Rankingi SAIT, Southern Alberta Institute of Technology (SAIT, Southern Alberta Institute of Technology)

Southern Alberta Institute of Technology, inaczej znany jako SAIT, jest publiczną uczelnią politechniczną w Calgary, Alberty. SAIT stanowi część Polytechnics Canada, która jest krajowym stowarzyszeniem wiodących kanadyjskich kolegiów, politechnik i instytutów technologicznych. Politechnika oferuje studia licencjackie, stopnie naukowe, programy dyplomowe i certyfikaty, praktyki zawodowe, a także kształcenie ustawiczne i kursy szkoleniowe dla firm.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla SAIT, Southern Alberta Institute of Technology
  • lipca 2023: Webometrics ogłosił najnowsze wyniki z SAIT, Southern Alberta Institute of Technology na pozycji 6367.
  • marca 2023: SAIT, Southern Alberta Institute of Technology zdobył ocenę 45 w najnowszym (Business & Management Studies) z British Quacquarelli Symonds, UK .
  • września 2021: aktualizacja. SAIT, Southern Alberta Institute of Technology zajmuje miejsce 64.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 06 września, 2021]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

O SAIT, Southern Alberta Institute of Technology

PROS

• Kampus jest nowoczesny, czysty i dobrze utrzymany, jak twierdzą studenci. To pozwala ludziom skupić się na swoich celach akademickich w komfortowych warunkach.
  • Niezwykłym udogodnieniem, które poprawia jakość życia studentów, jest stacja kolejowa na terenie kampusu, która pozwala uczącym się na szybsze poruszanie się po mieście.
  • Często plasuje się w pierwszej pięćdziesiątce kanadyjskich uczelni, co daje potencjalnym studentom i pracodawcom świadomość, że SAIT odpowiednio przygotowuje swoich studentów do świata pracy.

CONS

• Powtarzającym się zarzutem jest to, że SAIT zbyt długo odpowiada na e -maile, czasami odpowiadając w ciągu tygodni lub miesięcy, kiedy sprawa nie jest już istotna. Zaleca się, aby studenci dzwonili bezpośrednio, jeśli to możliwe.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1916
Telefon:
Adres:
1301 - 16 Avenue NW
T2M 0L4, Calgary
Kanada
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Students reflect on their time at SAIT
  • Engineering Design and Drafting
  • Digital Skills, Real-World Experience
  • Administrative Information Management

Mapa SAIT, Southern Alberta Institute of Technology

Inne uniwersytety w Calgary:

Najczęściej zadawane pytania

SAIT, Southern Alberta Institute of Technology zdobył #65 w Kanada w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 102 uniwersytetów w Kanada.

SAIT, Southern Alberta Institute of Technology zdobywa # 3 w Calgary w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 5 uniwersytetów w Calgary.

SAIT, Southern Alberta Institute of Technology jest wymieniony w StuDocu World University Ranking - US & Canada, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 3 rankingi SAIT, Southern Alberta Institute of Technology.

SAIT, Southern Alberta Institute of Technology osiągnął # 64 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi SAIT, Southern Alberta Institute of Technology.

SAIT, Southern Alberta Institute of Technology osiągnął najwyższy ranking dla Biznes. Otrzymał ranking #45 w (Hospitality & Leisure Management). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe SAIT, Southern Alberta Institute of Technology.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich SAIT, Southern Alberta Institute of Technology osiąga #3 wśród uniwersytetów w Kanada i #65 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi SAIT, Southern Alberta Institute of Technology.

W naszym rankingu meta SAIT, Southern Alberta Institute of Technology osiąga ranking # 65 wśród wszystkich uniwersytetów w Kanada i University of Toronto osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Calgary. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.