Bridgwater and Taunton College
Makijaż medialny BA (Hons)
Bridgwater and Taunton College - Bridgwater and Taunton College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Media Make-up BA (Hons) i innych kursach CAH25 na Bridgwater and Taunton College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na CAH25.

Mediana wynagrodzeń £20903 £17931 £21753
Zakres 25-75 percentyla £17825 - £24915 £12598 - £22386 £15916 - £27274

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą kontynuować karierę w branży makijażu medialnego. Nauczany jest szeroki zakres dziedzin, a kurs pozwala specjalizować się w technikach, aby zwiększyć i rozwinąć swoje umiejętności, jeśli zdecydujesz się na to.

W ciągu pierwszego roku będziesz uczyć się szerokiego zakresu umiejętności w różnych modułach. Są one rozwijane i dywersyfikowane w drugim roku kursu, co pozwala na rozwój indywidualnych specjalizacji. W ostatnim roku nie ma ustalonych ścieżek w ramach stopnia, co pozwala na elastyczność w razie potrzeby, aby rozwinąć niezależność w ramach specjalizacji.

Kwalifikacja została zaprojektowana we współpracy z przemysłem, zapewniając, że rozwiniesz umiejętności i wiedzę niezbędne do zatrudnienia.

Będziesz mieć dostęp do doskonałych zasobów i udogodnień z najnowocześniejszymi studiami i warsztatami makijażu.

Dostępne mogą być wyjazdy pobytowe; poprzednie wyjazdy miały miejsce do Nowego Jorku, Los Angeles, Warner Bros, studia Harry'ego Pottera, londyńskich produkcji teatralnych West End i wycieczek za kulisy, takich jak Les Misérables, Aladdin, Wicked i innych.

Oprócz naszego pokazu dyplomów na koniec roku, studenci zbierają fundusze, aby zaprezentować swoją pracę branży podczas wydarzeń takich jak IMATS.

Nauczanie i ocena

W ramach kursu będziesz musiał odbyć pewne doświadczenie zawodowe. Obejmuje to moduł praktyki zawodowej w pierwszym roku kursu. Inne możliwości, które się pojawią, są zachęcane przez cały czas trwania kursu.

Możliwości awansu

Po pomyślnym ukończeniu tego kursu będziesz wyposażony w wysoki poziom praktycznych umiejętności przedmiotowych i portfolio prac. Studenci często podejmują pracę w produkcjach teatralnych, telewizyjnych i filmowych, a także współpracują z agencjami makijażu w branży modowej i redakcyjnej.

Poprzedni studenci zdobyli zatrudnienie w takich miejscach jak English National Opera, Madame Tussauds, Allure Magazine, London Fashion Week oraz przy produkcjach takich jak Star Wars, Game of Thrones, His Dark Materials i Doctor Who, a także w ramach samozatrudnienia. Studenci mogą kontynuować naukę na studiach podyplomowych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Media Make-up BA (Hons) w Bridgwater and Taunton College

40% Specjaliści w dziedzinie nauczania
20% Zawody podstawowe
5% Specjaliści do spraw nauczania i opieki nad dziećmi
5% Zawody administracyjne
5% Zawody związane z usługami ochronnymi
5% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
5% Zawody artystyczne, literackie i medialne

Moduły są nauczane za pomocą mieszanki wykładów w klasie, sesji praktycznych, samouczków, kursów mistrzowskich opartych na branży, prezentacji i umiejętności warsztatowych. Ocena obejmuje oceny praktyczne, pisemne prace zaliczeniowe, prezentacje i kreatywne portfolio. W ramach kursu będziesz musiał odbyć pewne doświadczenie zawodowe. Obejmuje to moduł praktyki zawodowej w pierwszym roku kursu. Zachęcamy do korzystania z innych możliwości, które pojawią się w trakcie kwalifikacji.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

80 UCAS Points from a relevant Level 3 qualification (Media Make-up, Art and Design or similar) Also required are 4 GCSEs to include English, preferably Maths and Art) at Grades 4-9 (or recognised equivalent)

Wymagania kwalifikacyjne

Międzynarodowi kandydaci muszą aplikować za pośrednictwem UCAS. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z HE Admissions Team
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Media Make-up, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

O Bridgwater and Taunton College

Bridgwater and Taunton College to instytucja kształcenia ustawicznego położona w środkowej części angielskiego hrabstwa Somerset. Jako szkoła wyższa, absolwenci szkół mają możliwość zdobycia kwalifikacji na poziomie BTEC i A-Level. Istnieje również szeroka gama kursów do wyboru dla osób dorosłych powracających do edukacji lub poszukujących praktyk zawodowych.

Lista 24 kursów licencjackich i magisterskich Bridgwater and Taunton College - Katalog Kursów

Skład uczniów Bridgwater and Taunton College

• UNIVERSITY CENTRE SOMERSET - Lifestyle
  • Studying with Bridgwater & Taunton College (Teaser)