University of Liverpool
Studia nad komunikacją i mediami oraz projektowaniem gier BA (Hons)
University of Liverpool - University of Liverpool

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 105 o kursach Communication and Media and Game Design Studies BA (Hons) i innych kursach Medioznawstwo na University of Liverpool dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Medioznawstwo.

Wynagrodzenie absolwentów Medioznawstwo

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Medioznawstwo na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £22000 - £27000 £18500 - £29000 £23500 - £34500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Medioznawstwo (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £22611 £19397 £23341
Zakres 25-75 percentyla £19542 - £25760 £15262 - £24431 £17881 - £29392

Stopnie łączone

.

uk/studia/studia podyplomowe/kursy/studia łączone

Jeśli wybierzesz program z "Rokiem w branży", spędzisz trzeci rok na płatnym stażu w organizacji z szeroko pojętej branży medialnej. Wsparcie dla twojego stażu zostanie zapewnione przez Departament i School of the Arts.

Twoja refleksyjna pisemna relacja z tego doświadczenia, łącząca je z twoimi studiami akademickimi, przyczyni się do uzyskania końcowego wyniku, zanim twój program zakończy się czwartym i ostatnim rokiem studiów akademickich w Liverpoolu.

Ten program jest dostępny z Rokiem w Chinach lub Rokiem za granicą. Rok w Chinach oferuje studentom studiów licencjackich możliwość spędzenia jednego roku na naszym wspólnym przedsięwzięciu, Xi'an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU), po zajęciach licencjackich XJTLU na kierunku China Studies. XJTLU to w pełni anglojęzyczny uniwersytet z siedzibą w Suzhou. Rok za granicą oferuje studentom możliwość spędzenia pełnego roku akademickiego na studiach na jednym z naszych uniwersytetów partnerskich na całym świecie, po połączeniu modułów związanych z kulturą i / lub dyscypliną. Jeśli chcesz studiować ten program z rokiem w Chinach lub rokiem za granicą, będziesz mieć możliwość złożenia wniosku po przyjeździe do Liverpoolu.

Pamiętaj, że w ramach tego programu nie jest możliwe studiowanie zarówno roku w przemyśle, jak i roku za granicą.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Communication and Media and Game Design Studies BA (Hons) w University of Liverpool

40% Specjaliści inżynierii
15% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
10% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
10% Specjaliści inżynierii
5% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Zawody związane z usługami ochronnymi
5% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
0% Zawody związane z usługami ochronnymi

UCAS Tariff of Accepted Students for inni w informatyce

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

plus oceny CC na poziomie A, w tym 1 z języka francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego lub hiszpańskiego.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Communication and Media and Game Design Studies, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Liverpool w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Liverpool w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów University of Liverpool

O University of Liverpool

University of Liverpool jest finansowaną przez rząd uczelnią znajdującą się w mieście Liverpool w Anglii. Jest on jednym z uniwersytetów, które założyły Russell Group, Grupę N8, która jest partnerstwem ośmiu najbardziej intensywnie badających uniwersytetów w północnej Anglii. Większość działań uniwersytetu odbywa się w jednym miejskim kampusie, zaledwie pięć minut spacerem od centrum Liverpoolu.

Lista 627 kursów licencjackich i magisterskich University of Liverpool - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Liverpool

• 'Day in the life' at the University of Liverpool
  • Realise your potential | University of Liverpool Master's Student Stories
  • Find your future at the University of Liverpool
  • Student Experience | University of Liverpool
  • Welcoming you to campus
  • Why choose Liverpool to study Medicine?

Ilustracja BA (Hons)
(York St John University)
- - - £14000 - York Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Ilustracja (w tym rok 0) BA (Hons)