Aberystwyth University
Studia teatralne, filmowe i telewizyjne MPhil
Aberystwyth University - Aberystwyth University

Ważną częścią każdego programu studiów doktoranckich jest szersza kultura badawcza, w której osadzeni są studenci. Oferujemy coroczny program seminariów badawczych z udziałem głośnych prelegentów i wykonawców; serię seminariów podyplomowego forum metodologicznego, mających na celu wzmocnienie zarówno konkretnych, jak i ogólnych umiejętności wszystkich doktorantów; oraz coroczną trzydniową konferencję badawczą, w której uczestniczą pracownicy i wszyscy doktoranci, podczas której intensywnie dzielimy się pomysłami i problemami.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Theatre, Film and Television Studies, MPhil. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kandydaci ubiegający się o miejsce na studiach magisterskich powinni zazwyczaj posiadać dyplom z wyróżnieniem wyższej drugiej klasy lub jego zagraniczny odpowiednik. Jeśli masz tytuł licencjata uzyskany na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii, nie musisz zdawać testu znajomości języka angielskiego.

Osoby niebędące rodzimymi użytkownikami języka angielskiego, które nie spełniają tego wymogu, muszą przystąpić do uznawanego przez uniwersytet testu akademickiej znajomości języka angielskiego. Wymóg językowy Departamentu dla tych kandydatów to IELTS 7.0 (lub równoważny).

Rankingi Aberystwyth University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 24 rankingi uniwersytetów Aberystwyth University

O Aberystwyth University

Aberystwyth University (Aber) został założony w 1872 roku w Aberystwyth, Walia. Ten uniwersytet zdobył sobie imponującą liczbę nagród w różnych dziedzinach, w tym w standardach nauczania i zatrudnialności podyplomowych. Czy lubisz spacerować po plaży lub odwiedzić zabytkowe centrum miasta, Aberystwyth jest doskonałą opcją dla tych studentów, którzy szukają spokojnego miejsca, aby skupić się na swoich celach akademickich.

Lista 383 kursów licencjackich i magisterskich Aberystwyth University - Katalog Kursów

Penglais Campus

Filmoznawstwo i antropologia społeczna MA (Hons)
86% 0% 0% £30160 198 St Andrews Oncampus W pełnym wymiarze godzin