Undergraduate Degrees Arts, Social Sciences, Education and Social Work
    • Undergraduate Degrees Law
    • Undergraduate Degrees Science, Technology and IT

Każdego roku Brunel University London oferuje ponad 600 stypendiów, zapomóg i zniżek dla studentów z kraju, UE i zagranicy. Aby się o nie ubiegać, musisz otrzymać ofertę jednego z naszych kursów i złożyć odpowiedni wniosek. Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej. https://www.brunel.ac.uk/scholarships
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Human Rights Law, LLM. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

2:2 (lub wyższy) stopień z wyróżnieniem w Wielkiej Brytanii lub równoważne międzynarodowo uznawane kwalifikacje w dziedzinie prawa lub pokrewnego przedmiotu (stosunki międzynarodowe, nauki polityczne, kryminologia i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych).

Inne pokrewne dyscypliny i kwalifikacje będą brane pod uwagę

Kryteria przyjęć podlegają przeglądowi i zmieniają się w każdym roku akademickim.

Rankingi Brunel University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Brunel University

O Brunel University

Założony w 1957 roku, Brunel University znajduje się w podmiejskiej scenerii dużego miasta Uxbridge, w Londynie. Ze względu na lokalizację uczelni, Brunel University ma liczne połączenia transportem publicznym z Londynem, z których studenci korzystają, aby poszerzyć swoje możliwości, jeśli chodzi o praktyki zawodowe. Wskaźnik przyjęć jest niższy niż na wielu uniwersytetach, więc wnioskodawcy powinni przygotować swoje osobiste oświadczenia i wywiady dobrze, gdy ubiegają się o zapisanie się tutaj.

Lista 270 kursów licencjackich i magisterskich Brunel University - Katalog Kursów

Skład uczniów Brunel University

• Brunel campus life: Union of Brunel Students
  • Brunel campus life: Brunel International and London Brunel International College