Rankingi MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences (MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences)

MCPHS University, a.k.a. Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences, jest prywatnie zarządzaną uczelnią z siedzibą w Bostonie, Massachusetts. Oferowane przez nią stopnie naukowe obejmują całe spektrum nauk związanych ze zdrowiem zarówno na poziomie studiów licencjackich, jak i magisterskich. Podczas gdy główny kampus znajduje się w dobrze znanym Bostonie Longwood Medical and Academic Area, posiada również kampusy w pobliskich miastach Worcester i Manchester, które głównie oferują programy przyspieszonego nauczania i stopnie doktorskie. MCPHS zapisuje ponad 7000 studentów, a konkurencja o przyjęcie do jego programów jest wysoka.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences
  • marca 2024: Publikacja . Pozycja w rankingu # 2135.
  • lipca 2023: Webometrics ogłosił najnowsze wyniki z MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences na pozycji 2585.
  • listopada 2021: Publikacja . Pozycja w rankingu # 101.
  • listopada 2021: Publikacja (Nursing & Health Care). Pozycja w rankingu # 7.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 14 września, 2021]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 06 września, 2021]

[Opublikowany 25 sierpnia, 2020]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

Medycyna i zdrowie

Pielęgniarstwo i opieka zdrowotna

[Opublikowany 11 listopada, 2021]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences

Pielęgniarstwo i opieka zdrowotna Payscale College Salary Report - Best Schools by Majors
Medycyna i zdrowie

O MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences

PROS

• Stopnie Uniwersytetu MCPHS mają doskonałą ocenę ROI.
  • Najwyższa jakość nauczania zarówno w kampusie, jak i w trybie online, a programy online zapewniają szybką informację zwrotną.
  • Proces rekrutacji jest łatwy, nawet dla studentów z zagranicy, dzięki zaangażowaniu pracowników zajmujących się rekrutacją, którzy odpowiadają na wszystkie pytania.

CONS

• Mieszkania na terenie kampusu są dostępne tylko dla studentów pierwszego roku.
  • Potrzeba więcej miejsc do nauki dla rosnącej liczby studentów.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
179 Longwood Avenue
02115-58, Boston
Stany Zjednoczone
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • MCPHS Boston: Student Life
  • Is MCPHS a good university? A panel answers the question
  • MCPHS Student Profile: Diagnostic Medical Sonography (Boston)
  • MCPHS: Explaining Your First-Year Academic Experience

Mapa MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences

Inne uniwersytety w Boston:

Najczęściej zadawane pytania

MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences zdobył #1200 w Stany Zjednoczone w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 1924 uniwersytetów w Stany Zjednoczone.

MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences zdobywa # 10 w Boston w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 24 uniwersytetów w Boston.

MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences jest wymieniony w Wall Street Journal/Times Higher Education US College Rankings, Payscale College Salary Report - Best Universities (Bachelors only), Scimago Institutions Rankings, StuDocu World University Ranking - US & Canada, Payscale College Salary Report - Best Universities (All Alumni), MONEY Colleges That Add the Most Value i więcej. Sprawdź wszystkie 8 rankingi MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences.

MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences osiągnął # 4 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences.

MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences osiągnął najwyższy ranking dla Medycyna i zdrowie. Otrzymał ranking #7 w (Nursing & Health Care). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences osiąga #10 wśród uniwersytetów w Stany Zjednoczone i #1200 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences.

W naszym rankingu meta MCPHS University, Massachussetts College of Pharmacy and Health Sciences osiąga ranking # 1200 wśród wszystkich uniwersytetów w Stany Zjednoczone i Stanford University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Boston. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.