University of Salford
Pielęgniarstwo - Zarejestrowana pielęgniarka (dzieci i młodzież) BSc (Hons)
University of Salford - University of Salford

Nursing - Registered Nurse (Children & Young People) BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 110 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Salford w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Pielęgniarstwo dziecięce w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Pielęgniarstwo i położnictwo

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Pielęgniarstwo dziecięce na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £25000 - £26000 £19500 - £28500 £22000 - £33000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Pielęgniarstwo i położnictwo (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £24977 - £26582 £19213 - £29469 £20717 - £32585

Pielęgniarki dziecięce i młodzieżowe pracują w różnych placówkach klinicznych i zapewniają opiekę, wsparcie, porady i edukację dzieciom w wieku 0-18 lat, młodym ludziom i ich rodzicom / opiekunom. Dowiesz się, jak zarządzać i maksymalizować zdrowie dzieci i młodzieży w szpitalu lub w społeczności. Uczęszczając na uniwersytet, zostaniesz powitany w miłym i przyjaznym środowisku, w którym będziesz się uczyć. Dostępnych jest wiele udogodnień, w tym formalne nauczanie, sesje grupowe i indywidualne, wygodna i wzbogacająca przestrzeń do nauki oraz najnowocześniejsze zestawy kliniczne z symulatorami dla dzieci, niemowląt i dorosłych.

50% studiów spędzisz w placówkach szpitalnych i środowiskowych, w ramach NHS i niezależnego sektora, gdzie będziesz spędzać czas w dobrze wspieranym środowisku, pracując z wykwalifikowanymi asesorami praktyki i przełożonymi.

Po pomyślnym ukończeniu tego kursu uzyskasz uznane kwalifikacje, które prowadzą do rejestracji jako wykwalifikowana pielęgniarka w Radzie Pielęgniarstwa i Położnictwa.

Uznany przez NMC (Nursing and Midwifery Council) dla celów rejestracji jako wykwalifikowana pielęgniarka (dzieci).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Nursing - Registered Nurse (Children & Young People) BSc (Hons) w University of Salford

90% Zawody podstawowe

Oceny i czas na naukę

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Dopuszczalne tylko, jeśli studiowano dodatkowo do poziomu A biologii i chemii na poziomie C.

Angielski B, matematyka A

Maksymalnie 2 poziomy AS są akceptowane w połączeniu z kwalifikacjami poziomu trzeciego, w tym poziomami A i BTEC.

Dyplom Access to HE

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Nursing - Registered Nurse (Children & Young People), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Salford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 19 rankingi uniwersytetów University of Salford

O University of Salford

University of Salford to finansowany ze środków publicznych uniwersytet w mieście o tej samej nazwie, w Greater Manchester, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu, Peel Park, znajduje się zaledwie pół godziny drogi od centrum Manchesteru. Dodatkowo, w tym kampusie znajduje się również Salford Museum and Art Gallery.

Lista 205 kursów licencjackich i magisterskich University of Salford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Salford

• Life as a Salford student
  • MEET OUR STUDENT BLOGGERS | EMMA