University of the Arts London
Projekt dla kierunku artystycznego BA (Hons)
University of the Arts London - University of the Arts London

Design for Art Direction BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 25 absolwentów o poszczególnych kursach na University of the Arts London w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Design Studies w UK.

Mediana wynagrodzeń £22025 £20113 £23568
Zakres 25-75 percentyla £19981 - £25071 £15144 - £24676 £17604 - £29974

BA (Hons) Design for Art Direction to wyjątkowy kurs, który bada praktyczne, koncepcyjne i menedżerskie umiejętności związane z projektowaniem, kierunkiem artystycznym i kreatywnym. Kurs ten jest prowadzony w London College of Communication, w Elephant and Castle, części University of the Arts London (UAL).

Dlaczego warto wybrać ten kierunek w London College of Communication?

• Będziesz uczyć się od zespołu praktyków, którzy wnoszą do kursu różnorodne doświadczenia ze współpracy z magazynami, markami modowymi i lifestylowymi, firmami produkcyjnymi, artystami i instytucjami.
  • Briefy, warsztaty, wykłady i seminaria wspierają i zapraszają do rozwijania kreatywnej sieci i znajdowania okazji do znaczącej współpracy, ważnej dla rozwoju w branży lub kontynuowania edukacji.
  • Regularne występy i prezentacje pozwolą Ci pewnie komunikować swoje propozycje, strategie wizualne i rozwiązania współpracownikom, klientom i odbiorcom.
  • Twoje doświadczenia, tożsamość i zainteresowania badawcze wpłyną na Twój pogląd na branże kreatywne i szerszy świat. Rozwiniesz swoje umiejętności krytycznej analizy poprzez seminaria studyjne, krytykę i szeroki program studiów kontekstowych i teoretycznych Design School.

**Czego możesz się spodziewać?

W trakcie kursu zdobędziesz wiedzę na temat praktycznych aspektów komunikacji wizualnej, budowania narracji i współpracy. Wiele projektów zapewni Ci swobodę eksplorowania samodzielnie wybranych tematów, a my wesprzemy Cię w proponowaniu, wizualizacji i realizacji zaawansowanych projektów wizualnych. Ponadto kurs otworzy możliwości współpracy ze studentami w ramach kursu i poza nim, łącząc zespoły projektantów, fotografów, filmowców, ilustratorów lub innych specjalistów od mediów, aby w pełni zrealizować swoje ambicje i rozwinąć praktykę w zakresie kierunku artystycznego i kreatywnego. London College of Communication jest domem dla doskonałych i rozległych udogodnień, od analogowych po cyfrowe, które pomogą Ci zdobyć szeroki zakres umiejętności związanych z Twoim przedmiotem i zawodem.

O London College of Communication

London College of Communication jest dla ciekawych, odważnych i zaangażowanych: tych, którzy chcą zmienić siebie i otaczający ich świat. Dzięki zróżnicowanej, wiodącej na świecie społeczności nauczania, badań i partnerstw z przemysłem, umożliwiamy naszym studentom odnoszenie sukcesów jako przyszli twórcy w stale rozwijających się branżach projektowania, mediów i ekranów. Doświadczenie London College of Communication polega na uczeniu się przez działanie. Nasi studenci brudzą sobie ręce i rozwijają swoje umiejętności poprzez eksplorację naszych obiektów i przestrzeni technicznych. Studenci pracują nad briefami i zleceniami na żywo, od niezależnych start-upów i organizacji charytatywnych w Southwark, po duże globalne firmy, w tym Penguin, National Trust i Royal Mail, by wymienić tylko kilka.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Design for Art Direction, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Projekt dla kierunku artystycznego BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of the Arts London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów University of the Arts London

O University of the Arts London

University of the Arts London to zbiorcza nazwa grupy składającej się z sześciu szkół wyższych specjalizujących się w sztuce. Do instytucji tych należą Central Saint Martins, London College of Communication, Wimbledon College of Arts, London College of Communication, Chelsea College of Arts oraz Camberwell College of Arts.

Lista 73 kursów licencjackich i magisterskich University of the Arts London - Katalog Kursów

Skład uczniów University of the Arts London

20180

London College of Communication