Rankingi St Mary's University College Belfast ()

St Mary's University College to formalnie rzymskokatolicki ośrodek szkolnictwa wyższego, znajdujący się w stolicy Irlandii Północnej, Belfaście. Kolegium oferuje możliwość studiowania tradycyjnych przedmiotów z zakresu sztuk wyzwolonych, z możliwością uzyskania dyplomu uniwersyteckiego dzięki stałej współpracy z Queen's University Belfast. Położony w odległości krótkiej przejażdżki autobusem od ruchliwego centrum Belfastu, studenci znajdą się w nowoczesnym i szybko rozwijającym się mieście, ze wszystkimi możliwościami społecznymi i zawodowymi, jakie to ze sobą niesie.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • września 2023: Publikacja (Business and Management). Pozycja w rankingu # 61.

Rankingi tematyczne

[Opublikowany 09 września, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Edukacja The Guardian University League Tables by Subject

PROS

• Mały kampus z małymi klasami daje uczniom i nauczycielom szansę na lepsze poznanie się, co wpływa na poprawę ogólnych wyników w nauce.
  • Najbardziej zadowoleni ze studiów w St Mary's University College są studenci, którzy starają się o przyjęcie na kierunki związane ze sportem, dzięki wyjątkowym obiektom i finansowaniu przedmiotów sportowych. Dominic's, centrum fitness oraz centrum sportów wyczynowych.
  • Dostępne są kursy nauczycielskie przeznaczone w szczególności dla osób, które pracują lub zamierzają pracować w katolickich szkołach podstawowych lub średnich.

CONS

• Najczęstszym zarzutem studentów jest to, że usługi na tym kampusie są drogie, czego głównym przykładem jest stołówka. Niektórzy studenci mogą chcieć przygotowywać posiłki we własnym zakresie, aby zaoszczędzić pieniądze.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1900
Telefon:
Adres:
BT12 6FE, Belfast
Irlandia Północna
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Why students love studying at St Mary’s University College Belfast

Inne uniwersytety w Belfast:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #0 w Irlandia Północna w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 5 uniwersytetów w Irlandia Północna.

zdobywa # 2 w Belfast w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 3 uniwersytetów w Belfast.

osiągnął najwyższy ranking dla Edukacja. Otrzymał ranking #61 w (Education). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #2 wśród uniwersytetów w Irlandia Północna i #0 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .