Rankingi University of Southern Maine (University of Southern Maine)

Będący częścią University of Maine System, University of Southern Maine ma trzy kampusy, Portland, Gorham i Lewiston. Kampus w Portland znajduje się w samym środku Portland, miasta wymienionego w pierwszej dziesiątce dużych miast w USA pod względem komfortu życia, a kampus w Gorham jest domem dla rezydencji USM i obiektów sportowych. Wszyscy studenci USM mogą podróżować między kampusami za darmo autobusami publicznymi, pokazując swoją legitymację studencką. Uniwersytet zapisuje około 8000 studentów każdego roku i oferuje stopnie naukowe na poziomie licencjackim, magisterskim i podyplomowym.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla University of Southern Maine
  • marca 2024: Nowa edycja . University of Southern Maine zdobył ocenę #3119.
  • lipca 2023: Webometrics ogłosił najnowsze wyniki z University of Southern Maine na pozycji 3475.
  • marca 2022: Publikacja (Medicine Primary Care). Pozycja w rankingu # 156.
  • listopada 2021: Payscale ogłosił najnowsze wyniki z University of Southern Maine na pozycji 1030.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 14 września, 2021]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

Medycyna i zdrowie

Pielęgniarstwo i opieka zdrowotna

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla University of Southern Maine

Inżynieria Payscale College Salary Report - Best Schools by Majors
Inżynieria
Pielęgniarstwo i opieka zdrowotna Payscale College Salary Report - Best Schools by Majors
Medycyna i zdrowie
Informatyka Payscale College Salary Report - Best Schools by Majors

O University of Southern Maine

PROS

• Małe klasy zwiększają stopień pomocy, jakiej studenci mogą oczekiwać od swoich nauczycieli.
  • USM oferuje elastyczne usługi, opcje studiów online, w niepełnym wymiarze godzin i w pełnymwymiarze godzin.
  • W Portland tętni życie nocne.

CONS

• Niektóre rezydencje są przestarzałe, a reformy budowlane mogłyby je poprawić. Mimo to, nie stanowi to większego problemu dla większości uczących się na tej uczelni.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
96 Falmouth Street
4104, Portland
Stany Zjednoczone
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • USM supports your passion
  • Prepare for the real world at USM

Mapa University of Southern Maine

Inne uniwersytety w Portland:

Najczęściej zadawane pytania

University of Southern Maine zdobył #1776 w Stany Zjednoczone w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 1924 uniwersytetów w Stany Zjednoczone.

University of Southern Maine zdobywa # 14 w Portland w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 14 uniwersytetów w Portland.

University of Southern Maine jest wymieniony w Wall Street Journal/Times Higher Education US College Rankings, Payscale College Salary Report - Best Universities (Bachelors only), Scimago Institutions Rankings, Payscale College Salary Report - Best Universities (All Alumni), Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 7 rankingi University of Southern Maine.

University of Southern Maine osiągnął # 600 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi University of Southern Maine.

University of Southern Maine osiągnął najwyższy ranking dla Medycyna i zdrowie. Otrzymał ranking #156 w (Nursing). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe University of Southern Maine.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich University of Southern Maine osiąga #14 wśród uniwersytetów w Stany Zjednoczone i #1776 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi University of Southern Maine.

W naszym rankingu meta University of Southern Maine osiąga ranking # 1776 wśród wszystkich uniwersytetów w Stany Zjednoczone i Stanford University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Portland. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.