University of West London
Nursing (Children's) BN (Hons)
University of West London

Oferowane formy kursów

Kluczowe informacje o kursie

Opis kursu

Ten ekscytujący nowy kurs jest zatwierdzony zgodnie z nowymi standardami Nursing and Midwifery Council Future Nurse: Standards of Proficiency for Registered Nurses (maj 2018). Standardy te określają umiejętności i wiedzę, których Ty jako następna generacja pielęgniarek będziesz się uczyć, aby umożliwić Ci dostarczanie światowej klasy opieki dzieciom/młodzieży i ich rodzinom.

Jako pielęgniarka XXI wieku nauczysz się jak:

Bądź inteligentny emocjonalnie i odporny oraz zarządzaj swoim zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Zapewnij, prowadź i koordynuj opiekę, która jest pełna współczucia, oparta na dowodach i skoncentrowana na osobie. Opiekuj się ludźmi w ich własnym domu, w społeczności, w szpitalu lub w jakimkolwiek innym miejscu opieki zdrowotnej. Przyczyniaj się do promocji zdrowia, ochrony zdrowia i zapobiegania złemu stanowi zdrowia poprzez umożliwienie ludziom, społecznościom i populacjom dokonywania wyboru, przejmowania kontroli nad własnymi decyzjami i zachowaniami zdrowotnymi. Zapewnij przywództwo w zapewnianiu opieki ludziom w każdym wieku i z różnych środowisk, kultur i przekonań. Zapewnij opiekę pielęgniarską osobom, które mają złożone potrzeby w zakresie opieki psychicznej, fizycznej, poznawczej i behawioralnej oraz osobom u kresu życia. Pracuj w ramach usług zdrowotnych i opieki społecznej oraz odgrywaj proaktywną rolę w zespołach multidyscyplinarnych. Myśl krytycznie, stosuj wiedzę i umiejętności oraz zapewnij fachową, opartą na dowodach opiekę pielęgniarską.

Rozwój kariery i studiów 98% naszych absolwentów jest zatrudnionych lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły. Wielu absolwentów zdobywa zatrudnienie w lokalnych Trustach / organizacjach opieki zdrowotnej. Po ukończeniu studiów możesz podjąć dalsze studia w UWL, aby poszerzyć swoją wiedzę kliniczną i umiejętności, w specjalistycznych obszarach świadczenia opieki. To są najnowsze dane według wskaźników efektywności zatrudnienia (EPI) wydanych przez Higher Education Statistics Agency HESA w 2018 roku.

Dlaczego warto wybrać Uniwersytet Zachodniego Londynu? Będziesz korzystać z fantastycznego zakresu zaawansowanych technologicznie, innowacyjnych zasobów dydaktycznych, w tym w pełni wyposażonego centrum symulacyjnego, dzięki czemu Twoja nauka będzie zabawna i angażująca. Nasza kadra nauczycielska to wysoce zaangażowani, pełni pasji specjaliści przedmiotowi, posiadający doświadczenie kliniczne, którzy będą wspierać Cię podczas Twojego kursu. Wszyscy nasi studenci mają osobistego opiekuna, który poprowadzi Cię i doradzi podczas całego kursu. Będziesz miał również dostęp do uniwersyteckiego serwisu mentorskiego. Będziesz otrzymywał regularne, spersonalizowane informacje zwrotne na temat swoich postępów w teorii i praktyce, co pomoże Ci odnieść sukces. Współpracujemy z wieloma organizacjami opieki zdrowotnej i społecznej, dając Ci dostęp do szerokiej gamy praktyk.

Szczegóły kursu Kurs ten został opracowany we współpracy z użytkownikami usług, studentami i naszymi partnerami z NHS oraz z sektora wolontariatu i sektora niezależnego, zapewniając, że zdobędziesz umiejętności i doświadczenie wymagane do zapewnienia sobie pracy po ukończeniu kursu. Spędzisz równą ilość czasu na praktykach oraz w klasie na uniwersytecie.

Obecnie współpracujemy z następującymi organizacjami opieki zdrowotnej w północno-zachodnim Londynie w zakresie pielęgniarstwa dziecięcego: London North West Healthcare NHS Trust Trust Central London Community Healthcare NHS Great Ormond Street Hospital for Children NHS Foundation Trust Organizacje prywatne i wolontariackie, w tym hospicja.

Obecnie współpracujemy z następującymi organizacjami opieki zdrowotnej w Berkshire w zakresie pielęgniarstwa dziecięcego:

 • Royal Berkshire Hospital NHS Foundation Trust
 • Trust fundacji Berkshire Healthcare NHS
 • Organizacje prywatne i wolontariackie, w tym hospicja

Czego się nauczysz

Zawartość programu: Studenci Nursing (Children's), BN (Hons) uczęszczają na następujące moduły kursu.

Poziom 4

Celem tego modułu jest zapewnienie, że jesteś zdolny i gotowy do przejścia do drugiego roku kursu. Zostanie to osiągnięte poprzez specyficzne dla danego obszaru doświadczenie w praktykach, które obejmują ostre i/lub środowiskowe ustawienia i które będą nadzorowane i oceniane przez odpowiednio wykwalifikowany i przygotowany personel kliniczny.

Celem tego modułu jest wprowadzenie do nauk biologicznych i behawioralnych. Jest to związane ze zdrowiem i dobrostanem w całym okresie życia oraz wiedzą i zrozumieniem w tych obszarach stosowanym w opiece pielęgniarskiej.

Celem tego modułu jest rozwinięcie samoświadomości niezbędnej do wykonywania zawodu w sposób uczciwy oraz zdolności do samozarządzania i rozwijania praktyki.

Celem tego modułu jest wprowadzenie kluczowej wiedzy i umiejętności wspierających identyfikację, wykorzystanie i wdrażanie dowodów w celu stworzenia podstaw dla interwencji pielęgniarskich i opieki zdrowotnej oraz praktyki zawodowej.

Celem tego modułu jest zbadanie osobistego zdrowia i dobrego samopoczucia oraz tego, jak może to wpłynąć na Twoją zdolność do zaspokajania potrzeb w zakresie opieki nad zdrowiem fizycznym i psychicznym.

Celem tego modułu jest wprowadzenie kluczowych pojęć dotyczących zdrowia i choroby oraz wpływów, które oddziałują na zdrowie i dobrostan jednostki, rodziny i populacji.

Poziom 5

Celem jest upewnienie się, że jesteś gotowy i zdolny do przejścia na trzeci rok kursu. Zostanie to osiągnięte poprzez specyficzne dla danego obszaru doświadczenie w praktykach, które obejmują ostre i/lub środowiskowe ustawienia i które będą nadzorowane i oceniane przez odpowiednio wykwalifikowany i przygotowany personel kliniczny.

Celem tego modułu jest dalszy rozwój osobistej skuteczności i zastosowanie krytycznych umiejętności refleksyjnych w celu rozwinięcia odporności w kontekście obecnej praktyki opieki zdrowotnej.

Celem tego modułu jest rozwijanie wiedzy i umiejętności zdobytych na I roku, stanowiących podstawę oceny pacjenta, która informuje o podejmowaniu decyzji klinicznych.

Celem tego modułu jest rozwinięcie wiedzy i umiejętności wymaganych do zlokalizowania i oceny badań, które badają wyniki kliniczne i/lub doświadczenie pacjenta. Ocenisz również kwestie systemowe i kontekstowe, które ułatwiają lub utrudniają przekładanie wiedzy.

Celem tego modułu jest rozwój wiedzy i umiejętności w zakresie skutecznego promowania zdrowia, z podkreśleniem kluczowej roli pielęgniarki jako promotora zdrowia.

W tym module zgłębisz teorię przywództwa. Zidentyfikujesz swoje własne umiejętności i obszary do rozwoju, tak abyś mógł przewodzić w praktyce.

Poziom 6

Moduł ten zapewnia, że spełniasz wymagania niezbędne do ukończenia kursu i możesz zarejestrować się w NMC jako pielęgniarka w wybranej przez siebie dziedzinie. Zostanie to osiągnięte poprzez specyficzne dla danej dziedziny doświadczenie w praktykach, które obejmują ostre i/lub środowiskowe ustawienia i które będą nadzorowane i oceniane przez odpowiednio wykwalifikowany i przygotowany personel kliniczny.

Będziesz rozwijać swoje umiejętności, wiedzę i zachowania w zakresie zarządzania, przywództwa i innowacji. To jest moduł 'dysertacji'.

Będziesz w stanie przejść od studenta do zarejestrowanej pielęgniarki na ostatnim roku i praktykować jako profesjonaliści w ramach Kodeksu NMC w różnych środowiskach opieki zdrowotnej i społecznej.

Celem tego modułu jest ugruntowanie wiedzy i umiejętności oraz skupienie się na rosnącej złożoności w podejmowaniu decyzji. Pozwoli ci to rozwinąć pewność siebie w angażowaniu i wzmacnianiu pozycji pacjentów we wspólnym podejmowaniu decyzji i współtworzeniu opieki skoncentrowanej na osobie.

Celem tego modułu jest przygotowanie Cię do roli zarejestrowanej pielęgniarki. Będziesz rozwijać i wzmacniać umiejętności komunikacyjne i proceduralne zdobyte w roku 1 i 2. Moduł ten łączy się z modułem Semestru 2 Przejście do bycia zarejestrowaną pielęgniarką.

Wymagania wstępne / Przyjęcia

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Wymagania kwalifikacyjne

Minimum 112 punktów UCAS z Access to HE Diploma.

Wymagania dla studentów międzynarodowych / Wymagania dotyczące języka angielskiego

Wynik testu akademickiego IELTS (podobne testy mogą być również akceptowane)

  • 6.5
  • Graduate Degrees
  • 5.5
  • Undergraduate Degrees
Nie spełniasz minimalnych wymagań w zakresie wyniku UCAS lub wymagań dotyczących języka angielskiego?
Uzyskaj poradę, które kursy przygotowawcze są najlepsze dla Ciebie, aby zapisać się na Nursing (Children's), BN (Hons).

Koszty

Czesne Pielęgniarstwo (dziecięce) BN (Hons)

Anglia £9250 Rok 1
Irlandia Północna £9250 Rok 1
Szkocja £9250 Rok 1
Walia £9250 Rok 1
Irlandia £9250 Rok 1

Średnie koszty utrzymania studentów w UK

Czynsz £518
Woda, gaz, prąd, internet (w domu) £50
Zakupy w supermarkecie £81
Ubrania £35
Jedzenie e restauracjach £33
Alkohol £27
Jedzenie na wynos / dostawy jedzenia£30
Wyjście na miasto / rozrywka (bez alkoholu, jedzenia) £24
Wakacje i wyjazdy weekendowe £78
Transport w obrębie miasta £17
Zdrowy tryb życia / sport£20
Artykuły papiernicze/książki £13
Telefon komórkowy/internet £13
Telewizja kablowa / streaming £7
Ubezpieczenie £51
Inne £1092
Średni koszt utrzymania studenta £95

Londyn kosztuje około 34% powyżej średniej, głównie z powodu czynszu, który jest o 67% wyższy niż średnia w innych miastach. Dla studentów mieszkających w akademikach, koszty wody, gazu, elektryczności, wifi są zazwyczaj wliczone w czynsz. Studenci w mniejszych miastach, gdzie zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru/przejażdżki rowerem, koszty transportu są zazwyczaj znacznie niższe.

Jak złożyć wniosek

Termin składania wniosków:

1 stycznia 2024

Jest to ostateczny termin wypełnienia i wysłania aplikacji na ten kurs. Jeśli uniwersytet lub college nadal dysponuje wolnymi miejscami, możesz złożyć podanie po tym terminie, ale nie ma gwarancji, że Twoje podanie zostanie rozpatrzone.

Możliwe punkty wejścia:

 • Rok 1 (Domyślna data rozpoczęcia)
 • Rok 2
 • Rok 3

Rankingi Uniwersyteckie

Rankingi University of West London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów University of West London

O University of West London

University of West London (UWL) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem w Anglii. West London składa się z ośmiu odrębnych szkół: Claude Littner Business School, London Geller College of Hospitality and Tourism, School of Computing and Engineering, College of Nursing, London College of Music, School of Law and Criminology, School of Human and Social Sciences oraz London School of Film.

Skład uczniów University of West London

Uczniowie według poziomu nauczania Rok akademicki 2020/21 - liczba studentów w pełnym wymiarze godzin opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) 10 lutego 2022 r.
studenci pierwszego stopnia:
10495
studenci podyplomowi:
1615
Razem:
12110
 • Student life at the University of West London
 • BA (Hons) English and Creative Writing at the University of West London
 • BSc (Hons) Human Resource Management at the University of West London
 • BA (Hons) Graphic Design at the University of West London
 • BA (Hons) International Hotel Management at the University of West London

Gdzie ten program jest nauczany

Berkshire Institute for Health - UWL - Reading
map marker Pokaż na mapie
Main site - West London
map marker Pokaż na mapie

Podobne kursy

Program Uniwersytet Saty­sfakcja studentów Bezro­botny Rezy­gnacja Czesne (Między­narodowe) Taryfa UCAS Miasto
University of Worcester 50% 1% 5% £13100 126 Worcester Oncampus W pełnym wymiarze godzin
The University of Sheffield 89% 2% 2% £24450 153 Sheffield Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Canterbury Christ Church University 65% 0% 5% £14500 133 Canterbury Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Bradford 35% 2% 3% £20118 £21124 143 Bradford Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Middlesex University 57% 5% 13% £14000 109 Londyn Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Suffolk 56% 0% 6% £17768 129 Ipswich Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Keele University 71% 0% 7% £24000 158 Newcastle pod Lymeom Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Birmingham City University 86% 0% 5% £12000 130 Birmingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Keele University 53% 0% 0% £24000 137 Newcastle pod Lymeom Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Robert Gordon University 66% 2% 8% £13670 119 Aberdeen Oncampus W pełnym wymiarze godzin