Rankingi The Courtauld Institute of Art, University of London ()

Courtauld Institute of Art jest niezależną uczelnią wchodzącą w skład Uniwersytetu Londyńskiego. Instytut oferuje wyłącznie kursy i programy z zakresu historii sztuki oraz konserwacji dzieł sztuki. Courtauld był wielokrotnie uznawany za wiodący autorytet w dziedzinie historii sztuki w Wielkiej Brytanii. Ci, którzy tu studiują, mogą liczyć na możliwość poznania Londynu w pełni, a jednocześnie stać się częścią jednej z najważniejszych organizacji w kraju zajmujących się sztuką i jej konserwacją.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • września 2023: zdobył ocenę 12 w najnowszym (Business, Management and Marketing) z The Times and The Sunday Times .
  • września 2023: (Business and Management) aktualizacja. zajmuje miejsce 8.
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 5001.
  • czerwca 2023: zdobył ocenę 10 w najnowszym (Business & Management Studies) z The University League Tables .

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 25 kwietnia, 2022]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Oceny uczniów za

Zadowolenie studentów:
4.7 (na podstawie ocen uczniów 1613 )
Google ratings:
4.7 (na podstawie ocen uczniów 1591 )
Facebook ratings:
5.0 (na podstawie ocen uczniów 22 )

W ramach programu "Historia sztuki" istnieje wiele możliwości podróżowania, m.in. wspólne zwiedzanie ważnych muzeów i inicjatyw związanych z konserwacją dzieł sztuki w całej Europie. To wielka przyjemność być otoczonym przez nauczycieli i studentów, którzy podzielają moją pasję."

"Jako studentka z Włoch, uczelnia bardzo pomogła mi w znalezieniu zakwaterowania, gdy tylko się zapisałam. Otrzymałam pokój w pobliżu Standu, dzięki czemu znalazłam się w samym środku tego niesamowitego miasta."

PROS

• Małe klasy pozwalają każdemu uczniowi na indywidualną opiekę, której potrzebuje, aby osiągnąć sukces.
  • Uczniowie uczęszczający do Courtauld Institute of Art mają dostęp do jednej z największych w Wielkiej Brytanii bibliotek sztuki w bibliotekach Courtauld. W razie potrzeby użytkownicy mogą również wypożyczać materiały z Uniwersytetu Londyńskiego, który jest organizacją macierzystą instytutu.
  • Zakwaterowanie w college'u znajduje się w centrum miasta, dzięki czemu studenci mogą poznać Londyn z bliska, a także skorzystać z licznych środków transportu publicznego.

CONS

• Powszechnie wiadomo, że koszty utrzymania w Londynie są bardzo wysokie, co oznacza, że podjęcie pracy w niepełnym wymiarze godzin, aby połączyć ją ze studiami, jest prawie na pewno koniecznością.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1932
Telefon:
Adres:
Somerset House
WC2R 0RN, Londyn
Anglia
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • 'Alumni Insights' Session 1: Auction House Careers
  • 'Alumni Insights' Session 5: Museum Careers (non-curatorial)

NSS Zagregowane opinie studentów

Poniżej przedstawiamy wyniki dla każdego z pytań ankiety w porównaniu do średniej dla wszystkich uczelni brytyjskich.

Skład uczniów

United States:
Chiny:
Rosja:
Hong Kong (Special Administrative Region of China):
Szwajcaria:
Indie:
Korea (South):
Singapur:

Inne uniwersytety w Londyn:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #113 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 19 w Londyn w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 90 uniwersytetów w Londyn.

jest wymieniony w CWUR Center for World University Rankings, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 7 rankingi .

osiągnął # 731 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #3 w (History of Art, Architecture & Design). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #19 wśród uniwersytetów w Anglia i #113 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 113 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Londyn. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.