Rankingi Conservatoire for Dance and Drama ()

The Conservatoire for Dance and Drama znajduje się w różnych miejscach w Wielkiej Brytanii, m.in. w Bristolu, Londynie i Leeds. W tych instytucjach studenci mogą liczyć na dostęp do programów prowadzonych przez doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie tańca współczesnego, baletu, przygotowania scenicznego, a nawet sztuk cyrkowych.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • września 2023: zdobył ocenę 1 w najnowszym (Business and Management) z The Guardian News and Media Limited .

Rankingi uniwersyteckie

PROS

• Dla wszystkich, którzy pragną rozpocząć karierę w Wielkiej Brytanii, zwłaszcza jako tancerze, ta grupa szkół cieszy się jedną z najsilniejszych reputacji w kraju i w wielu sytuacjach daje szansę na przesłuchanie.
  • Częste wizyty wybitnych postaci tańca wzbogacają doświadczenie nauki w szkołach Konserwatorium o seminaria prowadzone przez jednych z najlepszych artystów w każdej dyscyplinie.
  • Uczniowie często chwalą sobie to, że szkoły te cenią sobie zrównoważone podejście do kursów, które łączą różne dyscypliny w ramach jednego kursu.

CONS

• Niektórzy uważają, że w niektórych przypadkach szkoły te utrzymują staroświecką atmosferę, ale może to być kwestia indywidualnych upodobań i oczekiwań.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
Conservatoire for Dance and Drama
WC1H 9JJ, Londyn
Anglia
Strona Internetowa :
Społeczny:

Skład uczniów

Japonia:
United States:
Australia:
Norwegia:
Chiny:
Singapur:
Republika Chińska:
Islandia:
Hong Kong (Special Administrative Region of China):
Kanada:

Inne uniwersytety w Londyn:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #130 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 29 w Londyn w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 90 uniwersytetów w Londyn.

osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #1 w (Drama and Dance). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #29 wśród uniwersytetów w Anglia i #130 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 130 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Londyn. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.