University of Westminster
Energia i projektowanie środowiskowe PgCert
University of Westminster - University of Westminster

Energy and Environmental Design PgCert Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Westminster w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Muzyka w UK.

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

Globalne wyzwania środowiskowe i energetyczne stojące przed obecnymi i przyszłymi pokoleniami architektów i profesjonalistów budowlanych wymagają głębszego zrozumienia zasad projektowania środowiskowego i ich skutecznego zastosowania w praktyce architektonicznej na całym świecie.

Kurs ten umożliwia specjalistom budowlanym, którzy są zainteresowani skondensowaną i niepełnoetatową możliwością aktualizacji swojej wiedzy i umiejętności, poznania metod i narzędzi liczenia energii i emisji dwutlenku węgla oraz podejmowania świadomych decyzji projektowych w oparciu o informacje zwrotne po zamieszkaniu i analizę wydajności. Będziesz w stanie ocenić istniejące budynki zgodnie z połączonym podejściem bioklimatycznym i skoncentrowanym na mieszkańcach budynku. Będziesz postępować zgodnie z podejściem projektowym opartym na dowodach, w którym nabycie specjalistycznego oprogramowania i narzędzi analitycznych zostanie bezpośrednio zastosowane do projektu oceny i analizy studium przypadku, w tym analizy cyklu życia i energii zawartej w materiałach.

Ten interdyscyplinarny i międzynarodowy kurs zapewni Ci umiejętności, które można zastosować do różnych typologii budynków oraz globalnych kwestii klimatycznych, środowiskowych i kontekstowych. Po ukończeniu tego kursu dogłębnie zrozumiesz zasady i metodologię projektowania środowiskowego oraz rozwiniesz umiejętności krytycznego myślenia, aby rzucić wyzwanie ustalonym praktykom. Będziesz posiadać wiedzę i praktyczne narzędzia do oceny budynków i proponowania strategii renowacji - pozytywnie napędzając zmiany w tej dziedzinie i zmierzając w kierunku prawdziwie zrównoważonego środowiska zbudowanego.

• Foundation / Pathway Courses

Odwiedź naszą stronę internetową, aby przeczytać o opcjach finansowania: https://www.westminster.ac.uk/study/fees-and-funding/funding/postgraduate-student-funding Jeśli jesteś kandydatem z zagranicy, odwiedź tę stronę, aby zobaczyć dostępne stypendia: https://www.westminster.ac.uk/study/fees-and-funding/funding/international-student-funding
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Energy and Environmental Design, PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Minimalny stopień z wyróżnieniem wyższej drugiej klasy (2:1) w architekturze lub pokrewnym przedmiocie w kontekście branży budowlanej i dyscyplin środowiska zbudowanego. Kandydaci posiadający kwalifikacje w innych dziedzinach, które mogą być istotne dla nagrody, są zachęcani do składania wniosków, przy czym każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Będziesz potrzebował portfolio prac lub wyczerpującego pisemnego opisu odpowiedniego doświadczenia oraz osobistego oświadczenia, które jasno określa, dlaczego chcesz studiować w celu uzyskania nagrody.

Jeśli Twoim pierwszym językiem nie jest angielski, powinieneś mieć IELTS 6.5 z 6.0 w jednym komponencie.

Kandydaci są zobowiązani do przedstawienia jednej referencji akademickiej.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of Westminster w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Westminster w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Architektura, budownictwo i planowanie

Architektura

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]
    Architektura

[Opublikowany 09 września, 2023]

Zobacz wszystkie 23 rankingi uniwersytetów University of Westminster

O University of Westminster

University of Westminster to finansowany z funduszy publicznych uniwersytet badawczy znajdujący się w Londynie, w Anglii. Rozpoczął swoje istnienie jako instytut politechniczny w 1838 roku, a oficjalnie uznanym uniwersytetem stał się dopiero znacznie później, w 1992 roku. Główny kampus Westminsteru znajduje się przy Regent Street w centrum Londynu, a jego kampusy drugorzędne znajdują się w dzielnicach Fitzrovia, Marylebone i Harrow.

Lista 244 kursów licencjackich i magisterskich University of Westminster - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Westminster

• International Student Life in London | Yi Xie Interview | University of Westminster
  • University of Westminster - Join Us in January