Rankingi University of Houston-Clear Lake (University of Houston-Clear Lake)

University of Houston-Clear Lake to publiczny uniwersytet w stanie Teksas. Założony w 1974 roku, kampus powstał z powodu wniosku z NASA's Manned Spacecraft Centre dla stałej instytucji absolwent poziom dla szkolenia swoich pracowników pracujących w pobliżu. UHCL jest częścią University of Houston System, choć dla wszystkich zamiarów i celów jest to niezależny podmiot. Obecnie uniwersytet posiada programy dla studentów studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych, a zapisy na studia wynoszą około 9000 osób. Główny kampus znajduje się na siedlisku przyrodniczym, które rozciąga się na części granic miasta Pasadena i Houston. UHCL dzieli swój kampus z lokalną fauną, w tym jeleniami, dzikimi indykami, bobkotami i aligatorami.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla University of Houston-Clear Lake
  • marca 2024: aktualizacja. University of Houston-Clear Lake zajmuje miejsce 3778.
  • września 2023: Us News ogłosił najnowsze wyniki z University of Houston-Clear Lake na pozycji 304.
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 2369.
  • sierpnia 2022: Publikacja . Pozycja w rankingu # 302.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 17 września, 2023]

[Opublikowany 30 sierpnia, 2022]

[Opublikowany 28 sierpnia, 2022]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

Rankingi tematyczne

[Opublikowany ]

[Opublikowany ]

[Opublikowany 28 marca, 2022]

Medycyna i zdrowie

Pielęgniarstwo i opieka zdrowotna

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla University of Houston-Clear Lake

Biznes US News: Best Online Master's in Business Programs
Inżynieria Payscale College Salary Report - Best Schools by Majors
Inżynieria
Edukacja US News: Best Grad Schools (US)
Informatyka Payscale College Salary Report - Best Schools by Majors
Informatyka
Pielęgniarstwo i opieka zdrowotna Payscale College Salary Report - Best Schools by Majors
Medycyna i zdrowie

O University of Houston-Clear Lake

PROS

• Obfite zajęcia pozalekcyjne, których są dosłownie setki, stanowią element towarzyski uniwersytetu.
  • Oferta gastronomiczna na kampusie jest znakomita, zwłaszcza w stosunku do kosztów.

CONS

• Ponieważ University of Houston -Clear Lake jest kampusem na małą skalę, może nie spełniać oczekiwań studentów, którzy mieli tradycyjne doświadczenie uniwersyteckie w umyśle.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1974
Telefon:
Adres:
2700 Bay Area Boulevard
77058-10, Houston
Stany Zjednoczone
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • University of Houston Full Review | Rent? Jobs? Salary? Scholarship?
  • Deepika T. discusses why she chose the University of Houston-Clear Lake (UHCL) and her Future Plans
  • Sonia T. discusses why she chose the University of Houston-Clear Lake (UHCL) and her Future Plans

Mapa University of Houston-Clear Lake

Inne uniwersytety w Houston:

Najczęściej zadawane pytania

University of Houston-Clear Lake zdobył #281 w Stany Zjednoczone w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 1924 uniwersytetów w Stany Zjednoczone.

University of Houston-Clear Lake zdobywa # 5 w Houston w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 13 uniwersytetów w Houston.

University of Houston-Clear Lake jest wymieniony w US News Best National Universities, Forbes: America's Top Colleges, Payscale College Salary Report - Best Universities (Bachelors only), Washington Monthly - National Universities, Scimago Institutions Rankings, Payscale College Salary Report - Best Universities (All Alumni) i więcej. Sprawdź wszystkie 11 rankingi University of Houston-Clear Lake.

University of Houston-Clear Lake osiągnął # 133 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi University of Houston-Clear Lake.

University of Houston-Clear Lake osiągnął najwyższy ranking dla Biznes. Otrzymał ranking #95 w (Business). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe University of Houston-Clear Lake.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich University of Houston-Clear Lake osiąga #5 wśród uniwersytetów w Stany Zjednoczone i #281 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi University of Houston-Clear Lake.

W naszym rankingu meta University of Houston-Clear Lake osiąga ranking # 281 wśród wszystkich uniwersytetów w Stany Zjednoczone i Stanford University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Houston. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.