Rankingi St. Francis Xavier University (St. Francis Xavier University)

St. Francis Xavier University (StFX) to uniwersytet sztuk wyzwolonych w Antigonish, Nowa Szkocja, głównie poświęcony dostarczaniu kursów i programów licencjackich oraz możliwości zdobycia tytułu licencjata, jednak oferują one również pewne opcje absolwentów, jak również. Opcje dostępne szczególnie na poziomie undergrad są bardzo zróżnicowane, ale unikalną cechą StFX jest to, że jest to jedyny uniwersytet w Ameryce Północnej, który oferuje cztery lata szkockiego gaelickiego.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla St. Francis Xavier University
  • marca 2024: St. Francis Xavier University zdobył ocenę 1195 w najnowszym z Scimago Institutions .
  • grudnia 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 2076.
  • października 2023: (Textile Science and Engineering) aktualizacja. St. Francis Xavier University zajmuje miejsce 151.
  • października 2023: Nowa edycja . St. Francis Xavier University zdobył ocenę #9.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 12 października, 2023]

[Opublikowany 06 marca, 2024]
    • #2076

[Opublikowany 19 grudnia, 2023]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

O St. Francis Xavier University

PROS

• Studenci w StFX podkreślają małe rozmiary klas jako jedną z najbardziej korzystnych cech. Sprzyja to bardziej dynamicznej relacji pomiędzy studentem a profesorem.
  • Międzynarodowi studenci czują się mile widziani zarówno przez uniwersytet, jak i przez samo miasto Antigonish.
  • StFX cieszy się wyjątkowymi statystykami zatrudnienia po ukończeniu studiów, co znajduje odzwierciedlenie w rankingach przyznawanych przez Maclean's.

CONS

• Powtarzającym się ostrzeżeniem ze strony studentów jest to, że parkowanie na miejscu jest wyzwaniem, więc najlepiej jest korzystać z innych metod transportu, aby uniknąć stresu.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
+1 902-863-3300
Adres:
PO Box 5000
B2G 1C0,
Kanada
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Campus Life @ X
  • Rachel's Rant - 3 Things You May Not Know About StFX
  • Why Sociology at StFX?
  • StFX: The Best Educational Experience

Mapa St. Francis Xavier University

Najczęściej zadawane pytania

St. Francis Xavier University zdobył #43 w Kanada w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 102 uniwersytetów w Kanada.

St. Francis Xavier University zdobywa # 1 w w naszym rankingu meta.

St. Francis Xavier University jest wymieniony w MacLeans University Rankings - Primarily Undergraduate Universities, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 6 rankingi St. Francis Xavier University.

St. Francis Xavier University osiągnął # 9 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi St. Francis Xavier University.

St. Francis Xavier University osiągnął najwyższy ranking dla Informatyka. Otrzymał ranking #151 w (Computer Science & Engineering). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe St. Francis Xavier University.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich St. Francis Xavier University osiąga #1 wśród uniwersytetów w Kanada i #43 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi St. Francis Xavier University.

W naszym rankingu meta St. Francis Xavier University osiąga ranking # 43 wśród wszystkich uniwersytetów w Kanada i University of British Columbia osiąga # 1. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.