University of Sussex
Ekonomia i stosunki międzynarodowe BA (Hons)
University of Sussex - University of Sussex

O kursie

Dowiedz się, w jaki sposób ekonomia i stosunki międzynarodowe stawiają sobie wzajemnie wyzwania i przygotuj się, by skutecznie stawić czoła tym wyzwaniom w swojej karierze.

Będziesz uczyć się od ekspertów w dziedzinie ekonomii kształtujących globalną politykę oraz od jednego z największych w Europie wydziałów zajmujących się stosunkami międzynarodowymi. Przestudiujesz zasady ekonomii i finansów, w tym makro- i mikroekonomii, różne podejścia do stosunków międzynarodowych oraz najważniejsze wydarzenia współczesnej historii międzynarodowej.

W ekonomii skupisz się na takich dziedzinach jak handel, globalna nierównowaga, kryzys finansowy, rynki i instytucje finansowe. Na Stosunkach Międzynarodowych będziesz studiował takie obszary jak współczesna teoria międzynarodowa i globalna ekonomia polityczna. Aby pomóc Ci zdobyć umiejętności ilościowe, będziesz studiować matematykę i statystykę, a żeby poszerzyć swoją wiedzę statystyczną, będziesz szkolić się w ekonometrii. Wybierzesz również z szerokiej gamy opcji ekonomii i stosunków międzynarodowych, takich jak ekonomia pracy lub rozwoju, lub studiowanie konkretnego regionu świata.

Aby jeszcze bardziej poszerzyć swoje doświadczenie, istnieje możliwość studiowania za granicą lub ubiegania się o rok praktyki zawodowej.

About Sussex

Absolwenci Sussex zmieniają świat. Nasi studenci stają się liderami przyszłości, dokonują odkryć, poprawiają życie i zmieniają rzeczy na lepsze.

Studiuj z nami, aby dołączyć do przyjaznej i inspirującej społeczności pracowników i studentów z ponad 140 krajów.

Lokalizacja

Kształtujemy świat z fantastycznego kampusu na pięknym południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy jedynym uniwersytetem w Wielkiej Brytanii otoczonym parkiem narodowym, więc możesz wyjść z kampusu, by odkrywać wzgórza i lasy South Downs. Tętniące życiem, kolorowe i kreatywne nadmorskie miasto Brighton & Hove znajduje się zaledwie dziewięć minut drogi od nas.

Z Brighton uznanym za najszczęśliwsze miasto w Anglii dla studentów (Student Living Survey, Sodexo, 2018) może być niewiele lepszych miejsc do nauki.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

W tym co najmniej 5.5 w każdym elemencie.

PTE Academic 59

Włączając co najmniej 59 we wszystkich czterech umiejętnościach.

TOEFL (iBT) 80

TOEFL (iBT), w tym co najmniej 17 w Słuchaniu, 18 w Czytaniu, 20 w Mówieniu, 17 w Pisaniu.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Economics and International Relations, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Ekonomia i stosunki międzynarodowe BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1
EU £19050 Rok 1
Międzynarodowa £19050 Rok 1

• Rok 2

Rankingi University of Sussex w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów University of Sussex

O University of Sussex

University of Sussex jest finansowanym z funduszy publicznych uniwersytetem badawczym z siedzibą w Falmer, Brighton. Uniwersytet jest otoczony przez Park Narodowy South Downs, co czyni go jedynym angielskim uniwersytetem położonym w parku narodowym. Sussex stanowił również część Grupy 1994, koalicji uniwersytetów intensywnie prowadzących badania naukowe w Wielkiej Brytanii, która została rozwiązana w 2013 roku.

Lista 326 kursów licencjackich i magisterskich University of Sussex - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Sussex

• A student's view of life at Sussex
  • What’s life at Sussex Uni actually like? | Gee and Lola