Aberystwyth University
Międzynarodowy biznes i marketing MSc
Aberystwyth University - Aberystwyth University

Studia magisterskie w zakresie międzynarodowego biznesu i marketingu zapewniają szeroki zakres teoretycznej i praktycznej wiedzy i umiejętności, które będą stanowić podstawę przyszłej kariery w marketingu międzynarodowym lub zarządzaniu przedsiębiorstwem. Program zapewnia dogłębne akademickie zrozumienie teorii i metod zarządzania, z silnym naciskiem na strategię marketingową i zarządzanie.

Przegląd

Jako student studiów magisterskich na kierunku International Business and Marketing będziesz studiować strategię międzynarodową i zarządzanie finansami. Program obejmuje zarządzanie zasobami ludzkimi i zachowania organizacyjne. Zapoznasz się również dogłębnie z kluczowymi pojęciami, mechanizmami i zagadnieniami z zakresu ponadnarodowego prawa handlowego. Specjalizacja marketingowa w tym programie bada teorie, koncepcje i techniki marketingu globalnego i międzynarodowego, w tym motywy ekspansji międzynarodowej, wybór rynku i wejście na rynek, zarządzanie komunikacją i relacjami z klientami na rynkach międzynarodowych oraz międzynarodowy branding.

Zbadasz siły, które kształtują międzynarodowe środowisko biznesowe i jego wpływ na działalność i strategiczne perspektywy międzynarodowych firm. Program obejmuje również strukturę instytucjonalną gospodarki międzynarodowej i bada, w jaki sposób handel i przepływy finansowe są wspierane przez międzynarodowe instytucje gospodarcze. W trakcie całego programu zastosujesz swoją naukę do współczesnych studiów przypadków w biznesie międzynarodowym i marketingu międzynarodowym.

Nauczana część kursu jest dostarczana i oceniana poprzez wykłady, seminaria studenckie, ćwiczenia praktyczne, studia przypadków, prace kursowe i formalne egzaminy. Późniejsze pomyślne złożenie rozprawy badawczej prowadzi do uzyskania tytułu magistra.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Business & Marketing, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dobry dyplom z wyróżnieniem w dowolnej dyscyplinie Zadowalające referencje z Twojej uczelni. Kandydaci z równoważnym doświadczeniem i kwalifikacjami będą brani pod uwagę.

Wymagania dotyczące języka angielskiego: Jeśli posiadasz tytuł licencjata uzyskany na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii, nie musisz zdawać testu znajomości języka angielskiego. Osoby niebędące rodzimymi użytkownikami języka angielskiego, które nie spełniają tego wymogu, muszą przystąpić do uznawanego przez uniwersytet testu akademickiej znajomości języka angielskiego.

Rankingi Aberystwyth University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 25 rankingi uniwersytetów Aberystwyth University

O Aberystwyth University

Aberystwyth University (Aber) został założony w 1872 roku w Aberystwyth, Walia. Ten uniwersytet zdobył sobie imponującą liczbę nagród w różnych dziedzinach, w tym w standardach nauczania i zatrudnialności podyplomowych. Czy lubisz spacerować po plaży lub odwiedzić zabytkowe centrum miasta, Aberystwyth jest doskonałą opcją dla tych studentów, którzy szukają spokojnego miejsca, aby skupić się na swoich celach akademickich.

Lista 383 kursów licencjackich i magisterskich Aberystwyth University - Katalog Kursów

Llanbadarn Campus

Ekonomia biznesu z marketingiem MA (Hons)
68% 10% 0% £20900 174 Dundee Oncampus W pełnym wymiarze godzin