University of Salford
Zarządzanie biznesem z finansami z doświadczeniem zawodowym Rok BSc (Hons)
University of Salford - University of Salford

Studia BSc Business Management with Finance na University of Salford dadzą Ci zrozumienie wyzwań, przed którymi stoją rządy i organizacje na całym świecie, a także umiejętności i wiedzę, aby pracować w biznesie na wysokim poziomie lub karierę menedżerską. Ten prowadzony przez przemysł kurs łączy teorię z doświadczeniem zawodowym, poprzez projekty na żywo i praktyki zawodowe.

Dzięki opcjom rozwoju zawodowego, zwolnieniom z egzaminów zawodowych, takich jak ACCA, oraz szkoleniom Sage wbudowanym w Twoją naukę, ukończenie studiów na kierunku Zarządzanie Biznesem z Finansami oznacza ukończenie studiów z umiejętnościami niezbędnymi do postawienia pierwszych kroków w Twojej karierze.

Współpracowaliśmy z partnerami branżowymi, aby upewnić się, że program jest wysoce praktyczny, skoncentrowany na karierze i poinformowany o przemyśle, aby przygotować Cię do udanej kariery w zarządzaniu. Jesteśmy dumni z pracy z naszym panelem studenckim, aby zapewnić, że nasze nauczanie jest istotne, integracyjne i pełne szacunku dla wszystkich.

Nasza kadra jest tutaj, aby wspierać Twoją naukę; na tym kursie, 100% pytanych studentów zgadza się, że kadra jest dobra w wyjaśnianiu rzeczy (University of Salford analiza niepublikowanych danych NSS 2020).

Wszystkie nasze biznesowe kursy licencjackie są dostępne z:

Placement Year - w opcji placement year nie będziesz płacić czesnego Uniwersytetowi i otrzymasz wynagrodzenie za pracę, którą wykonasz. Study Abroad - studiuj przez semestr lub rok na jednym z naszych uniwersytetów partnerskich. Foundation Year - zacznij od podstawowych obszarów biznesu i kluczowych umiejętności, których potrzebujesz, aby studiować na poziomie uniwersyteckim. Dowiedz się więcej na www.salford.ac.uk/courses/undergraduate/business-management. Nasze zobowiązanie wobec naszych uczniów Naszym celem jest przygotowanie Cię do satysfakcjonującego życia i kariery zawodowej. Po drodze nauczysz się być ciekawym świata, zdolnym do adaptacji i pewnym siebie, gotowym do sprostania cyfrowym, etycznym i zrównoważonym wyzwaniom XXI wieku. Jak - razem - to osiągniemy? Dowiedz się więcej na stronie www.salford.ac.uk/salford-business-school/our-commitment-our-students.

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Business Management with Finance with Professional Experience Year, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Salford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 21 rankingi uniwersytetów University of Salford

O University of Salford

University of Salford to finansowany ze środków publicznych uniwersytet w mieście o tej samej nazwie, w Greater Manchester, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu, Peel Park, znajduje się zaledwie pół godziny drogi od centrum Manchesteru. Dodatkowo, w tym kampusie znajduje się również Salford Museum and Art Gallery.

Lista 205 kursów licencjackich i magisterskich University of Salford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Salford

• Life as a Salford student
  • MEET OUR STUDENT BLOGGERS | EMMA