University of Westminster
Język hiszpański i angielski BA (Hons)
University of Westminster - University of Westminster

Spanish and English Language BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Westminster w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Muzyka w UK.

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

W Westminster kształcimy kompetentnych lingwistów w językach nowożytnych, gotowych do podjęcia pracy po ukończeniu studiów. Kładziemy szczególny nacisk na możliwości zatrudnienia i współczesny kontekst kulturowy oraz oferujemy wysokiej jakości nauczanie we wszystkich umiejętnościach językowych.

Ten kurs pozwoli Ci osiągnąć dobry lub wysoki poziom kompetencji językowych w języku hiszpańskim we wszystkich czterech obszarach umiejętności (czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie), poprawić swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz rozwinąć wiedzę i zrozumienie językowe i kulturowe. Będziesz w stanie funkcjonować w różnych sytuacjach kulturowych i nabyć ogólne cechy i umiejętności absolwenta nauk humanistycznych. Zdobędziesz również umiejętności transferowalne i poznawcze niezbędne do rozwoju osobistego i zawodowego przez całe życie.

Przyjmujemy studentów w dwóch różnych punktach wejścia - początkującym lub średniozaawansowanym. Pamiętaj, że być może będziemy musieli Cię przetestować, aby określić Twój punkt wejścia.

Będziesz studiować zintegrowany program nauczania z naciskiem na stosowane umiejętności językowe i studia kulturowe, wspierane przez rygorystyczny rozwój umiejętności językowych we wszystkich obszarach.

Rozwiniesz wysoki poziom kompetencji w zakresie komunikacji ustnej i pisemnej w języku hiszpańskim, biegłość w zakresie umiejętności transferu języka, dogłębną znajomość kultury hiszpańskiej oraz umiejętność funkcjonowania językowego w różnych sytuacjach kulturowych.

Język angielski koncentruje się na związku między językiem a tekstami nieliterackimi i literackimi, a także na historii języka angielskiego i sposobach, w jakie obecnie różni się on na Wyspach Brytyjskich i na świecie jako język globalny. Rozwiniesz swoje zrozumienie języka angielskiego i, na szerszym poziomie, sposobów, w jakie odzwierciedla on i przyczynia się do szerszych znaczeń w społeczeństwie. Będziesz mieć również możliwość szczegółowego rozważenia teoretycznych narzędzi zarówno analizy literackiej, jak i badań językowych.

Metody nauczania obejmują wykłady, samouczki, sesje praktyczne, seminaria i warsztaty, ale większość twojej nauki jest niezależna, prowadzona poza klasą (indywidualnie i w grupach) w bibliotece, w domu i poprzez naukę online.

Metody oceny obejmują eseje, egzaminy, prezentacje indywidualne i grupowe, projekty i analizę krytyczną.

Będziesz mieć możliwość spędzenia pełnego roku akademickiego za granicą w instytucji partnerskiej i/lub zatwierdzonej formie zatrudnienia w kraju, w którym hiszpański jest językiem urzędowym. Możesz także studiować moduł do wyboru z całego uniwersytetu w każdym roku.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

6.0 ogólnie z minimum 5.5 w każdym elemencie

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Spanish and English Language, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of Westminster w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 23 rankingi uniwersytetów University of Westminster

O University of Westminster

University of Westminster to finansowany z funduszy publicznych uniwersytet badawczy znajdujący się w Londynie, w Anglii. Rozpoczął swoje istnienie jako instytut politechniczny w 1838 roku, a oficjalnie uznanym uniwersytetem stał się dopiero znacznie później, w 1992 roku. Główny kampus Westminsteru znajduje się przy Regent Street w centrum Londynu, a jego kampusy drugorzędne znajdują się w dzielnicach Fitzrovia, Marylebone i Harrow.

Lista 244 kursów licencjackich i magisterskich University of Westminster - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Westminster

• International Student Life in London | Yi Xie Interview | University of Westminster
  • University of Westminster - Join Us in January