Aberystwyth University

Oferowane formy kursów

Kluczowe informacje o kursie

Opis kursu

Ten kurs łączy dziedziny GIS i teledetekcji, aby zapewnić studentom solidne podstawy teoretyczne i koncepcyjne oraz szkolenie zawodowe w tych powiązanych ze sobą tematach. Po ukończeniu studiów licencjackich w pokrewnej dziedzinie, ten MSc pozwoli ci na uaktualnienie twoich umiejętności i wiedzy dzięki opanowaniu najnowszych narzędzi technologicznych i współczesnego zrozumienia teoretycznego. Kurs koncentruje się w szczególności na przekazywaniu nowych podejść do przetwarzania, analizy i interpretacji danych, a także na wykorzystaniu innowacyjnych technologii, takich jak bezzałogowe statki powietrzne.

Kurs jest programem w pełnym wymiarze godzin, nauczanym przez jeden rok i podzielonym na dwie części trwające trzy semestry. W części pierwszej zdobędziesz szeroki zakres niezbędnych umiejętności w kilku podstawowych modułach, jednocześnie kierując swoimi własnymi studiami poprzez wybór modułów specjalistycznych, wartych w sumie 120 kredytów. W części drugiej zastosujesz swoją wiedzę w indywidualnej pracy dyplomowej, wartej dodatkowe 60 kredytów.

Komponent teledetekcji zapozna Cię z szeregiem technologii (w tym radar, czujniki optyczne/hiperspektralne i lidar) w szerokim zakresie kontekstów zastosowań (w tym zmiany klimatu, wpływ człowieka na ekosystemy lądowe, glacjologia, hydrologia, leśnictwo, zmiany wybrzeża, nauka o cyklu węglowym i bioróżnorodność). W ramach GIS poznasz podstawowe koncepcje i funkcjonalność oprogramowania.

Nauczana część kursu (Część 1) jest dostarczana i oceniana poprzez wykłady, seminaria studenckie, ćwiczenia praktyczne, studia przypadków, prace kursowe i formalne egzaminy. Późniejsze pomyślne złożenie pracy badawczej (Część 2) prowadzi do przyznania tytułu MSc.

Wymagania wstępne / Przyjęcia

Nie spełniasz minimalnych wymagań w zakresie wyniku UCAS lub wymagań dotyczących języka angielskiego?
Uzyskaj poradę, które kursy przygotowawcze są najlepsze dla Ciebie, aby zapisać się na Remote Sensing and Geographical Information Systems (GIS), MSc.

2ii stopień Bachelors (Honours) w odpowiednim obszarze tematycznym lub równoważny. Osoby niebędące absolwentami będą rozpatrywane indywidualnie na podstawie odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Międzynarodowi aplikanci muszą wykazać się znajomością języka angielskiego na poziomie IELTS 7.0, z minimum 6.0 w każdym komponencie, lub równoważnym.

Koszty

Czesne Teledetekcja i Systemy Informacji Geograficznej (GIS) MSc

EU £7800
Anglia £7800
Irlandia Północna £7800
Szkocja £7800
Walia £7800
Channel Islands £7800
Międzynarodowa £15850

Dodatkowe informacje o opłatach

Uwaga: Powyższe opłaty dotyczą wyłącznie studiów stacjonarnych w latach 2020-2021. Jeśli kurs jest studiowany w niepełnym wymiarze godzin, czesne w pierwszym roku wynosi połowę opłaty za studia stacjonarne. Czesne za drugi rok kursu będzie podlegało niewielkiej podwyżce zgodnie z opłatami obowiązującymi w danej sesji akademickiej. Podobnie jest w przypadku przerwania kursu z jakiegokolwiek powodu.

Instytut Nauk Biologicznych, Środowiskowych & Nauk o Wsi:
Programy MRes: Studenci są zobowiązani do wzięcia udziału w konferencji związanej z ich dziedziną badań. Często będzie to bezkosztowe dla studenta, ponieważ towarzystwa naukowe często pokrywają koszty dla członków studiów podyplomowych, którzy uczestniczą w ich spotkaniach. Jeśli tak się nie dzieje, IBERS finansuje według następującej formuły: Pierwsze 200 funtów opłacone przez IBERS, następnie połowa wszystkiego rozsądnego powyżej tej kwoty. Wybór konferencji jest ustalany w porozumieniu z promotorem i zazwyczaj dostępna jest taka, która jest darmowa lub nie przekracza 100 funtów płatnych przez studenta.

MSc Zmiany Środowiskowe, Wpływ & Adaptacja
Kurs ten składa się z obowiązkowego wyjazdu terenowego do Wielkiej Brytanii, który odbywa się w październiku. Zwykle kosztuje to studenta nie więcej niż 100 funtów.

MSc Informatyka Inżynieria Oprogramowania z Zintegrowanym Stażem Przemysłowym
Proszę zauważyć, że czesne za rok praktyki przemysłowej jest płatne. Jednakże, będzie to niższa stawka niż czesne w pełnym wymiarze godzin.

Średnie koszty utrzymania studentów w UK

Czynsz £518
Woda, gaz, prąd, internet (w domu) £50
Zakupy w supermarkecie £81
Ubrania £35
Jedzenie e restauracjach £33
Alkohol £27
Jedzenie na wynos / dostawy jedzenia£30
Wyjście na miasto / rozrywka (bez alkoholu, jedzenia) £24
Wakacje i wyjazdy weekendowe £78
Transport w obrębie miasta £17
Zdrowy tryb życia / sport£20
Artykuły papiernicze/książki £13
Telefon komórkowy/internet £13
Telewizja kablowa / streaming £7
Ubezpieczenie £51
Inne £1092
Średni koszt utrzymania studenta £95

Londyn kosztuje około 34% powyżej średniej, głównie z powodu czynszu, który jest o 67% wyższy niż średnia w innych miastach. Dla studentów mieszkających w akademikach, koszty wody, gazu, elektryczności, wifi są zazwyczaj wliczone w czynsz. Studenci w mniejszych miastach, gdzie zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru/przejażdżki rowerem, koszty transportu są zazwyczaj znacznie niższe.

Rankingi Uniwersyteckie

Rankingi Aberystwyth University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Wszystkie rankingi Aberystwyth University

Co mówią studenci o studiach Systemy informacji geograficznej w Wielkiej Brytanii?

• MSc Applied Geographic Information Systems (GIS) student
  • Geographic Information System as a Career: What I Wish I Knew

O Aberystwyth University

Aberystwyth University (Aber) został założony w 1872 roku w Aberystwyth, Walia. Ten uniwersytet zdobył sobie imponującą liczbę nagród w różnych dziedzinach, w tym w standardach nauczania i zatrudnialności podyplomowych. Czy lubisz spacerować po plaży lub odwiedzić zabytkowe centrum miasta, Aberystwyth jest doskonałą opcją dla tych studentów, którzy szukają spokojnego miejsca, aby skupić się na swoich celach akademickich.

Gdzie ten program jest nauczany

Penglais Campus
map marker Pokaż na mapie

Podobne kursy