University of Oxford
Historia MPhil
University of Oxford - University of Oxford

MSt

Studia magisterskie z historii mają na celu poprawę praktycznego i intelektualnego zrozumienia procesów badawczych, zdolności do konceptualizacji i angażowania się w problemy historyczne oraz poszerzenie zrozumienia kontekstu historycznego i historiograficznego, w którym osadzone są twoje własne badania.

Studia magisterskie z historii to program parasolowy, obejmujący dziewięć konkretnych obszarów:

• Historia średniowiecza
  • Historia nowożytna, 1500-1700
  • Historia Wielkiej Brytanii i Europy, 1700-1850
  • Współczesna historia Wielkiej Brytanii, od 1850 r. do chwili obecnej
  • Współczesna historia Europy, od 1850 r. do chwili obecnej
  • Historia Stanów Zjednoczonych
  • Historia intelektualna
  • Historia wojny
  • Historia kobiet, gender i queer

Wszyscy studenci aplikują i podążają za określonym wątkiem, biorąc udział w obowiązkowych kursach podstawowych i opcjonalnym kursie tematycznym, a także podejmując oryginalny projekt badawczy. Ta struktura zapewnia dostęp do szerokiego zakresu zarówno ogólnych, jak i specjalistycznych szkoleń w dziedzinie historii.

• Kursy podstawowe: Weźmiesz udział w dwóch podstawowych kursach z zakresu źródeł i historiografii oraz teorii i metod. Są one prowadzone w formie wykładów wprowadzających i cotygodniowych zajęć w okresie świątecznym.
  • Opcjonalny kurs przedmiotowy: Wybierzesz jeden kurs fakultatywny z listy, który będzie prowadzony podczas sześciu cotygodniowych zajęć w semestrze letnim.
  • Projekt badawczy: Oryginalny projekt badawczy, nad którym pracujesz przez cały kurs, pod kierunkiem swojego przełożonego. Oczekuje się, że studenci poświęcą wakacje wielkanocne i okres Trójcy Świętej na badania archiwalne i pisanie. Wszyscy studenci są zaproszeni do zaprezentowania i otrzymania informacji zwrotnej na temat twoich prac w toku podczas warsztatów specyficznych dla tego programu na początku semestru Trójcy.

Pamiętaj, że nie wszystkie wymienione przedmioty fakultatywne mogą być dostępne w ofercie każdego roku.

Program może być studiowany w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym, ale nie może być realizowany na odległość.

MPhil

MPhil in History to innowacyjny i intensywny dwuletni kurs, który zapewnia gruntowne szkolenie w zakresie metod historycznych. Oferuje szereg specjalistycznych opcji, które opierają się na najnowszych badaniach i obejmuje długi okres poświęcony badaniom archiwalnym i pisaniu.

Studia MPhil są otwarte dla studentów zainteresowanych dowolnym okresem historii Wielkiej Brytanii, Europy lub Ameryki (które mogą również obejmować elementy pozaeuropejskie, np. ekspansję europejską, budowanie imperium lub emigrację). Osoby zainteresowane głównie innymi częściami świata mogą rozważyć studia magisterskie z historii globalnej i imperialnej. Kurs zachęci Cię do rozwinięcia praktycznej i intelektualnej znajomości zaawansowanych badań w brytyjskiej, amerykańskiej i/lub kontynentalnej historii Europy. Może służyć jako samodzielny kurs magisterski lub jako kompleksowe przygotowanie do badań DPhil w dziedzinach historii objętych jego zakresem. Jeśli chcesz ubiegać się o tytuł DPhil, będziesz zachęcany do opracowania propozycji doktorskiej w porozumieniu ze swoim przełożonym w ciągu pierwszych kilku miesięcy drugiego roku, tak abyś był dobrze przygotowany do złożenia wniosku doktorskiego.

Będziesz mieć dostęp do kompleksowego menu szkolenia umiejętności dla absolwentów, a także systematycznego harmonogramu wprowadzenia do niezrównanych obiektów badawczych Uniwersytetu Oksfordzkiego i będziesz zachęcany do rozwijania kluczowych umiejętności badawczych: mogą one obejmować umiejętność czytania i interpretowania źródeł rękopiśmiennych oraz kompetencje w zakresie łaciny lub nowożytnych języków obcych. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej wydziału (patrz sekcja Dalsze informacje i zapytania).

.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować History, MPhil. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

(University of Dundee)
95% 0% 0% £20900 165 Dundee Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Historia MA (Hons)