Rankingi Scotland's Rural College University ()

Szkockie Kolegium Wiejskie (Scotland's Rural College - SRUC) to finansowana ze środków publicznych szkoła badawcza, której działalność koncentruje się przede wszystkim na kształceniu w zakresie przedmiotów rolniczych, takich jak zarządzanie obszarami wiejskimi, żywienie zwierząt i leśnictwo. SRUC oferuje kursy i programy w sześciu kampusach, w tym osiem w pełni funkcjonalnych pól uprawnych, na których studenci mogą zdobyć praktyczne doświadczenie.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • grudnia 2023: zdobył ocenę 1917 w najnowszym z Urap .
  • października 2023: Publikacja (Textile Science and Engineering). Pozycja w rankingu # 151.
  • października 2023: zdobył ocenę 401 w najnowszym (Business and Economics) z THE Times Higher Education, UK .
  • września 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 601.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 27 września, 2023]
    Rankingi THE Young University
    [Opublikowany 03 lipca, 2023]
    • #1917

[Opublikowany 19 grudnia, 2023]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]
    THE World University Impact Rankings - Ogółem
    [Opublikowany 01 czerwca, 2023]

[Opublikowany 11 maja, 2022]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

Rankingi tematyczne

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Rolnictwo URAP University Ranking by Academic Performance - By Field

PROS

• Specjalistyczne kursy rolnicze pozwalają uczniom zanurzyć się w tym sektorze, dając możliwość poznania wielu różnych specjalistów już zaangażowanych w tego rodzaju pracę.
  • Uczniowie najczęściej podkreślają, że największym atutem szkoły jest jej wyposażenie, w tym duża biblioteka, liczne pracownie komputerowe i boiska sportowe.
  • Szkoła oferuje różne opcje zakwaterowania, dzięki czemu uczniowie mogą uniknąć problemów związanych z dojazdem do kampusu z miasta.

CONS

• Ze względu na wiejskie położenie kampusu, możliwości dotarcia na teren uczelni środkami transportu publicznego są ograniczone.

Kluczowe fakty

Telefon:
Adres:
West Mains Road
EH9 3JG, Edynburg
Szkocja
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • SRUC Aberdeen Day in the life of a Rural Surveyor
  • Week in the life of a Horticulture with Plantsmanship student at SRUC Edinburgh and RBGE
  • Why did you choose your course? Q&A with SRUC students
  • Q&A with SRUC students. Why SRUC?
  • My journey to SRUC

Inne uniwersytety w Edynburg:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #15 w Szkocja w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 20 uniwersytetów w Szkocja.

zdobywa # 5 w Edynburg w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 5 uniwersytetów w Edynburg.

jest wymieniony w THE World University Rankings, THE Young University Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities, THE World University Impact Rankings - Overall, THE China Subject Ratings Overall Sprawdź wszystkie 11 rankingi .

osiągnął # 101 w Rankingi THE Young University. Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Rolnictwo. Otrzymał ranking #9 w (Animal Science and Agriculture). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #5 wśród uniwersytetów w Szkocja i #15 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 15 wśród wszystkich uniwersytetów w Szkocja i The University of Edinburgh osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Edynburg. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.