University of South Wales
Terapia sportem i ćwiczeniami BSc (Hons)
University of South Wales - University of South Wales

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 105 o kursach Sports and Exercise Therapy BSc (Hons) i innych kursach Nauki o sporcie i ćwiczeniach na University of South Wales dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Nauki o sporcie i ćwiczeniach.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £22438 £20448 £24818
Zakres 25-75 percentyla £18849 - £25991 £15981 - £24541 £19498 - £30391

Absolwent Sports Therapist jest klinicystą mięśniowo-szkieletowym z doświadczeniem w środowisku sportowym i ćwiczeniowym.

Skierowany do studentów zainteresowanych pracą z urazami sportowymi i wysiłkowymi, kurs ten nauczy Cię oceniać, diagnozować, leczyć, rehabilitować i zapobiegać urazom układu mięśniowo-szkieletowego.

Jako akredytowany stopień, absolwenci są uprawnieni do pełnego profesjonalnego członkostwa w Society of Sports Therapists. Oprócz tytułu BSc (Hons), studenci mogą zdobyć cenne doświadczenie w pracy z indywidualnymi sportowcami i zespołami sportowymi w USW oraz z zewnętrznymi dostawcami praktyk.

Na poziomie 4 rozpoczniesz studia kliniczne od podstawowej pierwszej pomocy na boisku, anatomii funkcjonalnej, wprowadzenia do oceny klinicznej, badań przesiewowych i technik tkanek miękkich. Zdobędziesz doświadczenie w pracy z naszymi uniwersyteckimi zespołami sportowymi oraz w naszej popularnej klinice masażu sportowego.

Na poziomie 5 nauczysz się oceniać i diagnozować urazy kręgosłupa i stawów obwodowych, stosować szereg metod leczenia w celu zmniejszenia bólu i poprawy zakresu ruchu i funkcji, a pod koniec drugiego roku będziesz kompetentny we wczesnej i średnio zaawansowanej rehabilitacji. Zdobędziesz jeszcze więcej doświadczenia w naszej w pełni nadzorowanej klinice urazów sportowych, gdzie zastosujesz wszystkie swoje nowe umiejętności pod okiem naszego doświadczonego personelu klinicznego.

W ostatnim roku ukończysz pracę dyplomową w wybranym przez siebie obszarze. Będziesz także studiować moduł stażu klinicznego, moduł rehabilitacji i profilaktyki przed wypisem ze szpitala oraz zarządzanie urazami sportowymi.

Wszystkie twoje moduły kliniczne są połączone z naszymi zatwierdzonymi przez BASES modułami nauki o sporcie i ćwiczeniach, takimi jak fizjologia ćwiczeń i biomechanika na każdym roku studiów.

Jako członek Society of Sports Therapists możesz pracować (po ukończeniu studiów) w dowolnym miejscu na świecie, z wyjątkiem USA i Kanady (ze względu na przepisy licencyjne NATA).

Akredytowany przez Stowarzyszenie Terapeutów Sportowych.

UCAS Tariff of Accepted Students for Nauki o sporcie i ćwiczeniach

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Dopuszczalne tylko, jeśli studiowano dodatkowo do poziomu A biologii i chemii na poziomie C.

Dyplom Access to HE

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

plus oceny CC na poziomie A, w tym 1 z języka francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego lub hiszpańskiego.

• Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sports and Exercise Therapy, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of South Wales w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of South Wales w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Wychowanie fizyczne

Wychowanie fizyczne

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów University of South Wales

O University of South Wales

University of South Wales jest finansowanym przez rząd uniwersytetem w Walii, a jego kampusy znajdują się w Cardiff, Newport i Pontypridd. Uniwersytet jest wynikiem połączenia University of Glamorgan i University of Wales, w Newport. Każdy z kampusów ma takie samo znaczenie dla uniwersytetu, każdy zapewnia własną serię obiektów do różnych zastosowań.

Lista 299 kursów licencjackich i magisterskich University of South Wales - Katalog Kursów

• Lauren's Vlog - Student Life - University of South Wales
  • Why study at South Wales Business School?
  • French Student studying at The University of South Wales
  • So you want to study photography? - University of South Wales

Sport i terapia ruchowa BSc (Hons)
(Southampton Solent University)