Aberystwyth University
Historia i dziedzictwo MA
Aberystwyth University - Aberystwyth University

Kurs ten opiera się na wiedzy specjalistycznej z całego uniwersytetu, aby zapewnić szerokie zaangażowanie w koncepcję "dziedzictwa" i "historii publicznej".

W semestrze 1 będziesz realizować moduł podstawowy, który dotyczy teorii i praktyki studiów nad dziedzictwem. Po nim, w semestrze 2, następuje moduł poświęcony organizacjom zajmującym się dziedzictwem i prezentacji przeszłości lub jeden z modułów opcjonalnych oferowanych w ramach naszych innych programów, w których będziesz zachęcany do skupienia się w szczególności na wykorzystaniu przeszłości w danych krajach i epokach. Oprócz tych studiów będziesz mieć również możliwość rozwijania swoich praktycznych umiejętności i doświadczeń poprzez szereg modułów szkoleniowych w zakresie umiejętności i badań, w tym kursy z podstaw księgowości i marketingu, a także poprzez moduł stażu zawodowego, w którym możesz w pełni uczestniczyć w pracy jednej z głównych agencji dziedzictwa z siedzibą w Aberystwyth. Istnieją również zajęcia, które pomogą Ci zbadać i napisać pracę magisterską, oryginalny projekt badawczy (15 000 słów) podjęty przez Ciebie i napisany w ciągu roku pod ścisłym nadzorem specjalisty z Wydziału.

Kurs jest oceniany poprzez różnorodne zadania, w tym pracę dyplomową o objętości 15 000 słów.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować History and Heritage, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

2i Tytuł licencjata (z wyróżnieniem) w odpowiednim obszarze tematycznym lub równoważny. Kandydaci z Europy i z zagranicy mogą znaleźć odpowiedniki swoich stopni na naszej stronie porównawczej. Osoby niebędące absolwentami będą rozpatrywane indywidualnie na podstawie odpowiedniego doświadczenia zawodowego.

Rankingi Aberystwyth University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 25 rankingi uniwersytetów Aberystwyth University

O Aberystwyth University

Aberystwyth University (Aber) został założony w 1872 roku w Aberystwyth, Walia. Ten uniwersytet zdobył sobie imponującą liczbę nagród w różnych dziedzinach, w tym w standardach nauczania i zatrudnialności podyplomowych. Czy lubisz spacerować po plaży lub odwiedzić zabytkowe centrum miasta, Aberystwyth jest doskonałą opcją dla tych studentów, którzy szukają spokojnego miejsca, aby skupić się na swoich celach akademickich.

Lista 383 kursów licencjackich i magisterskich Aberystwyth University - Katalog Kursów

Penglais Campus

Historia i dziedzictwo architektoniczne MA (Hons)
(The University of Edinburgh)