University of Portsmouth
Wypisywanie recept dla pielęgniarek: Samodzielne i uzupełniające (V300) (Poziom 6) No award
University of Portsmouth - University of Portsmouth

Mediana wynagrodzeń £22481 £20177 £23660
Zakres 25-75 percentyla £20119 - £25653 £15142 - £24804 £17699 - £30158

Czy jesteś doświadczoną, praktykującą pielęgniarką, która chce poprawić opiekę, jaką zapewniasz swoim pacjentom i uzyskać kwalifikacje jako niezależna i uzupełniająca pielęgniarka przepisująca leki? Jeśli tak, to ten kurs V300 Nurse Prescribing jest idealny.

Na kursie rozwiniesz swoją wiedzę prawną, etyczną, zawodową, farmakologiczną i terapeutyczną. Zrozumiesz dokładnie zakres swojej praktyki i rozwiniesz umiejętności bezpiecznego przepisywania leków swoim pacjentom.

Kiedy ukończysz kurs z sukcesem, będziesz mógł zarejestrować się w NMC (Nursing and Midwifery Council) jako niezależny/uzupełniający pielęgniarz.

Kurs ten został zatwierdzony przez Nursing and Midwifery Council (NMC), co oznacza, że spełnia on standardy edukacji, szkolenia, postępowania i wydajności wymagane dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii.

Czego doświadczysz Podczas tego niezależnego i uzupełniającego kursu V300 dla pielęgniarek przepisujących leki będziesz:

• Zdobędziesz umiejętności i wiedzę potrzebną do uzyskania kwalifikacji jako niezależny i uzupełniający lekarz wypisujący recepty w środowisku klinicznym

• Zdobądź 30 punktów, które możesz przeznaczyć na inne kwalifikacje

• Rozwijaj swoją praktykę w naszym zestawie umiejętności klinicznych z naszymi symulatorami ludzkich pacjentów i wirtualnym stołem do sekcji Anatomage.

• Rozwijaj swoją wiedzę i umiejętności prawne, etyczne i zawodowe w zakresie tematów związanych z farmakologią i terapią

• Rozwiń swoją wiedzę na temat praktyki opartej na dowodach

• Ucz się od ekspertów z Uniwersyteckiej Szkoły Farmacji i Nauk Biomedycznych oraz Szkoły Zawodów Medycznych i Opiekuńczych

• Uzyskaj wsparcie od doświadczonych superwizorów klinicznych w praktyce

• Rozpocznij naukę we wrześniu lub styczniu i ucz się przez 8 miesięcy.

• Zobowiąż się do 26 dni nauki, spędzając 9 dni na Uniwersytecie

• Ukończenie 12 sesji praktyki nadzorowanej

Kariera i możliwości Po ukończeniu tego niezależnego i uzupełniającego kursu dla pielęgniarek V300 będziesz mogła zarejestrować się w NMC (Nursing and Midwifery Council) jako niezależna/uzupełniająca pielęgniarka.

Po rejestracji będziesz mógł przepisywać leki samodzielnie oraz w uzupełniającym partnerstwie z lekarzem lub lekarzem dentystą i pacjentem.

Jeśli nie zarejestrujesz swojego wyróżnienia w ciągu 5 lat od ukończenia kursu, będziesz musiał ponownie ukończyć kurs, zanim będziesz mógł zarejestrować się jako osoba przepisująca leki.

Co możesz robić z dyplomem pielęgniarki wypisującej recepty? Poprzedni studenci przeszli do pracy w takich dziedzinach jak:

• zdrowie psychiczne

• reumatologia

• drobne dolegliwości

• leczenie bólu

• odżywianie

• medycyna podróży

• opieka krytyczna

• kardiologia

• choroba nerek

• Medycyna HIV

• opieka podstawowa

Możesz również wykorzystać swoje kwalifikacje zdobyte na kursie Prescribing for Nurses, aby dostać się na kursy wyższego stopnia w dziedzinach takich jak zaawansowana praktyka pielęgniarska lub zaawansowana praktyka kliniczna.

Możesz uzyskać pomoc, poradę i wsparcie od naszego serwisu Careers and Employability przez okres do 5 lat po opuszczeniu Uniwersytetu, gdy będziesz rozwijać swoją karierę.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 7

Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum IELTS band 7.0, z minimalnym wynikiem 7.0 w komponentach Reading, Listening i Speaking oraz 6.5 w komponencie Writing.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Prescribing for Nurses: Independent and Supplementary (V300) (Level 6), No award. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Portsmouth w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów University of Portsmouth

O University of Portsmouth

University of Portsmouth znajduje się w jedynym wyspiarskim mieście Wielkiej Brytanii, Portsmouth. Ten publiczny uniwersytet, który wcześniej znany był jako Portsmouth Polytechnic, stanowi część University Alliance, organizacji, której celem jest promowanie wzrostu i innowacji w Wielkiej Brytanii poprzez położenie nacisku na powiązania z biznesem i przemysłem.

Lista 234 kursów licencjackich i magisterskich University of Portsmouth - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Portsmouth

• Societies - Student Life #5
  • Modern Languages at the University of Portsmouth
  • Psychology BSc - Students - University of Portsmouth
  • Business and Management at the University of Portsmouth
  • Dental Nursing, Dental Hygiene and Dental Therapy - University of Portsmouth
  • Why our graduates love the University of Portsmouth.

(University of Portsmouth)
- - - - - Portsmouth Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Wystawianie recept dla pielęgniarek: Niezależne i uzupełniające (V300) (Poziom 7) No award
(University of Portsmouth)