Rankingi Saint Mary's University (Saint Mary's University)

Saint Mary's University (SMU) jest finansowanym z funduszy publicznych uniwersytetem znajdującym się w Halifax, Nowa Szkocja. Szkoła jest dobrze znana z wiodących programów w biznesie i chemii, jak również jest domem dla jednego z najlepszych w Kanadzie programów koszykówki dla kobiet. SMU oferuje imponującą różnorodność programów studiów licencjackich i magisterskich, w tym studia doktoranckie.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Saint Mary's University
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 1700.
  • marca 2023: aktualizacja. Saint Mary's University zajmuje miejsce 3580.
  • stycznia 2023: RUY ogłosił najnowsze wyniki z Saint Mary's University na pozycji 45.
  • listopada 2022: Saint Mary's University zdobył ocenę 2041 w najnowszym z Urap .

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 18 stycznia, 2023]

[Opublikowany 07 października, 2022]

[Opublikowany 06 marca, 2023]

[Opublikowany 25 kwietnia, 2022]
    • #2041

[Opublikowany 28 listopada, 2022]

[Opublikowany 06 września, 2021]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

O Saint Mary's University

PROS

• Studentom podoba się to, że klasy na UMK są zazwyczaj małe, ponieważ ułatwia to dotarcie do profesorów i zadanie im pytań związanych z ich zadaniami.
  • Sportowe obiekty są kompletne, dostarczają materiałów i przestrzeni potrzebnych do uprawiania prawie każdego sportu.
  • Jeśli chodzi o rankingi, SMU cieszy się uznaniem wielu organizacji, co zwiększa szanse na zatrudnienie, gdy absolwenci starają się o pracę na wyższych stanowiskach.

CONS

• Niektórzy studenci stwierdzili, że proces przyjęć mógłby być uproszczony, i twierdzą, że znaleźli sprzeczne informacje na stronie internetowej dotyczące niektórych programów.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
923 Robie Street
B3H 3C3, Halifax
Kanada
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Living on Campus at Saint Mary's University
  • Kathryn's Saint Mary's story: Be comfortable
  • Kelsi's Saint Mary's story: Be curious
  • Harry's Saint Mary's story: Be connected
  • How do you discover the secret ingredient to success?

Mapa Saint Mary's University

Inne uniwersytety w Halifax:

Najczęściej zadawane pytania

Saint Mary's University zdobył #52 w Kanada w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 102 uniwersytetów w Kanada.

Saint Mary's University zdobywa # 3 w Halifax w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 6 uniwersytetów w Halifax.

Saint Mary's University jest wymieniony w Research Infosource: Canada's Top 50 Research Universities, MacLeans University Rankings - Primarily Undergraduate Universities, Scimago Institutions Rankings, CWUR Center for World University Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, StuDocu World University Ranking - US & Canada i więcej. Sprawdź wszystkie 7 rankingi Saint Mary's University.

Saint Mary's University osiągnął # 3 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Saint Mary's University.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Saint Mary's University osiąga #3 wśród uniwersytetów w Kanada i #52 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Saint Mary's University.

W naszym rankingu meta Saint Mary's University osiąga ranking # 52 wśród wszystkich uniwersytetów w Kanada i University of Toronto osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Halifax. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.