Rankingi Johnson & Wales University-Charlotte (Johnson & Wales University-Charlotte)

Johnson & Wales University jest prywatną instytucją szkolnictwa wyższego, która rozpoczęła się w 1914 roku jako szkoła biznesu w Rhode Island. Większość programów w JWU Charlotte, są w sztuce kulinarnej i mają doskonały wskaźnik zatrudnienia studentów. Wielu absolwentów są teraz udanych szefów kuchni i / lub osobowości telewizyjnych. Kampus znajduje się w samym centrum miasta Charlotte w Północnej Karolinie.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Johnson & Wales University-Charlotte
  • listopada 2021: aktualizacja. Johnson & Wales University-Charlotte zajmuje miejsce 1493.
  • listopada 2021: Payscale ogłosił najnowsze wyniki z Johnson & Wales University-Charlotte na pozycji 1430.
  • listopada 2021: Publikacja (Nursing & Health Care). Pozycja w rankingu # 396.
  • września 2021: Johnson & Wales University-Charlotte zdobył ocenę 600 w najnowszym z Wallstreet Journal USA & THE Times Higher Education, UK .

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 14 września, 2021]

[Opublikowany 11 listopada, 2021]

[Opublikowany 11 listopada, 2021]

O Johnson & Wales University-Charlotte

PROS

• Biuro karier organizuje co roku ponad 2600 staży.
  • Dzięki stosunkowi liczby studentów do liczby wykładowców wynoszącemu 18:1studenci otrzymują informację zwrotną i uwagę, której potrzebują.
  • Ponad 97% absolwentów znajduje pracę w ciągu 6 miesięcy, w większości związaną z ich dziedziną zainteresowań i studiów.

CONS

• Akademiki mogłyby być bardziej przestronne.
  • Jedzenie w jadalniach jest powtarzalne. Byłoby wielką poprawą, gdyby na kampusie było więcej sklepów, w których można kupić jedzenie.

Kluczowe fakty

Adres:
801 West Trade Street
28202, Charlotte
Stany Zjednoczone
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • How is Student Life at JWU Charlotte?
  • JWU Student Stories - Charlotte
  • Why Choose JWU Charlotte
  • JWU Charlotte Students Advice

Mapa Johnson & Wales University-Charlotte

Najczęściej zadawane pytania

Johnson & Wales University-Charlotte zdobył #1921 w Stany Zjednoczone w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 1925 uniwersytetów w Stany Zjednoczone.

Johnson & Wales University-Charlotte zdobywa # 4 w Charlotte w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 4 uniwersytetów w Charlotte.

Johnson & Wales University-Charlotte jest wymieniony w Wall Street Journal/Times Higher Education US College Rankings, Payscale College Salary Report - Best Universities (Bachelors only), Payscale College Salary Report - Best Universities (All Alumni) Sprawdź wszystkie 4 rankingi Johnson & Wales University-Charlotte.

Johnson & Wales University-Charlotte osiągnął # 600 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Johnson & Wales University-Charlotte.

Johnson & Wales University-Charlotte osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #396 w (Art). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Johnson & Wales University-Charlotte.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Johnson & Wales University-Charlotte osiąga #4 wśród uniwersytetów w Stany Zjednoczone i #1921 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Johnson & Wales University-Charlotte.

W naszym rankingu meta Johnson & Wales University-Charlotte osiąga ranking # 1921 wśród wszystkich uniwersytetów w Stany Zjednoczone i Stanford University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Charlotte. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.