University of Liverpool
Zaawansowana informatyka z rokiem w przemyśle MSc (PG)
University of Liverpool - University of Liverpool

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na studentów MSc, którzy chcą mieć doświadczenie w przemyśle, wprowadziliśmy ten nowy dwuletni program MSc. Zaprojektowany dla absolwentów najwyższego kalibru, MSc rozwinie zaawansowaną wiedzę i umiejętności oraz da ci możliwość wykorzystania swojej wiedzy w praktyce poprzez cenne doświadczenie zawodowe podczas rocznego stażu przemysłowego. MSc in Advanced Computer Science jest przeznaczony dla absolwentów, którzy mają już pierwszy stopień w dziedzinie informatyki lub ściśle powiązanego przedmiotu, a którzy chcą rozszerzyć wiedzę zdobytą w studiach licencjackich o bardziej zaawansowany materiał specjalistyczny odzwierciedlający aktualne badania na "krawędzi tnącej" dyscypliny.

Ten program jest akredytowany przez British Computer Society w następujący sposób:

• BCS The Chartered Institute for IT

• CITP (Chartered IT Professional) z elementami dalszego kształcenia

• Częściowa akredytacja CSci

• Częściowa akredytacja CEng.

Dwuletni program MSc dzieli te same nauczane moduły z jego jednorocznym odpowiednikiem. Jednakże, w przeciwieństwie do jednorocznego MSc, który obejmuje projekt MSc w okresie letnim, program dwuletni obejmuje projekt przemysłowy i staż w drugim roku (w Wielkiej Brytanii lub za granicą). Staż trwa zazwyczaj 30 tygodni od września do czerwca.

Ta możliwość pracy w przemyśle pomoże Ci wzmocnić Twoje opcje zawodowe poprzez:

• Podjęcie pracy nad projektem w środowisku przemysłowym

• Zastosowanie teorii poznanej w klasie do praktyki w świecie rzeczywistym

• Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych Budowanie sieci kontaktów i wiedzy, które będą nieocenione w całej Twojej karierze.

Podczas roku stażowego spędzisz czas pracując w odpowiedniej firmie, odpowiedniej dla programu MSc. Jest to doskonała okazja do zdobycia praktycznego doświadczenia inżynierskiego, które wzbogaci Twoje CV, zbuduje sieć kontaktów i rozwinie pewność siebie w środowisku pracy. Wielu studentów kontynuuje swoją współpracę z organizatorem praktyk, podejmując odpowiednie projekty i może ostatecznie wrócić do pracy w firmie, kiedy ukończą studia.

Uniwersytet w Liverpoolu posiada specjalny zespół, który pomaga studentom w znalezieniu odpowiedniej praktyki. Przygotowanie do praktyki jest zapewnione przez Uniwersyteckie Usługi Kariery i Zatrudnienia (CES), które pomagają studentom w znalezieniu praktyki, pomagają studentom w przygotowaniu profesjonalnego CV oraz przygotowują studentów do rozmów kwalifikacyjnych. Uniwersytet ma bardzo dobre kontakty z przemysłem i kilka firm współpracuje z nami, by zaoferować naszym studentom MSc konkurencyjne staże. Chociaż praktyki w przemyśle nie są gwarantowane, Uniwersytet oferuje Ci możliwości i wsparcie podczas całego procesu, aby zapewnić, że szansa na znalezienie praktyki jest wysoka. Jeśli nie będziesz w stanie zapewnić sobie odpowiedniego stażu do końca kwietnia podczas pierwszego roku, zostaniesz przeniesiony na jednoroczny MSc, aby podjąć projekt MSc w lecie i ukończyć studia po roku.

Ten program jest również dostępny bez Year in Industry jako Advanced Computer Science MSc/PGDip/PGCert.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Advanced Computer Science with a Year in Industry, MSc (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zaawansowana informatyka z rokiem w przemyśle MSc (PG)

Anglia £14550
Irlandia Północna £14550
Szkocja £14550
Walia £14550
Międzynarodowa £31650

Rankingi University of Liverpool w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów University of Liverpool

O University of Liverpool

University of Liverpool jest finansowaną przez rząd uczelnią znajdującą się w mieście Liverpool w Anglii. Jest on jednym z uniwersytetów, które założyły Russell Group, Grupę N8, która jest partnerstwem ośmiu najbardziej intensywnie badających uniwersytetów w północnej Anglii. Większość działań uniwersytetu odbywa się w jednym miejskim kampusie, zaledwie pięć minut spacerem od centrum Liverpoolu.

Lista 627 kursów licencjackich i magisterskich University of Liverpool - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Liverpool

• 'Day in the life' at the University of Liverpool
  • Find your future at the University of Liverpool
  • Student Experience | University of Liverpool
  • Welcoming you to campus
  • Why choose Liverpool to study Medicine?
  • Realise your potential | University of Liverpool Master's Student Stories

City Centre Campus

Informatyka Msci (Hons)
(Royal Holloway, University of London)