University of Portsmouth
Moda i projektowanie tekstyliów BA (Hons)
University of Portsmouth - University of Portsmouth

Overview Wprowadź w życie swoje kreatywne i oryginalne pomysły na tym wielokrotnie nagradzanym kierunku studiów Fashion and Textile Design.

Rozwiniesz swoją innowacyjność, samoświadomość i krytyczne myślenie dzięki naszemu podejściu do nauczania - które integruje zrównoważone i etyczne zasady projektowania, koncentruje się na twoich wyjątkowych mocnych stronach i kształtuje cię w pewnym siebie i kulturalnym profesjonalistą. Rozwiniesz także umiejętności komunikacji, przywództwa i współpracy poprzez wymianę i projekty przedsiębiorczości, a także zbudujesz głęboką wiedzę na temat tradycyjnych i cyfrowych umiejętności tworzenia przy użyciu urządzeń na poziomie przemysłowym.

Dzięki innowacyjnym metodom badawczym, będziesz w stanie dostarczyć autentyczną, pomysłową pracę, która przesuwa granice tego, co moda i projektowanie tekstyliów oznacza teraz i w przyszłości.

Czego doświadczysz Na kursie mody i tekstyliów będziesz:

• Zanurzyć się w najnowszych trendach, kulturach, technikach i technologiach w przemyśle modowym i tekstylnym

• Miej możliwość zastosowania swoich kreatywnych umiejętności w projektowaniu zrównoważonej mody

• Poznaj metody projektowania, w tym techniki rysunkowe, wycinania wzorów, ilustracji mody, sitodruku i druku cyfrowego, haftu i tekstyliów konstrukcyjnych

• Korzystaj z profesjonalnego oprogramowania, którego będziesz używać w swojej karierze, aby ożywić swoje cyfrowe projekty, w tym Adobe Illustrator, Photoshop i Lectra Kaledo

• Korzystaj z naszych nowoczesnych urządzeń i sprzętu, w tym przemysłowych maszyn do szycia, urządzeń do cięcia laserowego oraz Lectra Modaris do cyfrowego tworzenia wzorów i prototypów 3D.

• Zbuduj swoją profesjonalną sieć kontaktów z międzynarodowymi wykładowcami, profesjonalistami z branży mody, takimi jak Julian Roberts, Niccolo Casas i Shingo Sato

Możesz także:

• Założyć własną wytwórnię lub firmę odzieżowo-tekstylną w ramach studiów

• Wystaw swoją pracę na corocznych pokazach absolwentów Uniwersytetu oraz na Graduate Fashion Week w Londynie

Kariera i możliwości Nasz kurs zorientowany na współpracę i projekty da Ci umiejętności, które pozwolą Ci stać się bardzo zatrudnionym. 100% naszych absolwentów pracuje lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów - w przemyśle, sektorze publicznym lub poprzez zakładanie własnych firm.

Otrzymasz również wsparcie od naszego serwisu Careers and Employability przez okres do 5 lat po ukończeniu studiów.

Możesz pracować w takich dziedzinach jak:

• projektowanie mody, tekstyliów lub akcesoriów

• przewidywanie trendów

• kupno

• visual merchandising

• nauczanie lub wykładanie

• dziennikarstwo lub pisarstwo

Poprzedni studenci przeszli do pracy dla niektórych z największych nazwisk w modzie, takich jak:

• Ralph Lauren

• Hugo Boss

• Matthew Williamson

Inni zrobili karierę pracując w dużych sklepach detalicznych, takich jak River Island, Fat Face czy Marks and Spencer.

Poprzedni studenci tego kursu również założyli swoje własne marki odzieżowe i tekstylne. Na przykład:

• Sunny Williams założył swoją markę, House of Sunny, w 2011 roku i stworzył minimalną, androgyniczną estetyczną odzież damską, która sprzedaje się na całym świecie i jest zaopatrywana przez ASOS

• Nikki Strange stworzyła swoją własną linię dla Marks and Spencer w 2015 roku i pracuje również jako niezależna projektantka tkanin i wykładowca.

Po opuszczeniu Uniwersytetu możesz uzyskać pomoc, poradę i wsparcie przez okres do 5 lat od naszego serwisu Careers and Employability, gdy będziesz rozwijać swoją karierę.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum IELTS band 6.0 z wynikiem w żadnym z komponentów poniżej 5.5.

PTE Academic 54

Ogólny wynik 54 punktów i minimum 51 punktów w każdej umiejętności.

TOEFL (iBT) 79

79 punktów, w tym co najmniej 18 w czytaniu, 17 w słuchaniu, 20 w mówieniu i 17 w pisaniu.

Cambridge English Advanced

Cambridge English: Advanced (CAE) zdawany po styczniu 2015. Ogólny wynik 169 punktów, przy czym żaden wynik składowy nie może być niższy niż 162.

Cambridge English Proficiency

Cambridge English: Proficiency (CPE) zdany po styczniu 2015. Ogólny wynik 169 punktów i żaden wynik składowy nie jest niższy niż 162.

Trinity ISE

Trinity College Integrated Skills in English (ISE) Poziom III z zaliczeniem wszystkich 4 komponentów

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Fashion and Textile Design, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Moda i projektowanie tekstyliów BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

• Rok 2
  • Rok 3

Rankingi University of Portsmouth w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów University of Portsmouth

O University of Portsmouth

University of Portsmouth znajduje się w jedynym wyspiarskim mieście Wielkiej Brytanii, Portsmouth. Ten publiczny uniwersytet, który wcześniej znany był jako Portsmouth Polytechnic, stanowi część University Alliance, organizacji, której celem jest promowanie wzrostu i innowacji w Wielkiej Brytanii poprzez położenie nacisku na powiązania z biznesem i przemysłem.

Lista 234 kursów licencjackich i magisterskich University of Portsmouth - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Portsmouth

• Societies - Student Life #5
  • Dental Nursing, Dental Hygiene and Dental Therapy - University of Portsmouth
  • Why our graduates love the University of Portsmouth.
  • Modern Languages at the University of Portsmouth
  • Psychology BSc - Students - University of Portsmouth
  • Business and Management at the University of Portsmouth

Projektowanie tekstyliów z rokiem podstawowym BA (Hons)